Επα.Λ. και παραπληροφόρηση

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά πραγματικά στο θέμα ΕΠΑΛ υπάρχει τρομερή παραπληροφόρηση!Κυρίως τα παιδιά του ΓΕΛ και του Γυμνασίου (χειρότερα, γιατί είναι τα παιδιά των επόμενων ετών στο Λύκειο) δεν γνωρίζουν καν οτι υπάρχουν 2 επιλογές (ομάδες) στο ΕΠΑΛ και έχουν την προκατάληψη οτι ΕΠΑΛ=ΤΕΕ!Γιατί λετε να συμβαίνει αυτό?Μήπως η έλλειψη πληροφόρησης απο το σχολείο?Άνοιξα αυτό το θέμα μετα απο αυτα που άκουσα και είδα απο συζητήσεις με φιλους αλλα ακόμη και απο θέματα και συζητήσεις στο iSchool(στο section του ΓΕΛ)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά πραγματικά στο θέμα ΕΠΑΛ υπάρχει τρομερή παραπληροφόρηση!Κυρίως τα παιδιά του ΓΕΛ και του Γυμνασίου (χειρότερα, γιατί είναι τα παιδιά των επόμενων ετών στο Λύκειο) δεν γνωρίζουν καν οτι υπάρχουν 2 επιλογές (ομάδες) στο ΕΠΑΛ και έχουν την προκατάληψη οτι ΕΠΑΛ=ΤΕΕ!Γιατί λετε να συμβαίνει αυτό?Μήπως η έλλειψη πληροφόρησης απο το σχολείο?Άνοιξα αυτό το θέμα μετα απο αυτα που άκουσα και είδα απο συζητήσεις με φιλους αλλα ακόμη και απο θέματα και συζητήσεις στο iSchool(στο section του ΓΕΛ)!


+φωνω μαζι σου!!αυτο οφειλεται καθαρα στην παραπληροφορηση στα γυμνασια και στους καθηγητες!!τα γυμνασιοπαιδα εχουν αποριες τις οποιες οταν ρωτανε στους καθηητες πανω στα επαλ περνουν μια απανηση λανθασμενη προκαταλειμμενη..το ιδιο το επαθε και ο αδερφος μου!!πρεπει να παρουν στα σοβαρα τι γινεται τριγυρω τους και να ψαξουν και οι ιδιοι για τον επαγγελματικο προσανατολισμο τους!!επισης το σχολειο δεν πρεπει να παρεχει λαθος πληροφοριες και να ειναι αντικειμενικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εγω πιστευω πως φταιει κ το οτι επειδη τα επαλ ειναι κατα καποιο τροπο συνεχεια των τεε!!κ οπως ολοι ξερουμε τα τεε δεν ειχαν κ αυτα την πιο καλη φημη,οποτε αυτο περασε και για τα επαλ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οχι μόνο παίρνουν λάθος πληροφορίες δεν παίρνουν πληροφορίες!!Οταν ρωτήσεις καθηγητή Γυμνασίου για το ΕΠΑΛ δεν θα σου πει τίποτα!!!Θα σου πει απλά "ΟΧΙ"!!Αυτό έγινε και σε μένα μου έλεγαν όλοι οι καθηγητές μου τότε να μην πάω αλλα εγω ήμουν καλά πληροφορημένος και πήγα ΕΠΑΛ!Δεν το μετάνιωσα ποτέ και ούτε πρόκειται!!
-----------------------------------------
εγω πιστευω πως φταιει κ το οτι επειδη τα επαλ ειναι κατα καποιο τροπο συνεχεια των τεε!!κ οπως ολοι ξερουμε τα τεε δεν ειχαν κ αυτα την πιο καλη φημη,οποτε αυτο περασε και για τα επαλ!!!

