Επανεγγραφή στη σχολή?

vasmak

Νεοφερμένος

Ο vasmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έκανα 10% για τη σχολή πρώτης επιλογής μου και διαγράφηκα από τη σχολή που φοιτούσα. Είναι εφικτό να επανεγγραφώ στη σχολή μου, καθώς η διαγραφή είναι πολύ πρόσφατη και η εγγραφή στην άλλη σχολή δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Έκανα 10% για τη σχολή πρώτης επιλογής μου και διαγράφηκα από τη σχολή που φοιτούσα. Είναι εφικτό να επανεγγραφώ στη σχολή μου, καθώς η διαγραφή είναι πολύ πρόσφατη και η εγγραφή στην άλλη σχολή δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα?
Βγήκε βεβαίωση διαγραφής από την σχολή;
 

vasmak

Νεοφερμένος

Ο vasmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ναι έχει βγει
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Ναι έχει βγει
Τα πράγματα θα ήταν απλά αν δεν είχε βγει. Σε κάθε περίπτωση επικοινώνησε αύριο πρωί πρωί με την γραμματεία της σχολής να δεις μήπως μπορείς να ανακαλέσεις έστω και τώρα την διαγραφή. Δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις.
 

vasmak

Νεοφερμένος

Ο vasmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Υπάρχει πιθανότητα να ανακαλεστεί?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,654 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top