Ερωτηματολόγιο διπλωματικής εργασίας απευθυνόμενο σε κηδεμόνες παιδιών Δημοτικού

zinamo

Νεοφερμένος

Η zinamo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα!
Είμαι προπτυχιακή φοιτήτρια του Τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Α.Π.Θ. Στο πλαίσιο της διπλωματικής μου εργασίας θα ήταν πολύ βοηθητικό για εμένα όσοι/όσες είστε γονείς ή κηδεμόνες μαθητών/τριών που φοιτούν στο Δημοτικό Σχολείο, να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο που ακολουθεί.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σας και όποιος επιθυμεί μπορεί να το προωθήσει ελεύθερα. Θα ενίσχυε πολύ την προσπάθεια μου καθώς χρειάζομαι πάνω από 200 άτομα να συμπληρώσουν την έρευνα και δυσκολεύομαι να τα συγκεντρώσω.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,684 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Είμαι προπτυχιακή φοιτήτρια του Τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Α.Π.Θ. Στο πλαίσιο της διπλωματικής μου εργασίας θα ήταν πολύ βοηθητικό για εμένα όσοι/όσες είστε γονείς ή κηδεμόνες μαθητών/τριών που φοιτούν στο Δημοτικό Σχολείο, να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο που ακολουθεί.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σας και όποιος επιθυμεί μπορεί να το προωθήσει ελεύθερα. Θα ενίσχυε πολύ την προσπάθεια μου καθώς χρειάζομαι πάνω από 200 άτομα να συμπληρώσουν την έρευνα και δυσκολεύομαι να τα συγκεντρώσω.
Καλημερα
Καλη μου εδω θα στεναχωρηθεις ..δεν εχουμε μανες και μπαμπαδες του δημοτικου εδω..μονο των πανεπιστημιων εχουμε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top