Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αnyway,δεν θα μαλωσουμε τωρα για την έκθεση...!
Σημασια έχει πως το πήρες...
-------------------------------------------
Τα timetables για τα ΕCCE/ECPE ήρθαν στο φροντηστηριό μας!!!
Εσείς που δίνετε καλα μου παιδια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σας το πα, αλλά θα το δώσω και γω το προφίσενσι. Το αποφάσισα μία μέρα πριν την λήξη της προθεσμίας, όταν πια περνούσα με Β τα λίσενινγκ και οριακά τα GCVR.
Και αν δεν το πάρω, τι θα χάσω στην τελική;170 ευρώ και μία μέρα. Όμως αν το πάρω θα είχα χάσει πολλά απογεύματα στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σας το πα, αλλά θα το δώσω και γω το προφίσενσι. Το αποφάσισα μία μέρα πριν την λήξη της προθεσμίας, όταν πια περνούσα με Β τα λίσενινγκ και οριακά τα GCVR.
Και αν δεν το πάρω, τι θα χάσω στην τελική;170 ευρώ και μία μέρα. Όμως αν το πάρω θα είχα χάσει πολλά απογεύματα στο φροντιστήριο.

Good Luck!:no1:
Aντε και με την νικη!:D
Το πήρες το timetable σου?Αν ναι,πού δίνεις?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δεν με νοιάζει. Ούτε ημερομηνία ξέρω βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δεν με νοιάζει. Ούτε ημερομηνία ξέρω βασικά.

Τεσπα.
Την Κυριακη 17/05 δίνεις.
Καλυτερα που είσαι και λιγάκι αφασία γιατί αυτο δεν θα σε αγχώσει...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Καλά. Την ίδια μέρα είναι και τα γαλλικά του Ντελφ. Είναι αθεόφοβοι αυτοί οι Γάλλοι. Δε φοβούνται τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλά. Την ίδια μέρα είναι και τα γαλλικά του Ντελφ. Είναι αθεόφοβοι αυτοί οι Γάλλοι. Δε φοβούνται τίποτα.

Ετσι γινετε κάθε χρονο.
Όταν ειναι οι εξετασεις του Michigan πάντα πέφτει την ιδια μερα κατι σε DELF ή Goethe.
Αrα και οι Γερμανοι ειναι αθεοφοβοι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Το καινούργιο Speaking Test στο ECPE πώς σας φαίνεται; από την προετοιμασία που έχω κάνει για τον Μάιο (δίνω στις 6 μαΐου) βλέπω ότι πρέπει να είσαι έτοιμος για όλα, ειδικά αν δεν συμβαδίζετε με τον άλλο εξεταζόμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα φανει τωρα στην εξεταστικη του Μαιου τι παιζεί και με αυτό.
Αλλα τωρα θέλει καλή προετοιμασία και το προφορικό για να το δώσεις πλεον.
Παλια το δινες χαλαρα το ORAL του ECPE.Πλεον το κανανε παλουκι.
Αληθεία σου ήρθε το timetable ultimatesr?
Που δίνεις ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
δίνω σε ένα γυμνάσιο στην Πετρούπολη 6 Μαΐου στις 17.00. το πρόβλημα είναι ότι δεν πηγαίνω σε φροντηστήριο και έκανα όλη την προετοιμασία μόνη μου και τα προφορικά με προβληματίζουν. θα δούμε όπως λες... αν και δεν καταλαβαίνω στο Stage 1 τι ερωτήσεις θα κάνουμε στον εξεταστή, προσωπικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
δίνω σε ένα γυμνάσιο στην Πετρούπολη 6 Μαΐου στις 17.00. το πρόβλημα είναι ότι δεν πηγαίνω σε φροντηστήριο και έκανα όλη την προετοιμασία μόνη μου και τα προφορικά με προβληματίζουν. θα δούμε όπως λες... αν και δεν καταλαβαίνω στο Stage 1 τι ερωτήσεις θα κάνουμε στον εξεταστή, προσωπικές;

