Ζητάμε το αυτονόητο: μάθηση, γνώση και εκπαίδευση

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Καλα αυτο ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

Δε θελω να υπονοησω κατι ουτε να θιξω τον αγωνα των παιδιων αλλα ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι οταν δεν εχουμε διασταυρωσει τα γεγονοτα. Αν τα πραγματα ειναι οπως τα λεει το παιδι εννοειται να φυγει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Δε θελω να υπονοησω κατι ουτε να θιξω τον αγωνα των παιδιων αλλα ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι οταν δεν εχουμε διασταυρωσει τα γεγονοτα. Αν τα πραγματα ειναι οπως τα λεει το παιδι εννοειται να φυγει!!!
Γενικά πρέπει να ακούμε και τις δύο πλευρές για να βγάλουμε συμπέρασμα.Απ την άλλη δε νομίζω να το τραβούσαν στα άκρα αν δεν ήταν σημαντικό.Όλοι είχαμε και έχουμε δύστροπους καθηγητές αλλά δεν σπαταλάμε έτσι αβέρτα τις απουσίες χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Δε θελω να υπονοησω κατι ουτε να θιξω τον αγωνα των παιδιων αλλα ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι οταν δεν εχουμε διασταυρωσει τα γεγονοτα. Αν τα πραγματα ειναι οπως τα λεει το παιδι εννοειται να φυγει!!!

αν δεν ειναι ετσι τα γεγονοτα,τοτε γιατι τοσα παιδια να φτασαν σε σημειο να κατηγορουνται απ ολους τους φορεις;γιατι να βγαζουν ανακοινωσεις;γιατι να θετουν σε κινδυνο την χρονια τους για κατι που δεν ισχυει;τα παιδια για να κανουν τετοιο αγωνα,εχουν ΣΙΓΟΥΡΑ δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε θελω να υπονοησω κατι ουτε να θιξω τον αγωνα των παιδιων αλλα ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι οταν δεν εχουμε διασταυρωσει τα γεγονοτα. Αν τα πραγματα ειναι οπως τα λεει το παιδι εννοειται να φυγει!!!
ε δεν νομιζω να ειναι χαζα και να κανουν ολα αυτα για την πλακα τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Γενικά πρέπει να ακούμε και τις δύο πλευρές για να βγάλουμε συμπέρασμα.Απ την άλλη δε νομίζω να το τραβούσαν στα άκρα αν δεν ήταν σημαντικό.Όλοι είχαμε και έχουμε δύστροπους καθηγητές αλλά δεν σπαταλάμε έτσι αβέρτα τις απουσίες χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος.

Σιγουρα απλα θελω να πω οχι να ειμαστε δυσπιστοι αλλα να μην εχουμε αδιαλακτη θεση οταν δεν γνωριζουμε μια κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δδεν εχουμε να πουμε τιποτα που να ειναι ψεμα :)

εχω καταστρεψει την ψυχολογια μου λετε να το εκανα για πλακα; πολλοι δεν μπορουν να κοιμηθουν το βραδυ το κανουν για πλακα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
δδεν εχουμε να πουμε τιποτα που να ειναι ψεμα :)

εχω καταστρεψει την ψυχολογια μου λετε να το εκανα για πλακα; πολλοι δεν μπορουν να κοιμηθουν το βραδυ το κανουν για πλακα;;
καλά μη κάνεις κι έτσι.του χρόνου θα πας λύκειο, δεν θα την έχεις, θα τα θυμάσαι όλα αυτά και θα γελάς.δεν πρόκειται να επηρρεάσει τη ζωή σου καθόλου οπότε μη σκας και πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
καλά μη κάνεις κι έτσι.του χρόνου θα πας λύκειο, δεν θα την έχεις, θα τα θυμάσαι όλα αυτά και θα γελάς.δεν πρόκειται να επηρρεάσει τη ζωή σου καθόλου οπότε μη σκας και πολύ.

σωστοτατος αυτη ειναι η ουσια. Να μη χαλας τσαμπα τη διαθεση σου κ α μη σπαταλας χρονο κ ενεργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
καλά μη κάνεις κι έτσι.του χρόνου θα πας λύκειο, δεν θα την έχεις, θα τα θυμάσαι όλα αυτά και θα γελάς.δεν πρόκειται να επηρρεάσει τη ζωή σου καθόλου οπότε μη σκας και πολύ.

