Ηλεκτρονικά συγγράμματα στην Τριτοβάθμια

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Πιστεύω θα ενδιέφερε πολλούς. Οπότε, αν τελικά το ψάξεις, κάνε μία πλήρη παρουσίαση. :)
βρηκα αυτό!
Συνοπτικά (δεν εχω χρόνο να το αναλυσω παραπάνω, sorry:()
Θετικά παλιας έκδοσης: Η προηγουμενη του έκδοση έχει υποστηριξη 3G(η καινούρια δεν έχει)
Θετικά τρέχουσας έκδοσης:η τρέχουσα έχει υποστήριξη microSD έως 32 GB (η παλιά έχει την εσωτερική 2GB με δεσμευμένα τα 750MB από το ΟS, και δεν ξερω μεχρι ποσο υποστηριζει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
βρηκα αυτό!
Συνοπτικά (δεν εχω χρόνο να το αναλυσω παραπάνω, sorry:()
Θετικά παλιας έκδοσης: Η προηγουμενη του έκδοση έχει υποστηριξη 3G(η καινούρια δεν έχει)
Θετικά τρέχουσας έκδοσης:η τρέχουσα έχει υποστήριξη microSD έως 32 GB (η παλιά έχει την εσωτερική 2GB με δεσμευμένα τα 750MB από το ΟS, και δεν ξερω μεχρι ποσο υποστηριζει...)
Ποσες ιντσες ειναι;:P

το γραφει και δεν το ειδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πιστεύεω πως τα ηλεκτρονικά συγγράμματα θα πρέπει να εφαρμοστουν, για ένα χ χρονικο διάστημα-καθαρά πειραματικό, σε σχολές-επιστήμες που έχουν επίκεντρο τις τεχνολογίες και επικοινωνίες. Π.χ. όλες οι πολυτεχνικές σχολές, τει ηλεκτρονικής, ηλεκτρολογίας, αυτοματισμού, μηχανολογίας, πληροφορικής!!!!, κ.ο.κ. Ο κλάδος των επιστημών των άνωθι σχολών αλλάζει με χιλιοστά του δευτερολέπτου, αλλά για τις θετικές, θεωρητικές-ανθρωπιστικές-κοινωνικοοικονομικές σπουδές το ηλεκτρονικό σύγγραμμα είναι περιττό/λάθος/άχρηστο(pick one).
Στο ΗΜΜΥ που ήμουν εγώ, η αλήθεια είναι το βιβλίο δεν χρειάστηκε ποτέ. Άνετα θα την έβγαζα με ηλεκτρονικά, μιας και κυρίως από το internet έβρισκα ό,τι ήθελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CONSTANT

Νεοφερμένος

Ο CONSTANT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ποσες ιντσες ειναι;:P

το γραφει και δεν το ειδα;

'' Easiest-to-Use 6" Touchscreen ''

6 Ίντσες το γράφει πιο κάτω.(Στο σημείο στο οποίο αναλύει τα χαρακτηριστικά.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
βρηκα αυτό!
Συνοπτικά (δεν εχω χρόνο να το αναλυσω παραπάνω, sorry:()
Θετικά παλιας έκδοσης: Η προηγουμενη του έκδοση έχει υποστηριξη 3G(η καινούρια δεν έχει)
Θετικά τρέχουσας έκδοσης:η τρέχουσα έχει υποστήριξη microSD έως 32 GB (η παλιά έχει την εσωτερική 2GB με δεσμευμένα τα 750MB από το ΟS, και δεν ξερω μεχρι ποσο υποστηριζει...)
Ναι σαι καλα ρε Τσαλ! Το λατρεψα. Λες να κάνουνε αποστολή στη χώρα μας; Η τιμή παντως πιστεύω πως είναι εξαιρετικά καλη... Το μονο που με προβληματίζει είναι αν θα βρω ποικιλία ελληνικών e-books. Οποιος μπορει να βοηθήσει ας στείλει ένα π.μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top