Nα σου πω καθολου δεν ασχολήθηκα με το νεο προφορικο του ecpe.
Mαλλον γενικες ερωτησεις θα κανεις,αλλα οχι και πολυ προσωπικές.;)
πχ.Τι ηλικία ειστε? αν ειναι γρια:P
Πλακα κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanesa

Νεοφερμένος

Η Vanesa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
δινω και εγω!!!και δεν θα το παρω!θα το δειτε!δεν ειναι οτι εχω ψυχολογια loser απλα ειναι η πραγματικοτητα!
ρε παιδια φοβαμαι!!:scared:
θελω να μου πειτε πως μπορω να διαβαζω λεξιλογιο!(γτ το ομολογω δεν ξερω ττπ!)εσεις πως τις μαθαινετε τις λεξεις?

ποτε περιπου ερχεται το χαρτι γ ημερομηνιες κ ωρες?
(προφισιενσι παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ποτε περιπου ερχεται το χαρτι γ ημερομηνιες κ ωρες?
(προφισιενσι παντα)


Θα σου ρθεί μεχρι 25/04!;)
Καλο Πασχα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Nα σου πω καθολου δεν ασχολήθηκα με το νεο προφορικο του ecpe.
Mαλλον γενικες ερωτησεις θα κανεις,αλλα οχι και πολυ προσωπικές.;)
πχ.Τι ηλικία ειστε? αν ειναι γρια:P
Πλακα κανω.

Εμάς στο φροντηστήριο μας έχουν πει ότι δεν είναι αναγκαίο να κάνουμε ερωτήσεις στον εξεταστή στο 1ο stage...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
What have you studied?
What made you become an oral examiner?
How do you feel when you see a person that cannot cope with the standards of the examination?
Aπλά τα πράγματα. Δεν ψάχνουν θαύματα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Εγώ ήταν να δώσω τον Μάη για proficiency αλλά η δασκάλα μου δεν με πήγε γιατί με έκρινε απροετοίμαστο.Τεσπα 8α πάω τον Νοέμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
δινω και εγω!!!και δεν θα το παρω!θα το δειτε!δεν ειναι οτι εχω ψυχολογια loser απλα ειναι η πραγματικοτητα!
ρε παιδια φοβαμαι!!:scared:
θελω να μου πειτε πως μπορω να διαβαζω λεξιλογιο!(γτ το ομολογω δεν ξερω ττπ!)εσεις πως τις μαθαινετε τις λεξεις?

ποτε περιπου ερχεται το χαρτι γ ημερομηνιες κ ωρες?
(προφισιενσι παντα)


Διαβάζοντας και κανένα ξενόγλωσσο βιβλιαράκι, Vanesa!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lemon!!!

Νεοφερμένος

Η lemon!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
δινω ecce για πρωτη φορα και αυτο που φοβαμαι περισσοτερο ειναι το λεξιλογιο....δεν αισθανομαι και πολυ ετοιμη να δωσω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
δινω και εγω!!!και δεν θα το παρω!θα το δειτε!δεν ειναι οτι εχω ψυχολογια loser απλα ειναι η πραγματικοτητα!
ρε παιδια φοβαμαι!!
θελω να μου πειτε πως μπορω να διαβαζω λεξιλογιο!(γτ το ομολογω δεν ξερω ττπ!)εσεις πως τις μαθαινετε τις λεξεις?

ποτε περιπου ερχεται το χαρτι γ ημερομηνιες κ ωρες?
(προφισιενσι παντα)

Η επανάληψη είναι η μητέρα της μαθήσεως.

Διάβαζέ τις πάντα μέσα από παραδείγματα, όχι έτσι σκέτες, παπαγαλιστί, γιατί έτσι δε σου μένουν. Μπορείς να κάνεις και δικά σου παραδείγματα, για να τις εμπεδώσεις. Εγώ τις ζωγράφιζα κιόλας:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
κ εγώ δίνω.το ecce....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top