Επαγγελμα δασκαλας στο μελλον

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Προκειται τωρα να παω τριτη και ειναι μια απο τις σχολες που με ενδιαφερουν!Αλλα δεν ειμαι σιγουρη για ποσο χρονικο διαστημα ακομη θα ειναι περιζητητες οι δασκαλες!!Γενικα ακουω διαφορα....και εχω μπερδευτει!!!Αξίζει να το δηλωσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Προκειται τωρα να παω τριτη και ειναι μια απο τις σχολες που με ενδιαφερουν!Αλλα δεν ειμαι σιγουρη για ποσο χρονικο διαστημα ακομη θα ειναι περιζητητες οι δασκαλες!!Γενικα ακουω διαφορα....και εχω μπερδευτει!!!Αξίζει να το δηλωσω??

αν ειναι η σχολη που σου αρεσει φυσικα και αξιζει να τη δηλωσεις!!!!πηγαινε εκει που πραγματικα 8ες και μην κοιτας τι θα γινεται σε 5 χρονια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν ειναι η μονη που μου αρεσει!!Στην πρωτη επιλογη θα ηθελα να βαλω οικονομικο ΣΑΣ!!Πιστευω οτι θα ειναι καλα και θα μου αρεσει...

Μετα τα παιδαγωγικα(δασκαλος-νηπιαγωγος-καθηγητρια)

Μετα η πληροφορικη-που λατρευω!!

και τελος οικονομικα!!

καπως ετσι...εμπας η περιπτωση εχω χρονο να το σκεφτω και αργοτερα!!

Κατι αλλο¨για το ΣΑΣ Οικονομικο χρειαζονται τα αθληματα που χρειαζονται σε ολες τις σχολες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
πολυ ομορφο επαγγελμα αν το θεσ πραγματικα προσπαθησε για εκει[οι δασκαλεσ οπωσ το θετεισ εσυ πιθανολογω οτι οταν βγεισ στην αγορα εργασιασ θα ειναι περιζητητεσ ΑΛΛΑ για αυτο που ειμαι σιγουροσ ειναι οτι με αυτο το εππαγγελμα θα εισαι περιζητητη νυφη]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Προκειται τωρα να παω τριτη και ειναι μια απο τις σχολες που με ενδιαφερουν!Αλλα δεν ειμαι σιγουρη για ποσο χρονικο διαστημα ακομη θα ειναι περιζητητες οι δασκαλες!!Γενικα ακουω διαφορα....και εχω μπερδευτει!!!Αξίζει να το δηλωσω??
κοιτα αν σου αρεσει εννοειται να τη βαλεις...αν οχι τοτε ΟΧΙ!!!! φαντασου να μην μπορεις να μπεις ευκολα (οπως τωρα) μετα απο 5-6 χρονια που θα δωσεις ΑΣΕΠ και να το μετανιωνεις!! να κανεις αυτο που σε ελκυει περισσοτερο!! καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις!!Εχω καταληξει καπου...:P:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις!!Εχω καταληξει καπου...:P:no1::)
που..................?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top