Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelikoulitsa

Νεοφερμένος

Η angelikoulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τέλος της επόμενης εβδομάδας το ecce και αρχές αυγούστου το ecpe αυτές τις πληροφορίες μου έδωσαν! Μπλοκάρει ο ορφέας για ασχετο λόγο ίσως λέει από υπερφόρτωση! Πάντως λένε αποτελέσματα μόνο όταν σας είπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Και στο αλλο που εστειλα στα αγγλικα΄στην ELI-UM μου απάντησαν "within 5-7 days" και οτι θα βγουν μέσα σε μια εβδομάδα το πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-f

Νεοφερμένος

Ο Lefteris-f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλυσπέρα παιδιά. Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω στο forum, αν και όλη τη βδομάδα το παρακολουθώ. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: στο χαρτί που όλοι έχουμε με τα στοιχεία μας, αυτό που μας έστειλαν από το Michigan, ξέρει κανείς που αναγράφεται το School Code?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

angelikoulitsa

Νεοφερμένος

Η angelikoulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
σορρυ δεν ειδα οτι το ειχατε γραψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
τέλος της επόμενης εβδομάδας το ecce και αρχές αυγούστου το ecpe αυτές τις πληροφορίες μου έδωσαν! Μπλοκάρει ο ορφέας για ασχετο λόγο ίσως λέει από υπερφόρτωση! Πάντως λένε αποτελέσματα μόνο όταν σας είπα

Άρα ισχύει το δεύτερο που μου ειπαν . Είδα οτι είστε καθηγητρια..Ισχύει το οτι αν χρησιμοποιούμε πχ"i am writing this letter in connection with your article which i read on the newspaper last monday, City times , about computers" και "in addition , moreover κ.α" και εχουμε καλή την υπόλοιποι δομη μπορούμε έκθεση να περάσουμε με HP?
-----------------------------------------
Που εστειλες μηνυματα?Στην HAU?


Ναι και στην ELI-UM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τέλος της επόμενης εβδομάδας το ecce και αρχές αυγούστου το ecpe αυτές τις πληροφορίες μου έδωσαν! Μπλοκάρει ο ορφέας για ασχετο λόγο ίσως λέει από υπερφόρτωση! Πάντως λένε αποτελέσματα μόνο όταν σας είπα
ευτυχωσ μπηκε η κα8ιγιτρια να μασ βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Καλυσπέρα παιδιά. Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω στο forum, αν και όλη τη βδομάδα το παρακολουθώ. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: στο χαρτί που όλοι έχουμε με τα στοιχεία μας, αυτό που μας έστειλαν από το Michigan, ξέρει κανείς που αναγράφεται το School Code?


Το school code το έχουν μονο οι φροντιστιριουχοι . Εσυ πας εδω για τα αποτελέσματα : https://results.hau.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ρε κόψτε την επιτέλους ρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τέλος της επόμενης εβδομάδας το ecce και αρχές αυγούστου το ecpe αυτές τις πληροφορίες μου έδωσαν! Μπλοκάρει ο ορφέας για ασχετο λόγο ίσως λέει από υπερφόρτωση! Πάντως λένε αποτελέσματα μόνο όταν σας είπα
Δηλαδή μάλλον 31/7 το ECCE και 3/8 το ECPE! :(Δεν ήθελα Αύγουστο, αλλά τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Είδα πριν οτι ενδιαφερόντουσαν για τα τηλέφωνα του ORFEA , να σας βοηθήσω δινοντας σας οτι η κατασκευαστική σελίδα του "ORFEA" είναι: https://www.eworx.gr/ O orfeas ανήκει στην HAU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδιά εμένα δν μου βγάζει τπτ.....
μετά απο 1 λεπτό μου βγάζει μια άσπρη σελίδα που λέει
https://results.hau.gr/?
Λέτε να τα βγάζουν...?
Όσο για τν υπερφόρτωση γτ σήμερα?
άλλες φορές δν φορτώνει?...τώρα βρήκε?:jumpy::mad::hmm::whatever::help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
σωστηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-f

Νεοφερμένος

Ο Lefteris-f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
σ' ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Παιδιά εμένα δν μου βγάζει τπτ.....
μετά απο 1 λεπτό μου βγάζει μια άσπρη σελίδα που λέει
https://results.hau.gr/?
Λέτε να τα βγάζουν...?
Όσο για τν υπερφόρτωση γτ σήμερα?
άλλες φορές δν φορτώνει?...τώρα βρήκε?:jumpy::mad::hmm::whatever::help:
Το διευκρινίσαμε . Μπορεί να τα προετοιμαζουν αλλα να μην τα ανεβάζουν . Για να σας δώσω να καταλάβετε τα αποτελέσματα μπορει να εχουν ανέβει . Αλλα η hau όποτε θέλει πατάει το publish. Ώστε να μπορούν να τα δουν οι υπόλοιποι . Προσθέστε και όλας το ότι μπορεί να τα ανεβάζουν λίγα λιγα και να πατήσουν πχ το 'publish" την άλλη εβδομάδα. Με λίγα λόγια ετοιμαστείτε για αποτελέσματα εντός των δυο εβδομαδων . Φάγαμε με το κουτάλι το πολύ χρόνο . Πλησιάζουν τα αποτελέσματα
-----------------------------------------
σ' ευχαριστώ πολύ!!!


Τίποτα , και το CODE αναγράφεται πανω δεξιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
εγώ πιστεύω οτι αύριο θα εχουν βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top