Επίδειξη γραπτών των πανελλαδικών

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Αν δει κάποιος τα γραπτά του και εντοπίσει λάθος, υπάρχει δυνατότητα αλλαγής μορίων; Αν όχι, ποιος ο λόγος να τα δει ; Να δει κανά λάθος, να φρικάρει, και να πάρει το περίστροφο και να τους σκοτώσει όλους εκεί μέσα ; :P


Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Να αλλάξει δε νομίζω αφού ήδη θα έχουν βγει βάσεις και τέτοια.Σίγουρα κάτι θα μπορείς να κανεις πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ίσως αν το δει άμεσα, πριν κατατεθούν τα μηχανογραφικά, να μπορεί να ανεβάσει τους βαθμούς του. Έτσι λέω εγώ τουλάχιστον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κάτι για το Σεπτέμβριο έλεγε η ανακοίνωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ENNOEITAI!
θελω να δω γιατι πηρα 15,6 στην εκθεση και αλλα τουβλα 19!

ναι ναι μερικά τούβλα τα πήγαν καλύτερα!:mad::mad2::mad2:
-----------------------------------------
Iκανούς τους έχω να θέλει να πληρώσεις για να τα δεις:P

:DΝομίζω πως πληρώνεις.......!



Ααα, κι εγώ θα ήθελα να δω ΑΕΠΠ και έκθεση για να μου φύγει η απορία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ θέλω να δω αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Μπα, καθόλου.Μόνο έκθεση δεν πήγα καλά άλλα σιγά αφού περνάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Ε και να τα δούμε τι θα αλλάξει?? Αντίθετα, θέλω να δω τους βαθμολογητές μου κ να μου πουν πως είναι δυνατόν ο ένας να μου έβαλε 48 , ο άλλος 73 και τέλος ο τρίτος 64..... Τέλοσπάντων......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
θελω να δω γιατι πηρα 15,6 στην εκθεση και αλλα τουβλα 19!
ναι ναι μερικά τούβλα τα πήγαν καλύτερα!:mad::mad2::mad2:


Τελειώνει ο ιούλιος ώρα να προσγειωθείτε και λίγο.Ακούς εκεί τούβλα επειδή γράψανε καλύτερα...τούβλα είστε εσείς που τόσα χρόνια τους υπολογίζατε για 10 στην έκθεση και σας φέρανε 19.

---

Όχι δεν με ενδιαφέρει να δω τα γραπτά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΧΜΜΜ εκθεση ενα μαθημα μια ιστορια
θα ηθελα ναδω το γροπτο τον μαθ γεν αλλα δεν βαριεσεΓΙΑ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΧΥΘΗΚΕ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Θα ήθελα να δω τα Ισπανικά. Αφού τα έγραψα όλα γιατί πήρα 19,5; Ποιος όμως τρέχει μέχρι την Αθήνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Όλα τα μαθήματα θέλω να δω και κυρίως βιολογία και λογοτεχνία,τα υπόλοιπα από περιέργεια...Να δω βέβαια και πόσο θα είναι το χρήμα γιατί κάτι πήρε τ'αυτί μου για 50? το κάθε μάθημα και φρίκαρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τελειώνει ο ιούλιος ώρα να προσγειωθείτε και λίγο.Ακούς εκεί τούβλα επειδή γράψανε καλύτερα...τούβλα είστε εσείς που τόσα χρόνια τους υπολογίζατε για 10 στην έκθεση και σας φέρανε 19.

---

Όχι δεν με ενδιαφέρει να δω τα γραπτά μου...

Αν είμαστε τούβλα θα αποδειχτεί στην πορεία... Εσύ πως μιλάς για εμάς χωρίς να μας ξέρεις;;;;;;; Και Ν-Α-Ι, σίγουρα υπάρχουν κάποιοι που πήραν καλύτερο βαθμό, ενώ δεν ξέρουν ορθογραφία... Δε λέμε για όλους... Να καταλαβαίνεις! Βέβαια, υπάρχουν πολλά παιδιά που έγραψαν 18-19+, αλλά το ΑΞΙΖΑΝ... τους αποκαλέσαμε κι αυτούς "τούβλα";;;;;;:what::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Θα ήθελα να δω τα Ισπανικά. Αφού τα έγραψα όλα γιατί πήρα 19,5; Ποιος όμως τρέχει μέχρι την Αθήνα..
Στην πόλη σου έρχονται τα γραπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Όλα τα μαθήματα θέλω να δω και κυρίως βιολογία και λογοτεχνία,τα υπόλοιπα από περιέργεια...Να δω βέβαια και πόσο θα είναι το χρήμα γιατί κάτι πήρε τ'αυτί μου για 50? το κάθε μάθημα και φρίκαρα!!
και λιγα λες 50 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
και λιγα λες 50 ευρω
Δυστυχώς φοβάμαι ότι τα 50? πράγματι είναι λίγα..Αν είναι πάρα πολλά μάλλον θα αρχίσω να το ξεχνάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Στην πόλη σου έρχονται τα γραπτά.

