Επιλογή φροντιστηριου για πανελληνιεσ(υγείας,Γελ)

Mariahj

Νεοφερμένος

Η Mariahj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αποφάσισα του χρόνου να δώσω πανελληνιεσ και θα ήθελα να ρωτήσω παιδιά που έχουν δώσει από θετική,αν έχουν να προτείνουν ένα καλό φροντιστήριο(ανατολική Αττική) που πήγαν οι ίδιοι και έμειναν ευχαριστημένοι.Επιπλεον, αν υπάρχει κάποιος που έκανε online μαθηματα πως του φάνηκε και αν λειτουργεί το ίδιο με τη δια ζώσης διδασκαλία
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά τα ονλαιν μαθηματα δε με βοηθησαν καθολου, δε ξερω πως να το εξηγήσω αλλα δε μπορούσα να συγκεντρωθώ, είχα το κιν δίπλα και δεν είχα καθόλου όρεξη να ασχοληθώ με τις ασκησεις -σε σχέση με τώρα που άλλαξα και πάω σε "κανονικό" φροντ. Επίσης είναι δύσκολο γιατί ότι δεν έχεις σύνδεση χάνεις μισή ωρα, κολλάει κτλπ. Βέβαια αυτό είναι εξαίρεση για κάποιες μέρες απο δικιά μου εμπειρία
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά τα ονλαιν μαθηματα δε με βοηθησαν καθολου, δε ξερω πως να το εξηγήσω αλλα δε μπορούσα να συγκεντρωθώ, είχα το κιν δίπλα και δεν είχα καθόλου όρεξη να ασχοληθώ με τις ασκησεις -σε σχέση με τώρα που άλλαξα και πάω σε "κανονικό" φροντ. Επίσης είναι δύσκολο γιατί ότι δεν έχεις σύνδεση χάνεις μισή ωρα, κολλάει κτλπ. Βέβαια αυτό είναι εξαίρεση για κάποιες μέρες απο δικιά μου εμπειρία
Ο μόνος λόγος για τον οποίον συμφέρουν τα διαδικτυακά είναι από άποψη χρόνου αν είναι μακριά το φροντιστήριο. Κατά τα άλλα με διαφορά είναι καλύτερα τα διά ζώσης.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,064 μηνύματα.
... με διαφορά είναι καλύτερα τα διά ζώσης.
Πολλά πράγματα (και όχι μόνον τα μαθήματα) είναι καλύτερα διά ζώσης και όχι διαδικτυακά...

1687175884725.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top