Αυτό είναι το θέμα!!Είναι τρομερό λάθος και πρέπει να αλλάξει αυτή η άποψη για τα ΕΠΑΛ γιατί έχει τρομερές διαφορές με το ΤΕΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Λοιπόν σκεφτόμουν να ανοίξω το ίδιο θέμα.Τέσπα η άποψη μου είναι η εξής:
Ας ξεκινήσουμε από την πρώτη τάξη η οποία είναι η χειρότερη τάξη των επάλ κατά την γνώμη μου γιατί δεν διαλέγεις ειδικότητα(φανταστείτε τι παραπάνω γνώσεις θα είχαμε αν ξεκινούσαμε από την πρώτη).Βέβαια κατααβαίνω ότι το κάνουν για να ανεβάσουν το επίπεδο των επάλ σε σχέση με τα ΤΕΕ.
Πάμε στην δευτέρα η οποία είναι συναπαρστική τάξη για μένα αν σου αρέσει η ειδικότητα σου.Πολλές ώρες εργαστήρια γενικά συναρπάστικη τάξη περνάς πολύ καλύτερα από το γελ.
Τώρα πάμε και στην τρίτη που υπάρχει ένας διχασμός απόψεων.Συνοπτικά έχεις δύο επιλογές:
Α ομάδα:Δίνεις 4 μαθήματα(γλώσσα,μαθηματικά,α μάθημα ειδικότητας,β μάθημα ειδικότητας στα οποία οι συντελεστες για τα μαθήματα είναι 3,5 για τα μαθήματα ειδικότητας και 1,5 για τα γενικής παιδείας)
Β ομάδα:Δίνεις τα μαθηματα του ενιαίου της τεχνολογικής(εκφραση-έκθεση,μαθηματικά κατεύθυνσης,φυσικη,μάθημα επιλογής και τα δύο ειδκότητας συντελεστές δεν ξέρω ας μας πεί η φίλη μας η bioursa:P)
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι καλύτερα για κάποιον μαθητή επάλ είναι να πάει ομάδα α γιατί κατραρχάς είναι πιο εύκολο να μπεί λόγω μεγάλου συντελεστή μαθήματων ειδικότητας.
Από την άλλη στην ομάδα β αναγκαστικά για να τα πάς καλά πρέπει να μπείς στο τρυπάκι της παραπαιδείας γιατί αλλιώς δεν θα πετύχεις όσο καλός και να σαι γιατί συνήθως όχι πάντα λόγω αδιαφορίας και χαμηλού επιπέδου μαθητών του επάλ δεν γίνεται καλό μάθημα.
Και στην τελική τα Τει είναι ίσα με τα Αει πιά και πολλές φορές είναι καύτερο ένα κεντρικό Τει από ενα περιφερειακό Αει.
Τέλος πριν κάνετε οποιαδήποτε επιλογή σκεφτείτε καλά παιδιά και πάρτε απόψεις από απόφοιτους επάλ.Ελπίζω να κάνετε σωστές επιλογές και εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσετε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Λοιπόν σκεφτόμουν να ανοίξω το ίδιο θέμα.Τέσπα η άποψη μου είναι η εξής:
Ας ξεκινήσουμε από την πρώτη τάξη η οποία είναι η χειρότερη τάξη των επάλ κατά την γνώμη μου γιατί δεν διαλέγεις ειδικότητα(φανταστείτε τι παραπάνω γνώσεις θα είχαμε αν ξεκινούσαμε από την πρώτη).Βέβαια κατααβαίνω ότι το κάνουν για να ανεβάσουν το επίπεδο των επάλ σε σχέση με τα ΤΕΕ.
Πάμε στην δευτέρα η οποία είναι συναπαρστική τάξη για μένα αν σου αρέσει η ειδικότητα σου.Πολλές ώρες εργαστήρια γενικά συναρπάστικη τάξη περνάς πολύ καλύτερα από το γελ.
Τώρα πάμε και στην τρίτη που υπάρχει ένας διχασμός απόψεων.Συνοπτικά έχεις δύο επιλογές:
Α ομάδα:Δίνεις 4 μαθήματα(γλώσσα,μαθηματικά,α μάθημα ειδικότητας,β μάθημα ειδικότητας στα οποία οι συντελεστες για τα μαθήματα είναι 3,5 για τα μαθήματα ειδικότητας και 1,5 για τα γενικής παιδείας)
Β ομάδα:Δίνεις τα μαθηματα του ενιαίου της τεχνολογικής(εκφραση-έκθεση,μαθηματικά κατεύθυνσης,φυσικη,μάθημα επιλογής και τα δύο ειδκότητας συντελεστές δεν ξέρω ας μας πεί η φίλη μας η bioursa:P)
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι καλύτερα για κάποιον μαθητή επάλ είναι να πάει ομάδα α γιατί κατραρχάς είναι πιο εύκολο να μπεί λόγω μεγάλου συντελεστή μαθήματων ειδικότητας.
Από την άλλη στην ομάδα β αναγκαστικά για να τα πάς καλά πρέπει να μπείς στο τρυπάκι της παραπαιδείας γιατί αλλιώς δεν θα πετύχεις όσο καλός και να σαι γιατί συνήθως όχι πάντα λόγω αδιαφορίας και χαμηλού επιπέδου μαθητών του επάλ δεν γίνεται καλό μάθημα.
Και στην τελική τα Τει είναι ίσα με τα Αει πιά και πολλές φορές είναι καύτερο ένα κεντρικό Τει από ενα περιφερειακό Αει.
Τέλος πριν κάνετε οποιαδήποτε επιλογή σκεφτείτε καλά παιδιά και πάρτε απόψεις από απόφοιτους επάλ.Ελπίζω να κάνετε σωστές επιλογές και εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσετε:no1:


