Εξεταστική

Clown_3

Νεοφερμένος

Η Clown_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά ξέχασα να κάνω την δήλωση μαθημάτων για την εξεταστική θα πάω αύριο γραμματεία αλλά ειλικρινά έχω φρικάρει τόσο πολύ
 

VasoGrimes

Νεοφερμένος

Η VasoGrimes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου δίνουμε μόνο τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου...
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου δίνουμε μόνο τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου...
Δίνεις και χειμερινού και εαρινού εξαμήνου, χωρίς περιορισμό, με μόνη προϋπόθεση να τα έχεις δηλώσει σε ένα από τα δύο εξάμηνα.
 

Eeeee

Νεοφερμένος

Η Eeeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Έχει αρχίσει ήδη η εξεταστική Σεπτεμβρίου και δεν έχω καμία όρεξη αλλά δεν θέλω να χρωστάω αλλά μαθήματα. Συνολικά έχω έξι που δίνω αλλά από αυτά δύο τα έχω ετοιμα για Σεπτέμβρη αλλά δύο για το επόμενο εξάμηνο και μετά στο τέλος μένουν τρία που έχω να περάσω. Δεν μπορώ αν συγκεντρωθω ομως τα αφήνω όλα τελευταία στιγμή δεν ξέρω γιατί ζοριζομαι νιώθω ένα άγχος για το αν τα κάνω όλα σκατα help plz
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Έχει αρχίσει ήδη η εξεταστική Σεπτεμβρίου και δεν έχω καμία όρεξη αλλά δεν θέλω να χρωστάω αλλά μαθήματα. Συνολικά έχω έξι που δίνω αλλά από αυτά δύο τα έχω ετοιμα για Σεπτέμβρη αλλά δύο για το επόμενο εξάμηνο και μετά στο τέλος μένουν τρία που έχω να περάσω. Δεν μπορώ αν συγκεντρωθω ομως τα αφήνω όλα τελευταία στιγμή δεν ξέρω γιατί ζοριζομαι νιώθω ένα άγχος για το αν τα κάνω όλα σκατα help plz
Μήπως καλό θα ήταν να δωσεις αυτά τα δύο που τα έχεις σίγουρα για Σεπτεμβρη και για τα άλλα να κάνεις μια επανάληψη ότι προλαβαίνεις και αν νιώθεις έτοιμη τα δίνεις κι εκείνα ή τα μισά ας πούμε. Μπορεί και να τα περάσεις.
Εγώ ας πούμε ένα μάθημα έλεγα αχ θα το δώσω στο επόμενο εξάμηνο και τελικά πήγα με όχι 100%προετοιμασια και το πέρασα γιατί έτυχα σε θέματα οκ.
Καμιά φορά δεν ξέρεις τι μπορεί να πέσει και μπορεί ας πούμε αυτό που θα πέσει να είναι και το τυχερό σου και να το περάσεις.
Δώσε τα σίγουρα και στα άλλα αποφάσισε ποια νιώθεις εσύ εντάξει να δωσεις, αλλιώς δίνεις επόμενο εξάμηνο.
Stay cool δεν χάθηκε ο κοσμος😊👍
Καλή επιτυχία από μένα! ✌️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top