Ημερομηνίες ακαδημαικού ημερολογίου

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Φέτος έδωσα πανελλήνιες και μπήκα στην Νοσηλευτική Λάρισας . Οταν μπήκα στην ιστοσελίδα της σχολής βρήκα το ημερολόγιο του 2022 οπου λέει οτι η έναρξη μαθημάτων είναι στις 26/09 . Αυτο που θέλω να ρωτήσω είναι εαν αυτη η ημερομηνία είναι αυστηρή δλδ εαν ισχύει , γιατι αυτη την στιγμή εγώ δουλεύω και θα πρέπει να γνωρίζω πότε θα σταματήσω ακριβώς και αν μπορώ να την τρενάρω έστω 5 με 6 μέρες δλδ να πάω λίγο πιο αργά .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Φέτος έδωσα πανελλήνιες και μπήκα στην Νοσηλευτική Λάρισας . Οταν μπήκα στην ιστοσελίδα της σχολής βρήκα το ημερολόγιο του 2022 οπου λέει οτι η έναρξη μαθημάτων είναι στις 26/09 . Αυτο που θέλω να ρωτήσω είναι εαν αυτη η ημερομηνία είναι αυστηρή δλδ εαν ισχύει , γιατι αυτη την στιγμή εγώ δουλεύω και θα πρέπει να γνωρίζω πότε θα σταματήσω ακριβώς και αν μπορώ να την τρενάρω έστω 5 με 6 μέρες δλδ να πάω λίγο πιο αργά .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
ε βεβαια.... αυτο το 26/9 παρτο σαν καλοσωρισμα
άλλωστε την πρωτη μερα καθε καθηγητη γενικα πραματα λενε και σε μερικους λαρτζ λενε και ανεκδοτα
Μπραβω η λαρισα εργατικη... μεχρι τωρα τα σκηπτρα τα ειχε η κρητη με 27/9\
Και κατι αλλο , δεν ξερω ποτε το εφτιαξαν αυτο το ημερολογιο αλλα συνηθως εχουν το χουι να τα αναθεωρουν , οποτε παρακολουθα το
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ωραία !! γιατί με είχε πιάσει ενα άγχος αφου είναι λίγο δύσκολο να φύγω απο την δουλεία μου τέτοια ημερομηνία
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Ωραία !! γιατί με είχε πιάσει ενα άγχος αφου είναι λίγο δύσκολο να φύγω απο την δουλεία μου τέτοια ημερομηνία
ενταξει ,,μην ψαρωνεις,, στα πανεπιστημια μια συνάντηση με την σχεση , μια πολυ καλη παρεα προηγείται των μαθηματων
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλά και εγώ για να κοινωνικοποιηθώ περισσοτερο θέλω να είμαι εκεί απο την αρχή
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Καλά και εγώ για να κοινωνικοποιηθώ περισσοτερο θέλω να είμαι εκεί απο την αρχή
δεν προβλημα εσυ ...η σχολη σου ειναι λιβαδοκοριτσο και δεν φευγουν, εκει θα ειναι..εμεις ειμαστε φτωχοι
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν ξέρω , για λίγο θα πάω δεν θα την παρακολουθήσω πολύ . Το πιό σίγουρο είναι οτι θα δώσω πανελλήνιες ξανά
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Αυτο που θέλω να ρωτήσω είναι εαν αυτη η ημερομηνία είναι αυστηρή δλδ εαν ισχύει , γιατι αυτη την στιγμή εγώ δουλεύω και θα πρέπει να γνωρίζω πότε θα σταματήσω ακριβώς και αν μπορώ να την τρενάρω έστω 5 με 6 μέρες δλδ να πάω λίγο πιο αργά

Τις ίδιες ανησυχίες έχουμε, μάζευε λεφτά για την σχολή το χειμώνα, μάλλον εκεί γύρω
αρχές Οκτώβρη είναι το περιθώριο αφού βγήκαν οι βάσεις νωρίς.