Δηλαδή σε πρόλαβα!!:D:P!!Πολύ κατατοπιστικός Μάριε μπράβο :no1::D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οκ ας περιμένουμε και την γλυκιά bioursa να μας πέι για τοθς συντελεστές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Στα Γυμνάσια δεν γίνετε καλή ενημέρωση γιατί δεν έχουν ενημερωθεί και η καθηγητές, το ξέρω πολύ γιατί ειδικά στην Σάμο και σε Γυμνάσιο και σε Λύκειο ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΛ. Σιγά-σιγά διορθώνετε πάντως από ότι βλέπω. Στα ΓΕΛ δεν πρόκειται ποτέ να γίνει κάτι γιατί δεν τους συμφέρει να ενημερώσουν γιατί θα φύγουν τρέχοντας… και επίσης βλέποντας από το δικό μας ΓΕΛ υπάρχει μεγάλη προκατάληψη από τους Καθηγητές και μεταφέρετε και στους μαθητές


Λοιπόν σκεφτόμουν να ανοίξω το ίδιο θέμα.Τέσπα η άποψη μου είναι η εξής:
Ας ξεκινήσουμε από την πρώτη τάξη η οποία είναι η χειρότερη τάξη των επάλ κατά την γνώμη μου γιατί δεν διαλέγεις ειδικότητα(φανταστείτε τι παραπάνω γνώσεις θα είχαμε αν ξεκινούσαμε από την πρώτη).Βέβαια κατααβαίνω ότι το κάνουν για να ανεβάσουν το επίπεδο των επάλ σε σχέση με τα ΤΕΕ.
Πάμε στην δευτέρα η οποία είναι συναπαρστική τάξη για μένα αν σου αρέσει η ειδικότητα σου.Πολλές ώρες εργαστήρια γενικά συναρπάστικη τάξη περνάς πολύ καλύτερα από το γελ.
Τώρα πάμε και στην τρίτη που υπάρχει ένας διχασμός απόψεων.Συνοπτικά έχεις δύο επιλογές:
Α ομάδα:Δίνεις 4 μαθήματα(γλώσσα,μαθηματικά,α μάθημα ειδικότητας,β μάθημα ειδικότητας στα οποία οι συντελεστες για τα μαθήματα είναι 3,5 για τα μαθήματα ειδικότητας και 1,5 για τα γενικής παιδείας)
Β ομάδα:Δίνεις τα μαθηματα του ενιαίου της τεχνολογικής(εκφραση-έκθεση,μαθηματικά κατεύθυνσης,φυσικη,μάθημα επιλογής και τα δύο ειδκότητας συντελεστές δεν ξέρω ας μας πεί η φίλη μας η bioursa:P)
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι καλύτερα για κάποιον μαθητή επάλ είναι να πάει ομάδα α γιατί κατραρχάς είναι πιο εύκολο να μπεί λόγω μεγάλου συντελεστή μαθήματων ειδικότητας.
Από την άλλη στην ομάδα β αναγκαστικά για να τα πάς καλά πρέπει να μπείς στο τρυπάκι της παραπαιδείας γιατί αλλιώς δεν θα πετύχεις όσο καλός και να σαι γιατί συνήθως όχι πάντα λόγω αδιαφορίας και χαμηλού επιπέδου μαθητών του επάλ δεν γίνεται καλό μάθημα.
Και στην τελική τα Τει είναι ίσα με τα Αει πιά και πολλές φορές είναι καύτερο ένα κεντρικό Τει από ενα περιφερειακό Αει.
Τέλος πριν κάνετε οποιαδήποτε επιλογή σκεφτείτε καλά παιδιά και πάρτε απόψεις από απόφοιτους επάλ.Ελπίζω να κάνετε σωστές επιλογές και εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσετε:no1:

