Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
You may call me that, too..
-----------------------------------------
Εγώ γιατί τόση κακία, άλλοι γιατί τόση βλακεία..

γτ βρε παιδι μου αδικο εχουμε????ακου εκει να μην το παρουμε...οκ αν δεν το παρουμε δεν εγινε τπτ...αλλα οχι να ευχομαστε να εχουμε αποτυχει...:(:(κριμα ειναι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
You may call me that, too..
-----------------------------------------
Εγώ γιατί τόση κακία, άλλοι γιατί τόση βλακεία..

Γινε πιο συγκεκριμενος, πες τι σε ενοχλει και σε τους γριφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
1. Το είπα με μια δόση βλακ χιούμορ.
2. Δεν ευχήθηκα κάτι..
3. Αυτό που ξέρω είναι ότι φίλος μου (στα 24) πέρασε χθες από συνέντευξη για δουλειά και του ζήτησαν πτυχίο αγγλικών το οποίο να έχει πάρει τα τελευταία 4 χρόνια. Κι επειδή το πήρε πριν 5 χρόνια, πρέπει να δώσει για TOEFL. Κι επειδή βλέπω πολλούς να λένε άντε να το πάρουμε να τελειώνουμε και το συνδυάζω με το μικρό της ηλικίας τους, θα πρότεινα να κάνουν λίγο κράτει...
Μακάρι να ήταν τόσο απλό και να ξεμπερδεύαμε από τα 15 μας και από τα 20 μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ε τοτε να περιμενουμε και εμεις να το δωσουμε στα 21 ρε φιλε. Τι μας λες...Τοσος κοπος και λεφτα χαμενα δηλαδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
αλλο κανω κρατει κ αλλο λεω να μην το παρω ουτε εγω ουτε οι αλλοι!!δεν ειναι καθολου το ιδιο!!!!!!!και επρεπε να αναφερεις κατευθειαν το γεγονος και να παραλειψεις τα περι βλακειας:P:P.....φιλικα παντα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosoikon

Νεοφερμένος

Ο nikosoikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μακαρι γιατι δεν ξερω τι μου ρθε και στο τελευταιο τεταρτο αλλαξα θεμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
3. Αυτό που ξέρω είναι ότι φίλος μου (στα 24) πέρασε χθες από συνέντευξη για δουλειά και του ζήτησαν πτυχίο αγγλικών το οποίο να έχει πάρει τα τελευταία 4 χρόνια. Κι επειδή το πήρε πριν 5 χρόνια, πρέπει να δώσει για TOEFL. Κι επειδή βλέπω πολλούς να λένε άντε να το πάρουμε να τελειώνουμε και το συνδυάζω με το μικρό της ηλικίας τους, θα πρότεινα να κάνουν λίγο κράτει...
Μακάρι να ήταν τόσο απλό και να ξεμπερδεύαμε από τα 15 μας και από τα 20 μας..

+1 Αυτό ισχύει για πρόσληψη σε μεγάλες εταιρείες. Δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που σου ζητούν να δώσεις ξανά εξετάσεις για να πιστοποιήσεις τις γνώσεις σου στην ξένη γλώσσα. Εδώ έχει τύχει να ζητούν συγκεκριμένο proficiency. Σε αρκετές περιπτώσεις το να πάρετε ένα πιστοποιητικό στα αγγλικά δεν σας εξασφαλίζει απόλυτα στον ιδιωτικό τομέα. Και έχουν και κάποιο δίκιο. Εγώ πήρα Sorbonne II (το αντίστοιχο proficiency) στα γαλλικά, και έχω και επάρκεια. Όμως, μετά από τόσα χρόνια που έχουν περάσει, δηλώνω με πάσα ειλικρίνεια ότι δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα. Αν το συμπεριλάβω λοιπόν στο βιογραφικό μου για πρόσληψη σε μια εταιρεία, θα είναι εντελώς αρνητικό για μένα, γιατί αν με αξιολογήσουν, τότε απλά θα ρεζιλευτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
επειδη εχω μπερδευτει λιγο... sorry κιολας :$ αλλα τελικα ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα για το michigan? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
επειδη εχω μπερδευτει λιγο... sorry κιολας :$ αλλα τελικα ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα για το michigan? :S

