Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
R-E-L-A-X!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ετσι μπραβο ακους τις εντολες μας!!!:P:lol:


:yeah::ok::ok:


κ ξερεις τι θα γινει αν μου πει οτι κοπηκα:lol::lol::lol:???


:pilot::pilot::pilot:


:papas::papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ιουιουιουιουιουιου!!!:PΠου τα βρισκεις ολα αυτα τα emoticons;;;Εμενα δεν μου τα εχει:(!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ να τα μάθω από το Ίντερνετ μόνη μου, παρά να μου το πει ο καθηγητής μου από το τηλέφωνο, γιατί εάν δεν το έχω πάρει, θα βάλω τα κλάματα ενώ θα μιλάμε:'( ή αν το έχω πάρει θα αρχίζω να τσιρίζω και θα τον ξεκουφάνω τον άνθρωπο:jumpy:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ιουιουιουιουιουιου!!!:PΠου τα βρισκες ολα αυτα τα emoticons;;;Εμενα δεν μου τα εχει:(!
ΠΑς στα προσωπακια και το τελευταιο λει αμφανιση ολων νομιζω...μετα πας εκει και θα δεις πανω πανω που λεει δευτερευοντα πατα εκει και θα τα βρεις
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};446023:
Εγώ προτιμώ να τα μάθω από το Ίντερνετ μόνη μου, παρά να μου το πει ο καθηγητής μου από το τηλέφωνο, γιατί εάν δεν το έχω πάρει, θα βάλω τα κλάματα ενώ θα μιλάμε:'( ή αν το έχω πάρει θα αρχίζω να τσιρίζω και θα τον ξεκουφάνω τον άνθρωπο:jumpy:!
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ιουιουιουιουιουιου!!!:PΠου τα βρισκες ολα αυτα τα emoticons;;;Εμενα δεν μου τα εχει:(!


αν κοπηκα θα φωναζω οτι περασααααααααααααααααααααααααααααα
:papas:
Υ.Γ : κ τοτε ναι...θα φωναξουν τον παπα:papas::papas:

πατα περισσοτερα(κατω απο τα smilies) κ μετα δευτερευοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
το Michigan εδωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παντως αμα σας πει πως το πηρατε η καθηγητρια η ο καθηγητης σας..μην εξαφανιστειτε μετα..να μπειτε και να μας το πειτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
το Michigan εδωσα

ecce or ecpe???


οκ Χριστινα αμα το παρω θα με ακουσεις:P:P:Pθα ακουστω μεχρι εκει!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
:iagree: Να μπούμε όλοι και να πούμε πώς τα πήγαμε! Να συγχαρούμε όσους το πήραν και να παρηγορήσουμε όσους δεν το πήραν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
ecpe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};446066:
:iagree: Να μπούμε όλοι και να πούμε πώς τα πήγαμε! Να συγχαρούμε όσους το πήραν και να παρηγορήσουμε όσους δεν το πήραν!

Eγω παντως αν κοπω μαλλον δεν θα ξαναμπω:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
έγραψες καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
έγραψες καλά?

δεν ξερω:(:(:(:(

στο speaking k to GVR τελεια:no1::no1::no1::no1:

στα αλλα δυο δεν ξερω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
δεν ξερω:(:(:(:(

στο speaking k to GVR τελεια:no1::no1::no1::no1:

στα αλλα δυο δεν ξερω:(
Αλήθεια; Αφού στα 2 πήγες τέλεια και στα άλλα δύο δεν ξέρεις, τότε έχεις πολλές πιθανότητες να το πάρεις!

Εγώ μάλλον πρέπει να κόπηκα Listening και Speaking. Και στα GCVR και Writing πήγα μέτρια... Δεν ξέρω γιατί έγραψα έτσι... Στο φροντιστήριο τα πήγαινα πολύ καλά! Τώρα ελπίζω να μην κόπηκα σε ένα από τα δύο που υποθέτω πως κόπηκα, έτσι ώστε να το πάρω!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω σου λεω ενα bf listening και ενα lp writing ..
δε περνας?περνας και μια χαρα μαλιστα....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};446113:
Αλήθεια; Αφού στα 2 πήγες τέλεια και στα άλλα δύο δεν ξέρεις, τότε έχεις πολλές πιθανότητες να το πάρεις!

Εγώ μάλλον πρέπει να κόπηκα Listening και Speaking. Και στα GCVR και Writing πήγα μέτρια... Δεν ξέρω γιατί έγραψα έτσι... Στο φροντιστήριο τα πήγαινα πολύ καλά! Τώρα ελπίζω να μην κόπηκα σε ένα από τα δύο που υποθέτω πως κόπηκα, έτσι ώστε να το πάρω!:xixi:

Speaking????????????no way!!!!!!!!!!!εδω ειμαι κ εδω εισαι!σιγουρα περασες στο speaking!!!!!!!!!!!!!!1:no1::no1::no1::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Eγω παντως αν κοπω μαλλον δεν θα ξαναμπω:(:(
Γιατί;;;Εγώ πάντως αν κοπώ βαριέμαι να ξανακάνω αγγλικά μέχρι τον Δεκέμβρη.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top