Οι συντελεστές είναι ανάλογα το πεδίο… έχουν διαφορά από πεδίο σε πεδίο και ως προς τα μαθήματα και ως προς τις τιμές. Συμφωνώ με τον Μάριο στο θέμα τις Πρώτης Λυκείου ΕΠΑΛ διότι πιστεύω χάνετε μια χρόνια Τζάμπα από την πλευρά της ειδικότητας ο όποιος αν χρησιμοποιούνταν θα ανέβαινε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το επίπεδο ειδίκευσης. Η δευτέρα λυκείου και έμενα μου άρεσε πολύ αν και πιστεύω ότι το μάθημα προγραμματιστικά εργαλεία στο διαδίκτυο (Σημείωση ήμουν πληροφορική) με τον τρόπο που το διδαχτήκαμε (κατά έμενα λάθος) δεν θα έπρεπε να πραγματεύεται μόνο με την HTML αλλά και με κάποια άλλη γλώσσα προγραμματισμού ώστε να μπαίνουμε στην Τρίτη ποιο Δυνατά!!! Όσο για την Γʼ Λυκείου έχω να πω ότι δεν το μετάνιωσα που πήγα Βʼ Ομάδα (ΑΕΙ) γιατί:
1)[FONT=&quot] [/FONT]Στην ομάδα Αʼ γίνετε πολύ χαβαλές διότι είναι άτομα που πάνε μόνο για απολυτήριο σε συνδυασμό με την πλειοψηφία του ΕΠΑΛ και έτσι δεν γίνετε σοβαρό μάθημα κατά την γνώμη (έτσι όπως το βλέπω από έξω δεν θέλω να προσβάλω κάποιον αλλά έτσι μου φαίνετε)
2)[FONT=&quot] [/FONT]Στην ομάδα Βʼ έχεις περισσότερες επιλογές και εκτός ειδικότητας
3)[FONT=&quot] [/FONT]Γίνετε και ποιο «Σοβαρό» και ποιο καλό μάθημα γιατί υποτίθεται ότι ο στόχος είναι τα ΑΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Στα Γυμνάσια δεν γίνετε καλή ενημέρωση γιατί δεν έχουν ενημερωθεί και η καθηγητές, το ξέρω πολύ γιατί ειδικά στην Σάμο και σε Γυμνάσιο και σε Λύκειο ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΛ. Σιγά-σιγά διορθώνετε πάντως από ότι βλέπω. Στα ΓΕΛ δεν πρόκειται ποτέ να γίνει κάτι γιατί δεν τους συμφέρει να ενημερώσουν γιατί θα φύγουν τρέχοντας… και επίσης βλέποντας από το δικό μας ΓΕΛ υπάρχει μεγάλη προκατάληψη από τους Καθηγητές και μεταφέρετε και στους μαθητές




