Επαναληπτικές Πανελλαδικές

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε πότε πέφτουν φέτος οι επαναληπτικές?
Έχω την εντύπωση πως παλιότερα ήταν Σεμπτέμβιο και όχι Ιούλιο...ισχύει?
Αν ναι, γιατί το άλλαξαν?
Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Παντα τα τελευταια χρονια αρχές Ιουλίου είναι...λογικά και φέτος το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ναι,η αλήθεια είναι ότι παλιότερα,όπως το 2001 οι επαναληπικές διεξάγονταν Σεπτέμβριο..Όμως όπως λέει και η aleka τα τελευταία χρόνια είναι πάντα Ιούλιο...
Σεπτέμβριο,ξέρω πια ότι δίνουν οι ομογενείς..Τώρα αν το άλλαξαν λόγω αυτού δεν το γνωρίζω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takis_Kal

Νεοφερμένος

Ο Takis_Kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Το Σεπτεμβριο εγραφαν που εμεναν στην ιδια ταξη , οχι επαναληπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
τι ειναι οι επαναληπτικες εξετασεις,ποτε δινονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Εαν για λόγους υγείας δεν μπορεσεις να εξεταστεις κανονικά σε κάποιο μάθημα, αφου προσκομισεις χαρτι γιατρου σου επιτρέπουν να εξεταστεις στο ίδιο μάθημα τον ιουλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μονο με χαρτι γιατρου;;;εγω γιατι εχω την εντύπωση ότι θέλει χαρτί απο δημόσιο νοσοκομείο και ότι είναι δύσκολη διαδικασία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό ξέρω...Από δημόσιο νοσοκομείο...Όπως και για τις +50 απουσίες περιθώριο...Ότι αν έχεις χαρτί από γιατρό δημοσίου νοσοκομείου,παρατείνεις τις απουσίες σου στις 164 αντί για 114...Λέγονται διάφορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι χαρτι δημοσιου νοσοκομειου ειναι
-----------------------------------------
Αυτο που λες με τις απουσιες δεν ισχυει. Γινονται 164 από 114 μονάχα εάν βγαζεις ΜΟ πάνω απο 15. Σε αυτη την περιπτωση δεν χρειάζεται χαρτι γιατρου, παρα μονο για να τις δικαιολογήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
νομίζω όμως ότι αν εχεις χαρτι απο νοσοκομείο αυξάνεται κ άλλο το όριο...βασικά πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να μπορέσεις να δώσεις επαναληπτικές έτσι.;;γιατι μου πέρασε προς στιγμή μια ιδέα απο το μυαλό... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
νομίζω όμως ότι αν εχεις χαρτι απο νοσοκομείο αυξάνεται κ άλλο το όριο...βασικά πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να μπορέσεις να δώσεις επαναληπτικές έτσι.;;γιατι μου πέρασε προς στιγμή μια ιδέα απο το μυαλό... :Ρ
Συμβουλή μου είναι μην το κάνεις.Οι επαναληπτικές έχουν πολύ δυσκολότερα θέματα και για του λόγου του αληθές δες παλιά θέματα,για να το δεις και μόνη σου.Πολύς κόσμος την πατάει με τις επαναληπτικές και βάζουν πιο δύσκολα για να αποτρέπουν άτομα από το να πάνε,το οποίο είναι πολύ λογικό,αλλιώς η μισή Ελλάδα θα πήγαινε Ιούλιο.Εγώ είχα πει αυτό το πράγμα πέρυσι σε καθηγητή μου και μου λέει μην διανοηθείς...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αυτο που λες με τις απουσιες δεν ισχυει. Γινονται 164 από 114 μονάχα εάν βγαζεις ΜΟ πάνω απο 15. Σε αυτη την περιπτωση δεν χρειάζεται χαρτι γιατρου, παρα μονο για να τις δικαιολογήσεις

Ναι,συγνώμη παράλειψή μου,...Φυσικά αν έχεις Μ.Ο πάνω από 15!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
στην ιστορια πιστευω οτι αν εχεις διαβασει καλα οτι κ να βαλουν θα το γραψεις..μεσα απο το βιβλιο θα βαλουν κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top