Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
λοιπον guys ενημερωση....εμαθα απο το φρο.μ πωσ τα αποτελεσματα οι καθηγητεσ θα τα μαθουν την δευτερα...κι εμεισ ισωσ τριτη!!!!καλα αποτελέσματα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Παιδιά,δοκίμασα σήμερα στο results.hau.gr θα δω αν θα με βρει και αντί για το "Student not found" πλέον λέει:"Your results have not been published yet".:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδιά,δοκίμασα σήμερα στο results.hau.gr θα δω αν θα με βρει και αντί για το "Student not found" πλέον λέει:"Your results have not been published yet".:xixi:

τι εδινες?ecce or ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

evi92

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αυτο ομως σημαινει κατι?και σε εμενα αυτο γραφει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
οτι αναμενεται ν βγουν σε λιγες μερες τ αποτελεσματα






παιδια, την ψηφοφορια πως την βαζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μολις πηρα τηλ στο τμημα αθηνας κ μου ειπε ενας κυριουλης μεσα στην επομενη βδομαδα και τα δυο! :mad:


καλά εσύ δεν είπες ότι πήρες τν καθηγήτρια σου και εχουν βγεί και μάλιστα ήταν και πολύ χαρούμενη γιατί πέρασαν 12 στους 14 αγαπητέ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
λοιπον guys ενημερωση....εμαθα απο το φρο.μ πωσ τα αποτελεσματα οι καθηγητεσ θα τα μαθουν την δευτερα...κι εμεισ ισωσ τριτη!!!!καλα αποτελέσματα!!!!![/quote

αυτο ειναι σιγουρο ή ραδιο αρβυλα? για να μα χαρούμε τσαμπα οχι τιποτα αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ρε παιδια Δευτερα-Τριτη βγαινουν!:no1:
εγω στο ενα κ μοναδικο τηλεφωνο που πηρα αυτο μου ειπαν!
η κυρια ηταν σαφεστατη "αρχες επομενης εβδομαδας":P:P.
Θα βγουν,λιγη υπομονη ακομη κ θα βγουν!:)
Καλα αποτελεσματα:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω πηρα τρια τηλεφωνα σε τρια διαφορετικα νουμερα στη hau στο τμημα αθηνας για να δω αν θα μου πουν τα ιδια και δυο μου ειπαν τη μεθεπομενη βδομαδα και ενας κυριος τελη της επομενης. πηρα και στη θεσσαλονικη μηπως και διασταυρωσω κατι και μια κυρια μου ειπε μεσα αυγουστου. αντε να βγαλω ακρη μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ρε παιδια Δευτερα-Τριτη βγαινουν!:no1:
εγω στο ενα κ μοναδικο τηλεφωνο που πηρα αυτο μου ειπαν!
η κυρια ηταν σαφεστατη "αρχες επομενης εβδομαδας":P:P.
Θα βγουν,λιγη υπομονη ακομη κ θα βγουν!:)
Καλα αποτελεσματα:no1::no1:
Για ECCE μιλάς, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};459008:
Για ECCE μιλάς, έτσι;

:iagree::iagree::iagree::iagree:
ναι για ecpe πιστευω αρχες Αυγουστου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree::iagree:
ναι για ecpe πιστευω αρχες Αυγουστου:P
Ναι, κι εγώ πιστεύω τέλη της επόμενης εβδομάδας με αρχές της μεθεπόμενης. 29-7 με 3-8...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
εγω πηρα τρια τηλεφωνα σε τρια διαφορετικα νουμερα στη hau στο τμημα αθηνας για να δω αν θα μου πουν τα ιδια και δυο μου ειπαν τη μεθεπομενη βδομαδα και ενας κυριος τελη της επομενης. πηρα και στη θεσσαλονικη μηπως και διασταυρωσω κατι και μια κυρια μου ειπε μεσα αυγουστου. αντε να βγαλω ακρη μετα
για ecce ή για ecpe ρωταγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
για ecce ή για ecpe ρωταγες?

για ecpe και μαλλον τελη επομενης με αρχες μεθεπομενης το βλεπω να βγαινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
λοιπον guys ενημερωση....εμαθα απο το φρο.μ πωσ τα αποτελεσματα οι καθηγητεσ θα τα μαθουν την δευτερα...κι εμεισ ισωσ τριτη!!!!καλα αποτελέσματα!!!!![/quote

αυτο ειναι σιγουρο ή ραδιο αρβυλα? για να μα χαρούμε τσαμπα οχι τιποτα αλλο

δν ειμαι καμια ηλιθια να λεω ψεματα οτι ακριβως μ ειπαν σ ειπα....(απο το φροντιστηριο μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
δν ειμαι καμια ηλιθια να λεω ψεματα οτι ακριβως μ ειπαν σ ειπα....(απο το φροντιστηριο μου)[/quote]


καλα ντε μη βαρας. τεσπα το κακο ειναι οτι τη δευτερα θα βγει το ecce.
το ecpe εχει καιρο ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
εσυ τι εδωσεσ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
καλα ντε μη βαρας. τεσπα το κακο ειναι οτι τη δευτερα θα βγει το ecce.
το ecpe εχει καιρο ακομα...
Κακό;;; Εδώ κάναμε αμάν να βγουν (και ακόμα κάνουμε :P) και συ λες ότι είναι κακό; :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top