Οι συντελεστές είναι ανάλογα το πεδίο… έχουν διαφορά από πεδίο σε πεδίο και ως προς τα μαθήματα και ως προς τις τιμές. Συμφωνώ με τον Μάριο στο θέμα τις Πρώτης Λυκείου ΕΠΑΛ διότι πιστεύω χάνετε μια χρόνια Τζάμπα από την πλευρά της ειδικότητας ο όποιος αν χρησιμοποιούνταν θα ανέβαινε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το επίπεδο ειδίκευσης. Η δευτέρα λυκείου και έμενα μου άρεσε πολύ αν και πιστεύω ότι το μάθημα προγραμματιστικά εργαλεία στο διαδίκτυο (Σημείωση ήμουν πληροφορική) με τον τρόπο που το διδαχτήκαμε (κατά έμενα λάθος) δεν θα έπρεπε να πραγματεύεται μόνο με την HTML αλλά και με κάποια άλλη γλώσσα προγραμματισμού ώστε να μπαίνουμε στην Τρίτη ποιο Δυνατά!!! Όσο για την Γʼ Λυκείου έχω να πω ότι δεν το μετάνιωσα που πήγα Βʼ Ομάδα (ΑΕΙ) γιατί:
1)Στην ομάδα Αʼ γίνετε πολύ χαβαλές διότι είναι άτομα που πάνε μόνο για απολυτήριο σε συνδυασμό με την πλειοψηφία του ΕΠΑΛ και έτσι δεν γίνετε σοβαρό μάθημα κατά την γνώμη (έτσι όπως το βλέπω από έξω δεν θέλω να προσβάλω κάποιον αλλά έτσι μου φαίνετε)
2)Στην ομάδα Βʼ έχεις περισσότερες επιλογές και εκτός ειδικότητας
3)Γίνετε και ποιο «Σοβαρό» και ποιο καλό μάθημα γιατί υποτίθεται ότι ο στόχος είναι τα ΑΕΙ

Συγνωμη τι θα ήθελες δηλαδή να κάνουμε?Εδώ στην html και οι περισσότεροι δεν την παλεύανε...Η δικιά μου άποψη είναι ότι το μάθημα έπρεπε να γίνεται με κάποιο ανώτερο εργαλείο πχ dreamweaver και όχι να τα γράφεις σε notepad:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ ας περιμένουμε και την γλυκιά bioursa να μας πέι για τοθς συντελεστές:)



ΠΙΝΑΚΑΣ ΙII ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΠΕΔΙΑ & ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΙ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑ Β΄



ΠΕΔΙΟ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ – ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ ΒΑΡΥΤΗΤΑΣ
1ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ, ΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II
2)ΦΥΣΙΚΗ II
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ( Χ 0,9)
4)ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΟΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ( Χ 0,4)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
2Ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II ( Χ 1,3)
2)ΦΥΣΙΚΗ II ( Χ 0,7)
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
4)ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (οποιοδήποτε)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
3Ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II
2)ΦΥΣΙΚΗ II
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ (Χ 0,4)
4)ΒΙΟΛΟΓΙΑ I ( Χ 0,9)
ή
ΒΙΟΛΟΓΙΑ II ( Χ 1,3)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
4Ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II ( Χ 1,3)
2)ΦΥΣΙΚΗ II ( Χ 0,7)
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
4)ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (οποιοδήποτε)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
5ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II
2)ΦΥΣΙΚΗ II
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
4)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (Χ 0,7)
5) ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ (Χ 1,3)
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
7) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Συγνωμη τι θα ήθελες δηλαδή να κάνουμε?Εδώ στην html και οι περισσότεροι δεν την παλεύανε...Η δικιά μου άποψη είναι ότι το μάθημα έπρεπε να γίνεται με κάποιο ανώτερο εργαλείο πχ dreamweaver και όχι να τα γράφεις σε notepad:P

Μόνο σε notepad γράφατε εσείς???Εμείς μόνο τον πρώτο μήνα!Μετά περάσαμε στο frontpage!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Κανονικά το βιβλίο λέει μόνο σε notepad νομίζω δεν προχωράει σε frontpage...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Συγνωμη τι θα ήθελες δηλαδή να κάνουμε?Εδώ στην html και οι περισσότεροι δεν την παλεύανε...Η δικιά μου άποψη είναι ότι το μάθημα έπρεπε να γίνεται με κάποιο ανώτερο εργαλείο πχ dreamweaver και όχι να τα γράφεις σε notepad:P

