Εργαζόμενος, πανελλήνιες και φροντιστήριο

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
εμενα με βολευαν πολυ οι βραδυνες ωρες και οχι τοσο οι μεσημεριανες!!! μια ωρα ξεκουραση το μεσημερι και μετα διαβασμαπιστευω πως ειναι το καλυτερο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
να ρωτησω κατι τι ωρα ξυπνατε για να διαβασετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
κατα τις 5! αν εχω κεφια στις 4! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
το διάβασμα το κανονίζεις εσύ!
αν εργάζεσαι πρωινές ώρες λογικά δεν σε ωφελεί να διαβάζεις αργά το βράδυ καθώς την επόμενη θα εργάζεσαι.
μπορείς εύκολα το μεσημέρι ή καλύτερα το απόγευμα προς βράδυ.
οι ώρες πάλι είναι υποκειμενικό θέμα.
εγώ με 3 ώρες το πολύ στην αρχή ήμουν κομπλέ!
προς το τέλος όμως θα χρειαστείς περισσότερο χρόνο.
Η θεωρητική θέλει ναι μεν διάβασμα όχι όμως ΤΡΑΓΙΚΑ ωράρια.
Το θέμα είναι να μην αφήσεις κενά,καλή επιτυχία και καλό κουράγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Καλημέρα

Θα ήθελα τη γνώμη σας για το πως πρέπει να διαβάζει κάποιος για πανελλαδικές ενώ εργάζεται τις πρωινές ώρες. Περίπου ποσές ώρες χρείαζεται και πότε χρονικά είναι κλύτερα να μελεταει? Ενδιαφέρεται για θεωρητική κατεύθυνση!

Εγω θα σου προτεινα να εχεις δουλεια μερικης απασχολησης ή τα Σαββατοκυριακα...Δεν ξερω την ηλικια σου και ουτε τον στοχο σου αλλα θεωρω οτι πρεπει να αφιερωνεις πολες ωρες στο διαβασμα για να πας στις πανελληνιες. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top