[edit]

αα για βόλτα θα πας οκ άκυρο. το άγχος γιατι σε έχει πιάσει ομως?
μην τυχόν και δεν κοινωνικοποιηθείς έγκαιρα? :happy:
 
Τελευταία επεξεργασία:

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν θα πάω για βόλτα , θα παρακολουθήσω απλά οχι 100% για να ξαναδώσω
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Δεν θα πάω για βόλτα , θα παρακολουθήσω απλά οχι 100% για να ξαναδώσω

αφού έγραψες..

Καλά και εγώ για να κοινωνικοποιηθώ περισσοτερο θέλω να είμαι εκεί απο την αρχή

αλλά αν είναι να ξαναδώσεις τι νόημα έχει να παρακολουθήσεις;;
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ναί ίσως έχεις δίκαιο ο τρόπος με τον οποίο το είπα φάνηκε σαν να λέω οτι θα πάω για βόλτα . Θα παρακολουθήσω την νοσηλευτική γιατι μου αρέσει και έχω και το πτυχίο του βοηθου νοσηλευτη οποτε σε μερικα εργαστήρια του πρώτου εξαμήνο εχω βάσεις.Ενώ ταυτόχρονα θα διαβάζω για πανελλήνιες . Ισως παρακολουθήσω μονο τον πρώτο καίρο για να πάρω μια ιδέα του πώς είναι η σχολή και για να γνωρίσω κανέναν εκέι . Δεν γνωρίζω ακόμα ακριβώς , δεν με ζορίζει ο τρόπος γιατί είμαι απο εκεί κοντά απλά είχα ένα θέμα με την δουλεία γιατι είναι σεζόν και μου ζητούν ακριβή ημερομήνια για απόλυση
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Ναί ίσως έχεις δίκαιο ο τρόπος με τον οποίο το είπα φάνηκε σαν να λέω οτι θα πάω για βόλτα . Θα παρακολουθήσω την νοσηλευτική γιατι μου αρέσει και έχω και το πτυχίο του βοηθου νοσηλευτη οποτε σε μερικα εργαστήρια του πρώτου εξαμήνο εχω βάσεις.Ενώ ταυτόχρονα θα διαβάζω για πανελλήνιες . Ισως παρακολουθήσω μονο τον πρώτο καίρο για να πάρω μια ιδέα του πώς είναι η σχολή και για να γνωρίσω κανέναν εκέι . Δεν γνωρίζω ακόμα ακριβώς , δεν με ζορίζει ο τρόπος γιατί είμαι απο εκεί κοντά απλά είχα ένα θέμα με την δουλεία γιατι είναι σεζόν και μου ζητούν ακριβή ημερομήνια για απόλυση

αα οκ καλή αρχή τότε! :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν προβλημα εσυ ...η σχολη σου ειναι λιβαδοκοριτσο και δεν φευγουν, εκει θα ειναι..εμεις ειμαστε φτωχοι

Γιάννη ξέρουμε σε ποιες πόλεις οι σχολές έχουν λιβαδοκόριτσα? να πάω να πω:



:lol2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
τι να κάνω.. να αφήσω τα γράμματα και να πάω για λιβάδια? έχω προβληματιστεί τώρα..

:lol2:
Οχι κατσε εκει που εισαι.
υπαρχει και η εικονικη πραγματικοτητα.
ρε συ αλλος ο ιαπωνας δεν παντρευτηκε ενα κοριτσακι καρτουν?
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Οχι κατσε εκει που εισαι.
υπαρχει και η εικονικη πραγματικοτητα.
ρε συ αλλος ο ιαπωνας δεν παντρευτηκε ενα κοριτσακι καρτουν?

ισχύεει... και τα παρακολουθώ αυτά είναι του τομέα μου πληροφορικής και ΑΙ
οι ρομποτίνες είναι κοντά..

fictosexual ο Ιάπωνας :happy:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
ισχύεει... και τα παρακολουθώ αυτά είναι του τομέα μας πληροφορικής, ΑΙ

fictosexual ο Ιάπωνας :happy:
Μη στεναχωριεσαι παλικαρι μου εκει στην λαρισα μου θα πας υπαρχουν κοπελες πολλες ,νυφες με στρεμματα , αμα εισαι κεμπαρης θα κανει παιχνιδι. και ποιος ασχολειται με την πληροφορικη ?..θα γινεις ο Δουκας του καμπου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top