Επιχειρηματικού σχεδιασμού, Λογιστική ή Πληροφορική;

athens13

Νεοφερμένος

Ο athens13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αρχικα,συγγνωμη που ανοιξα καινουριο topic,αλλα δεν μπορω να κατασταλλαξω σε μια σχολη.Ειμαι αναμεσα στα ΤΕΙ επιχειρηματικου σχεδιασμου και πληροφοριακων συστηματων στη Πατρα,Λογιστικης στη Λαρισα και πληροφορικης και τεχνολογιας υπολογιστων στη Λαμια....Οσον αφορα το πρωτο,εχει κανενα κοινο με το διοικησης επιχειρησεων ή καμια σχεση?Επειδη νομιζω τα μαθηματα ψιλομοιαζουν.Eπισης,απο αποψη αγορας εργασιας στην ελλαδα(sic),πιο θεωρειται καλυτερο τει αυτο της Πατρας ή της Λαμιας? :P

Τελος,απο φοιτητικη ζωη στη Λαμια και στη Λαρισα ειναι καλα?
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,120 μηνύματα.
Εγώ λέω λογιστική (με κλειστά τα μάτια)
η απόφαση δικιά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Και εγω εχω στις επιλογες μου τα ΤΕΙ λογιστικης...εβαλα 3 τετοια σε διαφορετικες πολεις...
Πιστευω τωρα που κλεινει η εφορια και γενικα ολο αυτο το συστημα που υπαρχει σημερα,ο κλαδος αυτος θα αναπτυχθει πολυ γρηγορα.
Ασε που αν το βγαλεις το ΤΕΙ αυτο μεσω κατατακτηριες μπορεις να δωσεις για ενα ΑΕΙ με πολυ μεγαλυτερη βαση και να μπεις κατευθειαν στο 2ο ετος αφου σε ενδοιαφερουν τα οικονομικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και γω λογιστικη σου λεω και ειδικα με αυτα που γινονται στην ελλαδα με τα νομοσχεδια κτλ ο καθενας τρεχει σε καποιον λογιστη με τον παραμικρο λογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Βασικα απο οικονομικα πως τα παει ενας λογιστης με το που ανοιξει ενα δικο του λογιστηριο?
Μπορει να φτασει μεχρι και τα 2000 ευρω τον μηνα εχω ακουσει απο μερικους...
Επισης μπορει να ανοιξει και γραφειο ασφαλειων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ ανάμεσα σε Λογιστική ή Επιχειρηματικού σχεδιασμού Πάτρας είμαι , βάλτε τα φώτα σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τι εννοείς είσαι;Δεν έκανες μηχανογραφικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
έκανα , πέρσι πέρασα λογιστική και φέτος σκέφτομαι αν είναι να πάω εκεί ή μιας που ε΄βαλα την επιχειρηματικού σχεδιασμού αν την πιάσω σε ποιά απο τις 2 να παω , εφόσον θα έχω το πλεονέκτημα να επιλέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top