Θέματα Πανελληνίων Εξετάσεων προηγούμενων ετών

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε κάποια ιστοσελίδα που να έχει συγκεντρωμένα όλα τα θέματα από το 2001 μέχρι πέρυσι και όλων των κατηγοριών (κανονικές,επαναληπτικές, εσπερινές, επαναληπτικές εσπερινές, ελλήνων εξωτερικού(??)) ? (Θα προτιμούσα και με τις λύσεις, αλλά προφανώς μου αρκεί και χωρίς!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε κάποια ιστοσελίδα που να έχει συγκεντρωμένα όλα τα θέματα από το 2001 μέχρι πέρυσι και όλων των κατηγοριών (κανονικές,επαναληπτικές, εσπερινές, επαναληπτικές εσπερινές, ελλήνων εξωτερικού(??)) ? (Θα προτιμούσα και με τις λύσεις, αλλά προφανώς μου αρκεί και χωρίς!)
Υπουργείο παιδείας https://www.minedu.gov.gr/anazitisi-thematon-panelliniwn-eksetaseon.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σωστός, ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε κάποια ιστοσελίδα που να έχει συγκεντρωμένα όλα τα θέματα από το 2001 μέχρι πέρυσι και όλων των κατηγοριών (κανονικές,επαναληπτικές, εσπερινές, επαναληπτικές εσπερινές, ελλήνων εξωτερικού(??)) ? (Θα προτιμούσα και με τις λύσεις, αλλά προφανώς μου αρκεί και χωρίς!)

Σ' αυτό έχει από το 2000 και τις απαντήσεις.
https://www.kelafas.gr/2011.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top