κανεις τεραστιο λαθος.με την νοοτροπια ''μη σκας'' δε διωρθωνουμε τιποτα.δε μπορει απο τη μια να ζηταμε καλυτερο εκπαιδευτικο συστημα και απο την αλλη να μην μας αγγιζουν τετοιες νοοτροπιες καθηγητων.μακαρι να ειχαν ολοι τη δυναμη να κανουν κατι αναλογο,γιατι πιστεψε με ειναι πολλοι οι καθηγητες στα σχολεια με αυτη την νοοτροπια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
νταξει αλλα το να λεει ντροπη για το γονιο μου (δηλ. να ντρεπομαι για αυτον) δεν ειναι και το καλυτερο.. που απο τα 11 ζω χωρις πατερα με μια μανα που γ****ται ολη μερα για να μας κρατησει στη ζωη... και να μου λεει να μη τους εχω και εμπιστοσυνη.. εεε εχω και καποια ορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
κανεις τεραστιο λαθος.με την νοοτροπια ''μη σκας'' δε διωρθωνουμε τιποτα.δε μπορει απο τη μια να ζηταμε καλυτερο εκπαιδευτικο συστημα και απο την αλλη να μην μας αγγιζουν τετοιες νοοτροπιες καθηγητων.μακαρι να ειχαν ολοι τη δυναμη να κανουν κατι αναλογο,γιατι πιστεψε με ειναι πολλοι οι καθηγητες στα σχολεια με αυτη την νοοτροπια.
εγώ είπα οτι δεν αξίζει να χαλαστείς τόσο(να καταστρέψεις την ψυχολογία σου, ή να χάσεις τον ύπνο σου) για μια καθηγήτρια που δεν πρόκειται να την ξαναδείς σε 5 μήνες και δεν θα σε επηρρεάσει η βαθμολογία της πουθενά.
και επειδή είσαι σε φάση που μπορείς να κινηθείς καλά κάνεις, αλλά αν σου στοιχίζει τόσο αυτό τι θα κάνεις άμα οι περιστάσεις είναι τέτοιες που δεν μπορείς να κάνεις τίποτα?(είχα παρόμοιο πρόβλημα με το φυσικό στην τρίτη λυκείου και εκεί δεν υπήρχαν τέτοια περιθώρια αντίδρασης γιατί ο βαθμός του επηρρέαζε και τις πανελλήνιες, και τώρα στο πανεπιστήμιο είναι ακόμα χειρότεροι και δεν μπορείς να τους κάνεις ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ναι συμφωνω μαζι σου απλα ειναι και αλλα που εχουν γινει και δε θελω στην παρουσα φαση να αναφερθω.. μολις τελειωσα ενα τσακωμο για το θεμα αυτο.. παλι καλα ειστε εσεις εδω με ενθαρυντικα σχολια και ανεβαινει το ηθικο μου..και των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ναι συμφωνω μαζι σου απλα ειναι και αλλα που εχουν γινει και δε θελω στην παρουσα φαση να αναφερθω.. μολις τελειωσα ενα τσακωμο για το θεμα αυτο.. παλι καλα ειστε εσεις εδω με ενθαρυντικα σχολια και ανεβαινει το ηθικο μου..και των άλλων.
και γω για καλό σου το λέω.ελπίζω να δικαιωθείτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ευχαριστουμε και παλι.. ειστε απο τα λιγα ατομα που καταλαβαινουν οτι εχουμε δικιο κι αυτο το εκτιμουμε.. ολοι οι ντοπιοι ειναι εναντιον μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
νταξει αλλα το να λεει ντροπη για το γονιο μου (δηλ. να ντρεπομαι για αυτον) δεν ειναι και το καλυτερο.. που απο τα 11 ζω χωρις πατερα με μια μανα που γ****ται ολη μερα για να μας κρατησει στη ζωη... και να μου λεει να μη τους εχω και εμπιστοσυνη.. εεε εχω και καποια ορια

ναι συμφωνω μαζι σου απλα ειναι και αλλα που εχουν γινει και δε θελω στην παρουσα φαση να αναφερθω.. μολις τελειωσα ενα τσακωμο για το θεμα αυτο.. παλι καλα ειστε εσεις εδω με ενθαρυντικα σχολια και ανεβαινει το ηθικο μου..και των άλλων.

