Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Πάντως όπου: "το χαρτί", δε νομίζω ότι είναι το Proficiency.
τι εγινε?δεν αντεξαμε?:lol:
πλακα κανω..ρε παιδια το παραξεφτιλισατε το θεμα!ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ιronboy αν λες σχετικά με την βαθμολογια τότε στα απλά ελληνικα


Ένα Bf και μέσο όρο πάνω απο 65% Pass
Ένα F και μέσο όρο πάνω απο 65% Pass
Δύο ή περισσότερα Bf και μέσο όρο πάνω ή κάτω απο 65% Fail
Δύο ή περισσότερα F και μέσο όρο πάνω ή κάτω απο 65% Fail
Κανένα Bf ή F και μέσο όρο πάνω απο 65% Pass
Ένα Bf και ένα F και μέσο όρο πάνω ή κάτω απο 65% Fail
Ένα Bf και μέσο όρο κάτω απο 65% Fail
Ένα F και μέσο όρο κάτω απο 65% Fail

Με λίγα λόγια μπορείτε να κοπείτε σε ΈΝΑ ΜΟΝΟ κομμάτι του πτυχίου και να έχετε μέσο όρο πάνω απο 65% Ώστε να θεωρήστε PASS
Αν κοπείτε σε δύο ή περισσότερα μέρη και μέσο όρο πάνω απο 65% να έχετε θεωρήστε FAIL


Ξαναλέμε ότι για το ECPE αρκεί ένα BF και 3 LP. ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΣΟΤΕΡΟ. ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ξαναλέμε ότι για το ECPE αρκεί ένα BF και 3 LP. ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΣΟΤΕΡΟ. ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ.

Αν έβλεπες και τα υπολοιπα θεματα μου θα καταλαβαινες οτι έλεγα για το ECCE !Δεν εχω πληροφορηθεί για E.C.P.E ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ξαναλέμε ότι για το ECPE αρκεί ένα BF και 3 LP. ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΣΟΤΕΡΟ. ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ.
Μιλούσε για το ECCE ο andrikoc13.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Απλώς δεν το τόνισε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};451855:
Μιλούσε για το ECCE ο andrikoc13.


Ακριβώς, μιας και φέτος πρωτοέδωσα E.C.C.E και εχω πληροφορηθεί ξεκάθαρα ΜΟΝΟ για αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Απλώς δεν το τόνισε.
Μιλούσαμε όμως γι' αυτό από αρκετά posts πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ρε παιδια ελεος!εδω και 10 σελιδες λετε μονο για για το συστημα βαθμολογιας..και ειναι ανουσιο..οπως και να βαθμολογουν γτ δε περιμενετε καλυτερα να βγουν τα αποτελεσματα να δειτε..?ποστερετε αμα εχετε πληροφοριες και νεοτερα για τα αποτελεσματα..τι δουλεια ειναι αυτη?κατανταει γελοιο..πραγματα εχουν χιλοειπωθει εχουν αλλαξει και χιλια δυο..σοβαρευτειτε και περιμενετε για τα αποτελεσματα ειναι τ καλυτερο π μπορειτε να κανετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ρε παιδια φτανει:mad:!οταν εχετε νεα ενημερωστε μας,αλλα προς το παρον σταματηστε:iagree:.Ζαλιστηκαμε ολοι κ δεν σκεφτομαστε καθαρα:(.
Στο κατω-κατω σε λιγες μερες θα βγουν κ τα αποτελεσματα:iagree:.
Δεν κερδιζετε τιποτα αναμασωντας τα ιδια πραγματα.
Αυτα ειχα να πω:P.Καλα αποτελεσματα κ λιγοτερες ανακριβειες παρακαλω:thanks::thanks:!

Υ.Γ:Χριστινα με προλαβες!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Aν δεν θες μην τα κοιτας:P Πλάκα κάνω, όντως το παραζαλίσαμε το θέμα αυτό και καλό θα ήταν να βάλουμε πληροφορίες σχετικά με την έκδοση αποτελεσμάτων και μετα να πουμε τι καναμε για να παρουμε congratulations οι pass και οι non-pass(δεν θέλω να το πω fail)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ε μα δεν ειναι κατασταση αυτη πια..ελεος!παρακαλω ποσταρετε αμα εχετε νεα..εχετε αναλυσει τα παντα μεχρι στιγμη το τροπο βαθμολογιας το ποτε θα βγουν το τι γραφουμε το πως το γραφουμε κτλ κτλ...ελεος!αυτα ειχα να πω οποιος εχει νεοτερα να ποσταρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγώ γιατί τ' άκουγα τόσο καιρό που έλεγα τα ίδια, ακόμα να το καταλάβω... :frown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγώ γιατί τ' άκουγα τόσο καιρό που έλεγα τα ίδια, ακόμα να το καταλάβω... :frown:

sorry phanispal τωρα ωριμασαμε κ εμεις:P:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Εγώ γιατί τ' άκουγα τόσο καιρό που έλεγα τα ίδια, ακόμα να το καταλάβω... :frown:
εσυ εισαι οξυθυμος και με τις 180 σελιδες τα πηρες εμεις ομως με τις 300 + τσαντιστηκαμε και με το δικιο μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα κατα πάσα πιθανότητα θα βγουν ή αυτή ή την άλλη Παρασκευή όπως συνηθίζεται κάθε χρόνο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ωχ.....είναι ανάγκη?????Φοβούμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
παιδια μην ξεχνιομαστε να μαστε on topic γιατι μιλαω με τεο απο κερκυρα και θα μας σφαξει μολις γυρισει!!!!
-----------------------------------------
Τα αποτελέσματα κατα πάσα πιθανότητα θα βγουν ή αυτή ή την άλλη Παρασκευή όπως συνηθίζεται κάθε χρόνο:)

εμενα παλι που πηρα δυο φορες σημερα τη μου ιπαν για αρχες αυγουστου και μαλιστα ρωτησα αν εχει επισημοποιηθει αυτο που λενε με καποιο εγγραφο και μου ειπαν πως ετσι τους ειπαν απο το πανεπιστημιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
παιδια μην ξεχνιομαστε να μαστε on topic γιατι μιλαω με τεο απο κερκυρα και θα μας σφαξει μολις γυρισει!!!!
-----------------------------------------


εμενα παλι που πηρα δυο φορες σημερα τη μου ιπαν για αρχες αυγουστου και μαλιστα ρωτησα αν εχει επισημοποιηθει αυτο που λενε με καποιο εγγραφο και μου ειπαν πως ετσι τους ειπαν απο το πανεπιστημιο!


Δεν νομίζω. μιας και το e.c.p.e θα βγουν αρχές αυγούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
γιατι εγω τι ειπα?
-----------------------------------------
τεσπα αντε να βγουν και αυτα γιατι αγωνιω...απο αυριο θα σας στελνω απο το χωριο μου.....καληνυχτα και φιλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ λέω για to E.C.C.E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top