Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ναι..δυστυχως εχω δικιο..
Εχω δωσει 2 φορες michigan και παντα οταν μας λεει ο επιτηρητης πως 8α βγουν τοτε τοτε βγαινουν..εδινε η ξαδερφη μου τωρα και μου ειπε πως τους ειπε ο επιτηρητης πως θα βγουν αρχες αυγουστου..επισης περα απο τη πλακα αυτη στη hau οταν λενε αυγουστο το εννοουν..επιπλεον η καθηγητρια μου εει χρονια εμπειρια με το michigan και τους ξερει πολυ καλα...παντα ο επιτηρητης στη αιθουσα εχει δικιο..οποτε δυστυχως αρχες αυγουστου παιδια:bye:
Ααα, οκ. Όμως σε μας η επιτηρήτρια μας είπε Αύγουστο και σε μια φίλη μου που έδινε αλλού τους είπαν μετά τις 20 Αυγούστου!!! Αποκλείεται να βγουν μετά τις 20 Αυγούστου!!!! Ας ελπίζουμε να τα βγάλουν όσο πιο νωρίς γίνεται... Δεν μπορώ να περιμένω άλλο! Μ' έχει φάει η αγωνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EVA11

Νεοφερμένος

Η EVA11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εμας παλι μας ειπε πως θα βγουν τελη Ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};445845:
Ααα, οκ. Όμως σε μας η επιτηρήτρια μας είπε Αύγουστο και σε μια φίλη μου που έδινε αλλού τους είπαν μετά τις 20 Αυγούστου!!! Αποκλείεται να βγουν μετά τις 20 Αυγούστου!!!! Ας ελπίζουμε να τα βγάλουν όσο πιο νωρίς γίνεται... Δεν μπορώ να περιμένω άλλο! Μ' έχει φάει η αγωνία!
σε καταλαβαινω..δλδ ολους σας σας καταλαβαινω αλλα δε μπορουμε να κανουμε κτ..απλα υπομονη!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Ε οχι και 20 Αυγουστου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Απ 'ότι καταλαβαίνω, σε κάθε εξεταστικό κέντρο έλεγαν και άλλη ημερομηνία... Αρχές Αυγούστου, τέλη Ιουλίου, τέλη Αυγούστου... Άρα ούτε σ' αυτό μπορούμε να βασιστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους...μήπως ξέρει κανείς πότε βγένουν τα αποτελέσματα του ΑLCE???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους...μήπως ξέρει κανείς πότε βγένουν τα αποτελέσματα του ΑLCE???
ε?εγω προσωπικα οχι...αλλα μπορεις να κοιταξεις στο φορουμ..ποτε εδωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voula_

Νεοφερμένος

Η voula_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Όντως πλησιάζουν οι μέρες για τα αποτελέσματα.....Μια χαρά το χα ξεχάσει ρε παιδιά τι μου το θυμίζετε.??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Όντως πλησιάζουν οι μέρες για τα αποτελέσματα.....Μια χαρά το χα ξεχάσει ρε παιδιά τι μου το θυμίζετε.??
βασικα οσο καθεσαι εδω συνεχεια γιαυτο θα ακους γτ οπως το λεει και ο τιτλος συζηταμε για τα αποτελεσματα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι θα βγούν 21 με 22 Ιουλίου,ίσως δηλαδή και αύριο...Πάντως αυτή τη βδομάδα σίγουρα..Για Αυγουστο με τίποτα...Άλλωστε ο επιτηρητής σε εμάς είπε προς τα τέλη Ιουλίου σιγουρα θα εχουν βγεί.
Για να πώ την αλήθεια,δεν θέλω καν να ακούσω το αποτέλεσμα..Ειμαι σίγουρη οτι δεν πέρασα...:nono:
Και δε νομίζω να δουλέψει η τύχη μου.:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι θα βγούν 21 με 22 Ιουλίου,ίσως δηλαδή και αύριο...Πάντως αυτή τη βδομάδα σίγουρα..Για Αυγουστο με τίποτα...Άλλωστε ο επιτηρητής σε εμάς είπε προς τα τέλη Ιουλίου σιγουρα θα εχουν βγεί.
Για να πώ την αλήθεια,δεν θέλω καν να ακούσω το αποτέλεσμα..Ειμαι σίγουρη οτι δεν πέρασα...:nono:
Και δε νομίζω να δουλέψει η τύχη μου.:(:(
You never know with the Americans;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Ολοι θα περασουμε!Σκεφτειτε θετικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι θα βγούν 21 με 22 Ιουλίου,ίσως δηλαδή και αύριο...Πάντως αυτή τη βδομάδα σίγουρα..Για Αυγουστο με τίποτα...Άλλωστε ο επιτηρητής σε εμάς είπε προς τα τέλη Ιουλίου σιγουρα θα εχουν βγεί.
Για να πώ την αλήθεια,δεν θέλω καν να ακούσω το αποτέλεσμα..Ειμαι σίγουρη οτι δεν πέρασα...:nono:
Και δε νομίζω να δουλέψει η τύχη μου.:(:(

τι εδωσες????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
κ ειχα την ελπιδα πως οταν θα μου τηλεφωνουσε η καθηγητρια μου θα τα ηξερα ηδη τα αποτελεσματα....κριμα:(:(
Μα μολις τωρα δεν το ειπα;;!Μαζι με τους καθηγητες θα τα μαθετε;):)!!!
Ποτε να μην ειστε σιγουροι για το χειροτερο!Βαλτε ολες σας τις δυναμεις για να ειστε αισιοδοξοι και να περασετε!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Παιδια πως γινεται να αλλαξω username ξερετε?offtopic-sorry:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Παιδια πως γινεται να αλλαξω username ξερετε?offtopic-sorry:zilia:
Λογικα δεν γινεται:(!Μη ζητας σορρυ για ενα οφ αν δεις οι μισες σελιδες ετσι ειναι:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μα μολις τωρα δεν το ειπα;;!Μαζι με τους καθηγητες θα τα μαθετε;):)!!!
Ποτε να μην ειστε σιγουροι για το χειροτερο!Βαλτε ολες σας τις δυναμεις για να ειστε αισιοδοξοι και να περασετε!!!!!:D

παιδια νομιζω οτι θα με παρει τηλεφωνο η καθηγητρια μου κ ακομη κ αν μου πει οτι περασα δεν θα την πιστευω κ θα λεω οτι κοπηκα:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ετσι μπραβο ακους τις εντολες μας!!!:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top