Τα γραπτά των ειδκών μαθημάτων μπορούμε να τα δούμε μόνο στην Αθήνα. Να και η ανακοίνωση του ΥΠΕΠΘ:

Αν πρόκειται για γραπτά δοκίμια ειδικών μαθημάτων (Ξένες Γλώσσες-Σχέδια-Μουσική), καθώς και για τα μαθήματα «Αρχιτεκτονικό Σχέδιο» και «Γραφιστικές Εφαρμογές» των ΤΕΕ ή ΕΠΑΛ, η επίδειξη γίνεται κατά το ίδιο χρονικό διάστημα στη Διεύθυνση Λειτουργικών Υποδομών Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών του ΥΠ.Ε.Π.Θ. (Συγγρού 106 – Τ.Κ. 11741 – Κουκάκι, Αθήνα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
50 ευρω το γραπτο; Πανε καθολου καλα; Και σκεφτομουν να δω ολα τα γραπτα εκτος απο τη Χημεια (που πηρα 20) μονο και μονο απο περιεργεια. :P Αλλα αμα ειναι τοσο ακριβα δυσκολο το βλεπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Μπα τελειωσε αυτο το θεμα τωρα και δεν μπαινω καν στη διαδικασια...Μπορει στο κατω κατω να στεναχωρηθω και δεν αξιζει πια...Δεν θα αλλαξει κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelis1984

Νεοφερμένος

Ο vaggelis1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Διαδικασία επίδειξης γραπτών Πανελληνίων Εξετάσεων
Δημοσιεύτηκε στο αρ. 1369 ΦΕΚ τ. Β’/9-7-09, η Υπουργική Απόφαση με την οποία ορίζονται η διαδικασία, ο χρόνος και ο τρόπος επίδειξης των γραπτών των υποψηφίων που συμμετέχουν στις πανελλήνιες εξετάσεις και επιθυμούν να λάβουν γνώση των γραπτών τους.
Σύμφωνα με την ως άνω απόφαση, κάθε υποψήφιος, εφόσον επιθυμεί, μπορεί να λαμβάνει γνώση των γραπτών του, αφού προηγουμένως υποβάλει αίτηση ο ίδιος ή ο νόμιμα εξουσιοδοτημένος εκπρόσωπός του στη Δ/νση ή στο Γραφείο Δ.Ε. ή Ε.Ε., όπου υπάγεται το σχολείο στο οποίο κοινοποιήθηκαν οι βαθμοί των μαθημάτων του που εξετάστηκε σε πανελλαδικό επίπεδο.
Οι αιτήσεις υποβάλλονται κάθε χρόνο αποκλειστικά το μήνα Σεπτέμβριο του έτους συμμετοχής των υποψηφίων στις εξετάσεις, μαζί με σχετικό παράβολο, το ύψος του οποίου θα καθοριστεί προσεχώς με Υπουργική Απόφαση.
Η επίδειξη των γραπτών δοκιμίων θα γίνεται κατά την περίοδο Οκτωβρίου - Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου στη Δ/νση ή στο Γραφείο Δ.Ε. ή Ε.Ε. που υποβλήθηκαν οι αντίστοιχες αιτήσεις, στον ίδιο τον ενδιαφερόμενο ή και παρουσία του γονέα ή του κηδεμόνα του, εφόσον ο υποψήφιος το ζητήσει και σε συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρες που θα ορίζονται από τις Δ/νσεις και τα Γρ. Δ.Ε. ή Ε.Ε., ανάλογα με τον αριθμό των γραπτών.
Αν πρόκειται για γραπτά δοκίμια ειδικών μαθημάτων (Ξένες Γλώσσες-Σχέδια-Μουσική), καθώς και για τα μαθήματα «Αρχιτεκτονικό Σχέδιο» και «Γραφιστικές Εφαρμογές» των ΤΕΕ ή ΕΠΑΛ, η επίδειξη γίνεται κατά το ίδιο χρονικό διάστημα στη Διεύθυνση Λειτουργικών Υποδομών Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών του ΥΠ.Ε.Π.Θ. (Συγγρού 106 – Τ.Κ. 11741 – Κουκάκι, Αθήνα).
Επισημαίνεται ότι μετά την επίδειξη των γραπτών δοκιμίων δεν παρέχεται δυνατότητα αναβαθμολόγησης, δεδομένου ότι σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία η αναβαθμολόγηση των γραπτών γίνεται πριν την ανακοίνωση της βαθμολογίας (χωρίς αίτηση του υποψηφίου), όταν η διαφορά βαθμολογίας μεταξύ του πρώτου και του δεύτερου βαθμολογητή είναι μεγαλύτερη των δώδεκα (12) μονάδων.



Πηγή: https://kesyp.ser.sch.gr/?p=524


Σχετικό ΦΕΚ: https://users.sch.gr/akouts/docs/fek 1369-9.7.2009.zip
https://dide-anatol.att.sch.gr/tte/nea/a2910_epidixi_grapton_panelladikon.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top