ευχαριστουμε και παλι.. ειστε απο τα λιγα ατομα που καταλαβαινουν οτι εχουμε δικιο κι αυτο το εκτιμουμε.. ολοι οι ντοπιοι ειναι εναντιον μας

Φυσικα και ειναι απραραδεκτη η σταση των ντοπιων και δεν μπορω να την δικαιολογησω:hmm:Καλα το οτι το παιζει για μια ακομα φορα αυθεντια και τα βαζει με τους γονεις σας...θελει ξυλο παιδι μου αυτη!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ και πάλι.. θα είστε η αιτία που θα κάνετε, σχεδον 7 ατομα, να συνεχίσουν αυτό που ξεκινήσαμε! Και κλασσικά στα τοπικα μπλογκς μας βρίζουν και ψάχνουν να βρουν ποιος το έγραψε το κείμενο γιατί κανει μπαμ ότι το έχει γράψει γονιός ή καθηγητης.. αχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γινεται τωρα μεσω FACEBOOK: Οριστε οι αντιδρασεις πρωην μαθητων της εν λογω καθηγητριας που ειναι στο λυκειο:

ZΩA του 1ου γυμνασίου Ορχομενού δεν κάνετε για τίποτα.
Είναι η καθηγήτρια πόσα χρόνια στην εκπαίδευση και ήρθατε εσείς δεκαπέντε μαλακισμενα να την διώξετε.
Εγώ ξέρω ότι όποιος θέλει να προσέξει θα προσέξει κι όποιος θέλει να μάθει θα μάθει.
ζωγραφιές και τραγούδια και μαλακίες στα γαμωτετράδια σας,δε σας επέβαλλε κανένας να κάνετε,απο μόνοι σας τα κάνατε κι αυτά για ένα καλό βαθμό!Αν θέλατε ας πηγαίνατε ασκήσεις.Ότι δηλαδή σας χάλασε εσάς,γι'αυτό βγαίνατε κ περηφανευόσασταν ότι κάνατε "χαμουλη" στη Μεττα.

Ότι έχετε απορίες εσείς στη γλώσσα και στην ιστορία.Ποιον σκατά δουλεύετε;Καθήστε σαν καλά μαλακισμενα τώρα να χάσετε όλα τα μαθήματα για τόσες βδομάδες γιατί δε σας διδάσκεται καλά η αλφαβητα και ο Μ.Αλέξανδρος.. Ζώα.

Πέσταααα ρε γιωτου..επιδειιες ειναι και τιποτα αλλο ξερεις γα να φανουν τωρα.

Κάποια στιγμή θα την καταλάβουν την μαλακία τους.

γιωτα και μόνο από το κείμενο αν διαβασεϛ φενεται το υψιλο λεξιλογιο των μα9ιτων...το όποιο έχουν μα9ει από την κιρια μεττα φισικα....!!!!! ακου εκεί μεταγνώση... κανένα τουϛ δεν ξέρει την εννοια...χαχα κάτω τα χερια από την φωφω....χαχαχα

ρε παιδια πειτε τν ιστοσελιδα να το δουμε και εμεις...

Το διάβασα.Άσε μωρέ,δεν ξέρουν KAN τι λένε.

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ λενε

ρε μν σχολιαζετε αλλο...τα παιδακια ειναι καθυστερημενα...γ ποιον τα λενε αυτα? γ τν μεττα...που ειναι το πιο καλο ατομο εκει μεσα...αι...

Το πιο καλό άτομο,ακριβώς.Την είχα πόσα χρόνια αυτην την καθηγήτρια και μου μιλάνε τα σκατά που την έχουν δυό μήνες.Άσε ρε τώρα...

κλ απο π βγηκαν αυτα και λενε γ τν μεττα? αυτο δν εχει ξαναγινει....

κάτω τα χερια απο τη φωφω νιανιαρα

Σε 'μένα το λες ρε Νίκο;Κοίτα ειρωνία.. Θέλουν σωστή εκπαίδευση και γνώση γι'αυτό δεν κάνουν μάθημα εδώ και δυό με τρεις βδομάδες.. XAXA ωχ θεέ μου

ναι μωρε τοσα χρονια κανει μαθημα η γυναικα και δεν εχει βγει κανεις να πει κατι και τωρα λενε αυτοι..μα αν ειναι δυνατον δλδ..