Άλλοι λένε 20-25,άλλοι λένε τέλος Ιουλίου με αρχές Αυγούστου (εγώ :P).Τίποτα δεν είναι σίγουρο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το σιγουρο παντως ειναι πως θα βγουν την περιοδο 25 Ιουλιου με 10 Αυγούστου.
Stay tuned και θα μάθετε οταν καταξιωθουν να πουν και ημερομηνια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Παίδες φαντάζεστε να πάρετε τηλ. και να ρωτήσετε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα και να σας πουν ότι έχουν βγει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε ποιο ειναι το θεμα?πως ουτε στουσ τηλεφωνητες και γενικα ουτε στν hau αθηνα ή σαλονικη εχουν ερθει τελικες ημερομηνιες.....αυτα ειναι ολα σεναρια.....ολα παιζονατι παντως απο 20 - 10 ......αλλα να ξερετε πως λογικα θα βγουν τελη αυγουστου και περσι που εδινε ενας φιλος μου τοτε βγηκαν και προπερσι(που εδινε ο ιδιος φιλος μου) παλι τοτε βγηκαν...αλλα γενικα stay cool (μονο στο ποτηρι με την κοκκινομαλλα....:ρ ακυρο ε?απο τν διαφημιση χεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε ποιο ειναι το θεμα?πως ουτε στουσ τηλεφωνητες και γενικα ουτε στν hau αθηνα ή σαλονικη εχουν ερθει τελικες ημερομηνιες.....αυτα ειναι ολα σεναρια.....ολα παιζονατι παντως απο 20 - 10 ......αλλα να ξερετε πως λογικα θα βγουν τελη αυγουστου και περσι που εδινε ενας φιλος μου τοτε βγηκαν και προπερσι(που εδινε ο ιδιος φιλος μου) παλι τοτε βγηκαν...αλλα γενικα stay cool (μονο στο ποτηρι με την κοκκινομαλλα....:ρ ακυρο ε?απο τν διαφημιση χεχε)

Tι είπες?:D:D:D:P:P

Μαλλον τελη Ιουλιου θες να πείς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ουπςςςς σορρυ μου βγηκε ετσι γιατι σκεφτομουν πως ειναι αργα για να βγουν αυγουστο...χχεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν το διαβαζε ο αλλος αυτο εγκεφαλικο θα παθαινε.
Εγω παντως πιστευω βαθιά μεσα μου και συμφωνα και με τις προηγουμενες εξεταστικες οτι πρεπει να βγουν γυρω στις 24-31/07.
Παντα καθε χρονο καπου εκει τα βγάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Γεια!Ειμαι καινουριο μελος κ ανυπομονω κι εγω για τα αποτελεσματα ECPE!!!
Φοβαμαι για την εκθεση αλλα απο την αλλη πιστευω οτι μπορω, αφου πηρα το ECCE στην 6η δημοτικου:DΠαντως τα αποτεσματα τελικα ποτε θα βγουν;!:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλως ορισες στο ISCHOOL.GR kos_maverik!:)
Για την εκθεση μην ανυσηχείς ιδιαιτερα γιατί ειναι αρκετα καλοί ως προς την αντιμετωπιση των εκθεσεων και βαζουν καλους βαθμούς!

Οσο για τα αποτελεσματα ενας Θεος ξερει.
Απο τελη Ιουλιου με 5-6 Αυγούστου θα βγουν.
Αν το παμε συμφωνα με τις τελευταιες εξεταστικες θα βγουν 24-31/07!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ουφ παλι καλα τοτε...!Παντως γιατι με δειχνει ακομα σαν απλο επισκεπτη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aν κανεις πανω απο 10 ποστ θα σου αλλαξει η κατασταση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Κριμα και μου αρεσει η εικονα μου:PΠοπο 10 ποστ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top