Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

use_r

Νεοφερμένος

Ο use_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους! Γνωρίζει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του edexcell ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!!Είμαι καινούργια στο forum :xixi:
Τι σημαίνει το BF?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!!Είμαι καινούργια στο forum :xixi:
Τι σημαίνει το BF?


Τρεις κατηγορίες επίδοσης Υψηλή Επιτυχής Επίδοση (HP) - Επιτυχής Επίδοση (P) - Χαμηλή Επιτυχής Επίδοση (LP) θεωρούνται επιτυχείς επιδόσεις. Δύο κατηγορίες επίδοσης Οριακή Μη Επιτυχής Επίδοση (BF) - Μη Επιτυχής Επίδοση (F) θεωρούνται μη επιτυχείς επιδόσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παιδια το cpe ειναι διαφορετικο απο το ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παιδια το cpe ειναι διαφορετικο απο το ecpe?
Ναι. Το CPE είναι το Proficiency του Cambridge, ενώ το ECPE είναι το Proficiency του Michigan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
α οκ ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
α οκ ευχαριστω!
Παρακαλώ! Εσύ έδωσες για κάποιο πτυχίο τον Μάιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Αχ!Αύριο τέτοια ώρα θα ξέρουμε...!!!Πάντως όσο πλησιάζουν τ' αποτελέσματα,τόσο δε θέλω να τα δω.Φοβάμαι...!!!:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια δε θα το πιστεψετε ειδα ονειρο οτι θα πας εκδρομη την κυριακη δλδ σημερα και σημαινει οτι θα ακουσω ευχαριστα νεα και οτι θα πραγματοποιηθουν τα ονειρα μου
-----------------------------------------
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αχ!Αύριο τέτοια ώρα θα ξέρουμε...!!!Πάντως όσο πλησιάζουν τ' αποτελέσματα,τόσο δε θέλω να τα δω.Φοβάμαι...!!!:wow:


και εγώ ! ενω παλια το είχα παριε πιο c00l τώρα νομίζω εχω δυο bf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγω παλι δεν ξερω πως την εχω δει:lol::lol::lol:
εχω αυτοπεποιθηση(τρομαρα μου:P)οτι περασα.
μου φαινεται πως θα δω κανενα αυριο το πρωι κανενα F(αυριο δεν βγαινουν?) κ θα ψαχνομαι:'(:'(για το τι συνεβη!!!
ο Θεος βοηθος παιδια,να περασει κ αυτη η αγωνια...
καλα αποτελεσματα:no1::no1:(για 100η φορα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
σε 15 ώρες και 40 λεπτα βγαινουν τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αντε ρε...αυριο βγαινουν?επιτελους θα γεμισει το αδειο καδρακι μου με το πολυποθητο πτυχιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αντε ρε...αυριο βγαινουν?επιτελους θα γεμισει το αδειο καδρακι μου με το πολυποθητο πτυχιο!
Μακαρι να το παρεις φιλε μου αλλα εισαι 100% σιγουρος?
2ον το πτυχιο νομιζω το παιρνουμε κατα τον Σεπτεμβριο αρα το καδρακι σου θα ειναι για λιγο ακομα αδειο...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μακαρι να το παρεις φιλε μου αλλα εισαι 100% σιγουρος?
2ον το πτυχιο νομιζω το παιρνουμε κατα τον Σεπτεμβριο αρα το καδρακι σου θα ειναι για λιγο ακομα αδειο...:P:P


Εγώ ομοιονόματε :jumpy: θα εχω κοπεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μακαρι να το παρεις φιλε μου αλλα εισαι 100% σιγουρος?
2ον το πτυχιο νομιζω το παιρνουμε κατα τον Σεπτεμβριο αρα το καδρακι σου θα ειναι για λιγο ακομα αδειο...:P:P


μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες,γνωριζοντας τον τροπο εξετασεων,διαβαζοντας με μεθοδικο τροπο και περνωντας ακομα πιο δυσκολες εξετασεις οπως αυτες των πανελληνιων ναι ειμαι σιγουρη οτι θα το παρω!

ξερω ακουγεται αλαζονικο αλλα δεν ειναι,ο καθενας μας λιγο πολυ ξερει τι εχει γραψει,οταν εχεις γραψει λοιπον σε ολα τα παρτ καλα,τι εχεις ναα φοβασαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες,γνωριζοντας τον τροπο εξετασεων,διαβαζοντας με μεθοδικο τροπο και περνωντας ακομα πιο δυσκολες εξετασεις οπως αυτες των πανελληνιων ναι ειμαι σιγουρη οτι θα το παρω!

ξερω ακουγεται αλαζονικο αλλα δεν ειναι,ο καθενας μας λιγο πολυ ξερει τι εχει γραψει,οταν εχεις γραψει λοιπον σε ολα τα παρτ καλα,τι εχεις ναα φοβιθεις?

εγω φοβάμαι για το gvr + listening
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδια τελικα ειναι 100 % σιγουρο εεεε ? οχι καμια βλακεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Εγώ ομοιονόματε :jumpy: θα εχω κοπεί.
Μην λες βλακειες γιατι να εχεις κοπει δηλαδη δεν εγραψες τιποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
βρε παιδια εχω παθει τρομερο ανχοσ παρακλω μιληστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top