ΗΜΜΥ vs Κτηνιατρική

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγος μηχανικός ή κτηνίατρος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τα έχεις ψάξει; Τι σε τραβάει περισσότερο; Είναι εντελώς άσχετες σχολές, πες μας μερικά πράγματα παραπάνω για τα ενδιαφέροντα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Νομίζω πως οι Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί είναι η καλύτερη σχολή του Πολυτεχνείου και έχω ακούσει πάρα πολλά θετικά τόσο για την αποκατάσταση όσο και για το αντικείμενο. Τα μαθήματα είναι απαιτητικά, αλλά το καλό είναι ότι υπάρχουν οκτώ διαφορετικές ροές μέσα στη σχολή ώστε ειδικεύεσαι σε ό,τι θέλεις. Plus, αυτή η απόφαση γίνεται ύστερα από μερικά χρόνια στη σχολή όπου έχεις ήδη δει τα μαθήματα και είσαι πιο ώριμος να αποφασίσεις.

Για την κτηνιατρική δεν ξέρω τι να σου πω, αλλά δεν την θεωρώ ιδιαίτερα καλή σχολή. Εάν ήμουν στη θέση σου θα διάλεγα το ΗΜΜΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά...ΗΜΜΥ ή Μηχ.Μηχ. ? Και οι 2 μαρέσουν μιας και εχω μελετήσει τους οδηγούς σπουδών.Από άποψη επαγγελματικής αποκατάστασης τι θα μπορώ να κάνω μετά.Έχω πάντως μια ιδιαίτερη προτίμηση προς μηχ.μηχ αλλά ακόμα δεν επέλεξα.18740 έβγαλα.Για ΑΠΘ μιλάω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ρε παιδια παρομοιο προβλημα εχω κι εγω.. εβγαλα 19,023 μορια χωρις να στοχευω για τοσα πολλα κ οι δικοι μου με επρηξαν να παω ιατρικη.
Σκεφτομαι κτηνιατρικη ως κατι πιο ευκολο, αλλα εχω ακουσει τοσα σιχαμερα πραγματα που κανουν στην σχολη και αηδιαζω ειλικρινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Florenc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Florenc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ΗΜΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αμα αηδιαζεις μονο που το σκεφτεσαι αστο καλυτερα.Ειναι σαφες οτι δεν ταιριαζει στον εαυτο σου μια τετοια σχολη.Οδοντιατρικη ισως?Θα σε ενδιεφερε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Οχι δεν θελω Οδοντιατρικη..Ειμαι τρομερα αναποφασιστη και πρεπει να καταβαλω μηχανογραφικο σε 10 μερες. Συγγνωμη που λεω για τον πονο μου σε αυτο εδω το topic (προφανως ειναι ασχετο) αλλα ειμαι καινουρια κ δεν ξερω πως να αρχισω δικο μου θεμα.
Ειμαι αναμεσα σε Ιατρικη και Κτηνιατρικη, αγαπω τα ζωα αλλα ολα αυτα με τα γαντια μεχρι τον ωμο κτλ για εξετασεις σε αγελαδες, η μποχα, δεν ξερω αν υποφερονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Απο ιατρικες αλεξανδρουπολη πιανεις μονο.
Απο κτηνιατρικες απθ και καρδιτσας.
Εγω θα λεγα οτι η ειδοποιος διαφορα αναμεσα στις δυο σχολες ειναι το ενδιαφερον σου αναμεσα στα διποδα η τετραποδα ζωα.;)
Αγαπας τοσο πολυ τα ζωα?

Θα αντεξεις τη νεκροτομια σε πτωμα ,με το ξεκοιλιασμα κτλπ?Κανεις δεν μπορει να σε κατατοπισει πληρως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top