froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αν είμαι τυχερός ίσως περάσω κοινωνιολογία.. μήπως είναι καλύτερα να επιλέξω κάποια σχολή του 3ου πεδίου που η επαγγελματική αποκατάσταση είναι καλύτερη? στο 3ο πεδίο έβγαλα 13891. έχετε να προτείνετε κάτι?

διαιτολογια με 13.100 στην κρητη και οπτικησ και οπτομετριασ...καλα τει και πιο σιγουρη αποκατσαση απο κοινωνιολογια παντειου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
διαιτολογια με 13.100 στην κρητη και οπτικησ και οπτομετριασ...καλα τει και πιο σιγουρη αποκατσαση απο κοινωνιολογια παντειου!!!!

ενδιαφέρομαι μόνο για αθήνα, το γράφω και στο πρώτο μηνυμα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γεια σας, εβγαλα 17667 μορια, ηθελα ημμυ αλλα τελικα δεν περναω:'(, η πληροφορικη εχει προοπτικες η ειναι κορεσμενος κλαδος;Το τμημα ηλεκτρονικων στα Χανια πιστευεται αξιζει τον κοπο η οχι:ee:;Γενικα υπαρχει καποια αξιολογη σχολη συμφωνα με τα μορια μου που εχεται να μου προτείνεται:emm:; Το μαθηματικο πιστευται πως ειναι καλη επιλογη ή με τα μορια που εχω μπορώ να βρω κατι καλυτερο;:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
αφου σου αρεσει ΗΜΜΥ εγω πιστευω πως θα μπορουσες να πας πληροφορικη και θα εισαι μια χαρα νομιζω πως ακομα υπαρχουν προοπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Δηλαδη να προτιμήσω Πληροφορικη απο Χανια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου πληροφορικη φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Το βιολογικο ειναι τελείως ακυρο απο τεχνολογικη κατευθυνση; Τωρα θα μου πεις τι σχεση εχει αυτο με τους ημμυ, αλλα μου αρεσει γενικα η βιολογια και τα μαθηματα του βιολογικου μου φανηκαν ενδιαφέροντα αν και η προοπτικη καθηγητη δεν με ενθουσιαζει!Και εκτος αυτου μαλλον δεν το πιανω, απλα θελω να ξερω αν η τεχνολογικη συμβαδιζει καθολου με αυτο αλλιως να μην το δηλώσω καθόλου. Επισης, εφαρμοσμενη πληροφορικη με την απλη τι διαφορετικο εχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Γεια σας, εβγαλα 17667 μορια, ηθελα ημμυ αλλα τελικα δεν περναω:'(, η πληροφορικη εχει προοπτικες η ειναι κορεσμενος κλαδος;Το τμημα ηλεκτρονικων στα Χανια πιστευεται αξιζει τον κοπο η οχι:ee:;Γενικα υπαρχει καποια αξιολογη σχολη συμφωνα με τα μορια μου που εχεται να μου προτείνεται:emm:; Το μαθηματικο πιστευται πως ειναι καλη επιλογη ή με τα μορια που εχω μπορώ να βρω κατι καλυτερο;:mpam:

με τις ισχυουσες βασεις εισαι 2 μορια πανω απο τους ημμυ στη ξανθη!τωρα οσο αφορα το τμημα ηλεκτρονικων μηχ...εισαι 1000 + μορια πανω...το οποιο οπως εχουμε ξαναπει...θα μετονομαστει σε ημμυ...τωρα η μετονομασια αυτη δεν ξερω κατα ποσο θα επηρεασει τη βαση...δες τα σχετικα με τους ηλεκτρονικους μηχανικους τοπικς για περισσοτερες πληροφοριες!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@n@st@si@

Νεοφερμένος

Η @n@st@si@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Βοήθεια!Είμαι από θετική κατεύθυνση,έβγαλα 19.400 μόρια αλλά δεν εχώ ιδέα για τη σχολή που θα επιλέξω... Ύπαρχει καμία συμβουλη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μάλλον έπρεπε να το ανοίξεις στη γ λυκείου.
Λοιπόν,θα σου έλεγα να αποφύγεις την ιατρική,αφού δεν είσαι σίγουρη πως την θέλεις.
Θα ήθελες οδοντιατρική μήπως ή κτηνιατρική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@n@st@si@

Νεοφερμένος

Η @n@st@si@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η Κτηνιατρική δε μου αρέσει όσο για την Οδοντιατρική,δεν τρελαίνομαι κιόλας...Λένε να μη χαραμίσω τα μόρια αλλά και παλί με την ιατρική μπορεί να χαραμίσω 15 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Kαλύτερα να μην σκεφτείς τα μόρια πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ειναι δικη σου η αποφαση και η σκεψη για αυτην. Εσυ πρεπει να αποφασισεις τι θελεις και τι κανει για σενα.Εμεις θα σου πουμε τι σχολη θα πας; Στη θεση σου θα πηγαινα σχολη ευελπιδων ή γεωπονικη ή αρχιτεκτονικη ή σχολη ικαρων. Αλλα τι σημασια εχει;Μην κατευθυνεσαι απο τα μορια. Σκεψου μονο οτι μετα απο αυτο εχεις μεγαλυτερο πεδιο επιλογων... Βρες κατι που να σου αρεσει και να το αγαπας και μη ρωτας στα φορουμ... Ειναι σαν να μας ρωτας ποιον θα παντρευτεις!
Ελπιζω να μην εγινα αγενης ή προσβλητικος και να βοηθησα λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τα μόρια που έβγαλες σε κατευθύνουν σε ένα μεγάλο φάσμα σχολών. Πάρε έναν οδηγό σπουδών και δες τις σχολές που θέλεις. Λογικά για να άνοιξες κάποια συγκεκριμένα πεδία σημαίνει ότι κάτι σε ενδιαφέρει από αυτές..
Θα συμφωνήσω με τον Αρκ, εμείς δεν μπορούμε να σου πούμε φυσικά τι θα κάνεις στην υπόλοιπη ζωή σου.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
γεια σασ!εβγαλα στο 5ο πεδιο 16767 ποιεσ καλεσ οικονομικεσ σχολεσ μπορω να δηλωσω?οικονομικων επιστημων βρισκεται στο ιδιο επιπεδο με την ασσοε?και ποια τμηματα τησ θεσσαλονικησ αξιζουν με βαση τα μορια μου?

φιλε δηλωσε οικονομικων επιστημων στο ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yota1990

Νεοφερμένος

Η yota1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
η βαση της νοσηλευτικής στην αθήνα είναι 13277, πιστεύετε πως υπάρχει περίπτωση να ανέβει πάνω από 600 μόρια?


χαχα.... Εγω παρακαλαω να κατεβει 1200 μορια....:D
Αποκλειεται ν ανεβει 600 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
οκ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agxwmenos

Νεοφερμένος

Ο agxwmenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
επειδη εχω αγχωθει,πιστευετε οτι θα ανεβουν τοσο πολυ οι βασεισ ωστε να χασω το οικονομικων επιστημων απθ?θα φτασουν πιο πανω και απο τισ βασεισ του 2007?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
επειδη εχω αγχωθει,πιστευετε οτι θα ανεβουν τοσο πολυ οι βασεισ ωστε να χασω το οικονομικων επιστημων απθ?θα φτασουν πιο πανω και απο τισ βασεισ του 2007?

ποσα μορια εβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agxwmenos

Νεοφερμένος

Ο agxwmenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
16767
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top