ρε γιωτα σορρυ κιολας...απο τετοιους ειχαμε αρκετους στ 1ο και το ξερεις...γτ να βγουν να πουν γ τν αγια τν γυναικα?

Για να φανούν.Μαλακίες λένε και το ξέρεις κι εσύ πολύ καλά και οι ίδιοι.Ντροπή τους πραγματικά.
Να χαρώ εγώ αντιλήψεις! Κάτι τέτοια πόσο μα πόσο με εξοργίζουν :mad:....

Οι τοπικοί δεν σας υποστηρίζουν γιατί εθελοτυφλούν :( Άιντε

Έλεος, να μην μπορεί ένας μαθητής να διεκδικήσει τη δωρεάν παιδεία που δικαιούται στο κάτω κάτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Να χαρώ εγώ αντιλήψεις! Κάτι τέτοια πόσο μα πόσο με εξοργίζουν :mad:....

Οι τοπικοί δεν σας υποστηρίζουν γιατί εθελοτυφλούν :( Άιντε

Έλεος, να μην μπορεί ένας μαθητής να διεκδικήσει τη δωρεάν παιδεία που δικαιούται στο κάτω κάτω!

πες τα! Γιατι έχουμε μεγαλώσει και ξέρουμε πως πάμε στο σχολείο για χαβαλε και ό,τι μαθαίνουμε το μαθαινουμε στο Φροντηστηριο.. Τωρα ντάξει έλεος!


Περισσοτερα συγχαρητήρια αξίζουν, σε περίπου 4 άτομα, τα οποία δεν τους συμφέρει να αλλάξουμε καθηγητρια, γιατι πολύ απλά με τη συγκεκριμένη καθηγητρια παίρνουν εύκολα ένα 20αρι. Αυτοι αξιζουν ολα τα συγχαρητηρια, γιατι αγωνίζονται για τους υπόλοιπους που θέλουν να μάθουν. Αυτο θα πει αλληλεγγύη!

σε τοπικο μπλογκ σήμερα:

ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΗΣΥΧΗ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!!ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΘΗΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!!ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ!ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!!ΑΙΣΧΟΣ!

ακριβως αυτο μας ειχα πει και η καθηγητρια! Ντροπη και σε εσάς και στους γονείς σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εάν η καθηγήτρια είπε κάτι πραγματικά κακό για τους γονείς σας, και το πώς πρέπει να ντρέπονται κι αυτοί κι εσείς κλπ, τότε μπορώ να πιστέψω ότι ο μόνος λόγος που όλοι φέρονται σαν μουνόπανα είναι επειδή είστε πολύ κλειστή κοινωνία.

Εάν όμως μας τα μασάς, μιας και δεν λένε τη γνώμη τους εδώ όλοι όσοι την υποστηρίζουν τύπου "τόσα χρόνια μια χαρά ήταν που την είχαμε και μπλα μπλα μπλα νιάνιαρα σκατά μπλα μπλα μπλα" θα πρέπει να κρατήσουμε επιφυλάξεις για το κατά πόσο ο "αγώνας" σας είναι δίκαιος.

Παρακαλώ βάλε λινκ για αυτό το θέμα σε facebook group, blogs ή τι έχετε τέσπα ώστε να μπει κάποιος που δεν σας υποστηρίζει να αποκτήσουμε μια λίγο πιο σφαιρική άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δινω ολα τα λινκς απο τα μπλογκς:

https://orchomenos-news.blogspot.com/2011/12/blog-post_7445.html?spref=fb&fb_source=message

https://orchomenos-news.blogspot.com/2011/12/blog-post_05.html

https://viotia.blogspot.com/2011/12/blog-post_6305.html

επίσης εχω και αυτοπτη μαρτυρα τη μανα μου που ηταν μαθητρια της συγκεκριμενης καθηγητριας


και ολοι αυτοι να πω ήταν μαθητες της μεττας πολυ κοντινοι "φίλοι".. και δεν ειναι τυχίο που κανεις απο τον ορχομενο δε μας υποστηριζει αλλα από ολα τα υπολοιπα γυρω χωρια μας υποστηριζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top