Εμείς κάναμε μόνο frontpage και λίγο κώδικα… γενικά πιστεύω ότι ο κάθε καθηγητής κάνει ότι γουστάρει σε αυτό το μάθημα αλλά τέλος πάντων…


ΠΙΝΑΚΑΣ ΙII ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΠΕΔΙΑ & ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΙ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑ Β΄



ΠΕΔΙΟ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ – ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ ΒΑΡΥΤΗΤΑΣ
1ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ, ΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II
2)ΦΥΣΙΚΗ II
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ( Χ 0,9)
4)ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΟΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ( Χ 0,4)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
2Ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II ( Χ 1,3)
2)ΦΥΣΙΚΗ II ( Χ 0,7)
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
4)ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (οποιοδήποτε)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
3Ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II
2)ΦΥΣΙΚΗ II
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ (Χ 0,4)
4)ΒΙΟΛΟΓΙΑ I ( Χ 0,9)
ή
ΒΙΟΛΟΓΙΑ II ( Χ 1,3)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
4Ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II ( Χ 1,3)
2)ΦΥΣΙΚΗ II ( Χ 0,7)
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
4)ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (οποιοδήποτε)
5) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
5ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
1)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ II
2)ΦΥΣΙΚΗ II
3)ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
4)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (Χ 0,7)
5) ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ (Χ 1,3)
6) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
7) ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

Φοβερη!!!!! αν μπορεις βαλτα και σε ξεχωριστο topic να τα βρισκουν ποιο ευκολα

Μόνο σε notepad γράφατε εσείς???Εμείς μόνο τον πρώτο μήνα!Μετά περάσαμε στο frontpage!

Και εμεις!!! Εγώ πιστεύω για να γίνει καλό μάθημα θα πρέπει τους πρώτους 1-2 μήνες να κάνεις Notepad, μετά Frontpage και το τελευταίο 3μηνο Dreamwiever

Πάντως για να μην γεμίσουμε το topic off φτιάξτε ένα topic να τα συζητήσουμε καλύτερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μόνο σε notepad γράφατε εσείς???Εμείς μόνο τον πρώτο μήνα!Μετά περάσαμε στο frontpage!

Εμεις πρωτα καναμε HTML σε (notepad) και μετα καναμε dreamweaver! Φοβερο προγραματακι! :bye::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Οσα παιδια σας ρωτανε πληροφοριες για επα.λ να τους λετε τα χειροτερα......Να μην περασουν αλλα παιδια οσα περασαμε εμεις φετος...Κανονικα απο την τεταρτη πορεια επρεπε να κανουμε οχι υπομονη...Γιατι και η υπομονη εχει τα ορια της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οσα παιδια σας ρωτανε πληροφοριες για επα.λ να τους λετε τα χειροτερα......Να μην περασουν αλλα παιδια οσα περασαμε εμεις φετος...Κανονικα απο την τεταρτη πορεια επρεπε να κανουμε οχι υπομονη...Γιατι και η υπομονη εχει τα ορια της


γιατι το λες αυτο??ο καθενας πρεπει να πει αυτα που ισχυουν στα επαλ και τα καλα τους και τα κακα τους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Mα τ ΕΠΑ.Λ μονο καλα εχουν αλλα δεν μπορουμε/ουν το κααλαβουμε/ουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Mα τ ΕΠΑ.Λ μονο καλα εχουν αλλα δεν μπορουμε/ουν το κααλαβουμε/ουν...

Είσαι υπερβολικός τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καθολου....:nono: Τι κακο εχει? Πες μου.Και μην μ πεις για το επιπεδο μαθητων/μαθηματων/καθηγητων.... Γαιτι ειδες που ειπα δν μπορουν/με να τ καταλαβουν/με.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Λοιπόν τα μόνα καλά του επάλ
1)Αδιαφορία από το υπουργείο
2)Ολοκαίνουργια βιβλία μόλις του 1995
3)Τεχνικός εξόπλισμος παμπάλαιος(τουλάχιστον σε εμάς)
θα σεκφτώ κι άλλα περίεμενε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top