Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
παιδια τους εχουμε νευριασει παντως παρα πολυ με τ τηλεφωνα..για να καταλαβετε πηρα τηλ τ πρωι κ με τ που μ απανταει η τηλεφωνητρια τσ κανω μια ερωτηση θελω να κανω..κ μου λεει αν ειναι παλι για τ αποτελεσματα τ εχουμε πει οτι βγαινουν αρχες αυγουστου κ εφαγε φολα οταν τσ ειπα οτι ηθελα να μαθω αν εχει διορθωθει ενα ορθογραφικο λαθος που ειχε γινει στ επωνυμο μ :P
ε αυτό ακριβώς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
μπα,δεν νομίζω να βάζουν κανένα στη μαύρη λίστα και δη υποψήφιο πτυχίου που τους τα ακούμπησε κιόλας,ή τουλάχιστον έτσι ''απλά'':P
μπα δεν τους συμφερει..το πολυ πολυ να σε κοψουν για να ξαναδωσεις και παλι του χρονου..αυτο τους συμφερει περισσοτερο!σε εκανα χωμα ε? ε να ειναι που ειμαι καλος ανθρωπος..ρωτα και τη miss betty!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδια τους εχουμε νευριασει παντως παρα πολυ με τ τηλεφωνα..για να καταλαβετε πηρα τηλ τ πρωι κ με τ που μ απανταει η τηλεφωνητρια τσ κανω μια ερωτηση θελω να κανω..κ μου λεει αν ειναι παλι για τ αποτελεσματα τ εχουμε πει οτι βγαινουν αρχες αυγουστου κ εφαγε φολα οταν τσ ειπα οτι ηθελα να μαθω αν εχει διορθωθει ενα ορθογραφικο λαθος που ειχε γινει στ επωνυμο μ :P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Την άλλη φορά πέρνε με απόκρυψη να μην σε αναγνωρίζουν:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ξαναεπαναλαμβάνω τα τηλέφωνα όπως και τα e-mail επικοινωνίας για αυτούς που ενδιαφέρονται:
Εξετάσεις Πανεπιστημίου του Michigan E.C.C.E και Ε.C.P.E




2103680000
2103680020
2103680022
2103680024
2103680025
2103680067
2103680068
exams@hau.gr


------------------------------------

Και εγώ 14 είμαι . Συμφωνώ με τον George μιας και όσο πιο μικροί τόσο λιγοτερο άγχος πρέπει να εχουμε γιατί θα εχουμε ΟΥΚΟ ΛΙΓΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ




Δεν θέλω να το παίξω φιλόλογος αλλα το ξαναεπαναλαμβάνω δεν είναι σώστο....επαναλαμβάνω σκέτο ή ξαναλέω...φιλικά πάντα:no1:


Ελπίζω να το πάρουμε όλοι ,αν και είναι λίγο δύσκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Καλημέρα, ή μάλλον καλησπέρα κι από μένα!
Να κάνω μία ερώτηση; Στο Ίντερνετ, όταν βγουν τα αποτελέσματα, θα λέει απλά Pass/Fail ή θα γράφει πόσο πήραμε σε κάθε part,δηλαδή HP, P, LP, BF ή F;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453394:
Καλημέρα, ή μάλλον καλησπέρα κι από μένα!
Να κάνω μία ερώτηση; Στο Ίντερνετ, όταν βγουν τα αποτελέσματα, θα λέει απλά Pass/Fail ή θα γράφει πόσο πήραμε σε κάθε part,δηλαδή HP, P, LP, BF ή F;
θα γραφει αναλυτικα τι ειχες σε καθε παρτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
guys αν βγουν αφηστε με μεγαλα κοκκινα γραματα οτι βγηκαν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453394:
Καλημέρα, ή μάλλον καλησπέρα κι από μένα!
Να κάνω μία ερώτηση; Στο Ίντερνετ, όταν βγουν τα αποτελέσματα, θα λέει απλά Pass/Fail ή θα γράφει πόσο πήραμε σε κάθε part,δηλαδή HP, P, LP, BF ή F;

Εγώ όταν είχαν βγει τα αποτελέσματα δεν είχα ιντερνετ μου τα ειπε το φροντιστηριο και δεν ξερω.Θα σου απαντησουν τα αλλα τα παιδια:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Την άλλη φορά πέρνε με απόκρυψη να μην σε αναγνωρίζουν:xixi::xixi:
και θα χρεωθω τ κερατα μ απο τ κινητο μ για να κανω ενα υπεραστικο τηλεφωνημα στ οποιο θα μ δωσουν παλι τν ιδια απαντηση? ενω τουλαχιστον στ σταθερο εχω δωρεαν :Pαλλα δν μπορω να βαλω αποκρυψη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
christina εισαι πλ cool σε παω πλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ όταν είχαν βγει τα αποτελέσματα δεν είχα ιντερνετ μου τα ειπε το φροντιστηριο και δεν ξερω.Θα σου απαντησουν τα αλλα τα παιδια:iagree:
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
θα γραφει αναλυτικα τι ειχες σε καθε παρτ!

Και να ανοιξει κάποιος να δει αμα πέρασε και να του λέει:

Listening--->F
Speaking--->F
Gcvr------->F
Writing----->F


Αλήθεια έτσι είναι;Εγώ νόμιζα ότι απλά σου λέει αμα πέρασες.Και στο CPE έτσι ειναι;
-----------------------------------------

ecce or ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Και να ανοιξει κάποιος να δει αμα πέρασε και να του λέει:

Listening--->F
Speaking--->F
Gcvr------->F
Writing----->F

Αλήθεια έτσι είναι;Εγώ νόμιζα ότι απλά σου λέει αμα πέρασες.Και στο CPE έτσι ειναι;
-----------------------------------------


ecce or ecpe?


αμαν!F βρηκες να βαλεις:nono::nono:???γκαντεμη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Και να ανοιξει κάποιος να δει αμα πέρασε και να του λέει:

Listening--->F
Speaking--->F
Gcvr------->F
Writing----->F


Αλήθεια έτσι είναι;Εγώ νόμιζα ότι απλά σου λέει αμα πέρασες.Και στο CPE έτσι ειναι;
:D:lol:
Στο CPE νομίζω δεν μπορείς να τα δεις στο Ίντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά κάπου εδώ μέσα είχα διαβάσει οτι θα βγουν ή αυτή ή την επόμενη Παρασκευή και έχω κάνει τόσες φορές βόλτες τον Ορφέα στην Χάου που τον έχω μάθει τον κωδικό μου απέξω και ανακατωτά...:)Τέλος πάντων ,εμενα αυτο το αρχές Αυγούστου δεν μου αρέσει γιατί εγώ θα είμαι κατασκήνωση και δεν θέλω να φάω την παπάρα όσο θα είμαι ξ'ενοιαστη και χαλαρή και ξαφνικά να με πάρει κάποιος τήλ και να μου το πει....Θα πέσω απο κανα δέντρο της Βαρυμπόμπης..ή θα ζητησω να με πατήσει κανά άλογο απο τον διπλανό ιππικό όμιλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top