Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Θα πεις γεια σας θα ηθελα να μαθω το αποτελεσμα μου στο lower.. θα πει ειστε υποψηφιος ναι εσυ....Κωδικο θα της πεις ονομα μετα πατρος ονομα και θα σου πει αα ξερεις δεν μπορω να σου πω...τοτε της λες καντε μια εξερεση και για εμενα γιατι το φροντιστηριο μου ειναι κλειστο και δεν εχω προσβαση στο ιντερνετ!ΠΙΕΣΕ και λιγο μην φοβασαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εμένα μου τα είπαν αναλυτικά. ήταν μάλιστα πολύ ευγενικοί!:):):)
αληθεια??μονοι τους σου τα ειπαν αναλυτικα ή τους ρωτησες εσυ?σε ποιον αριθμο πηρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
και για ecpe μπορει να παρει καποιος και να ρωτησει για αποτελεσματα??γτ εδινα η ξαδερφη μου και με πρηζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Θα πεις γεια σας θα ηθελα να μαθω το αποτελεσμα μου στο lower.. θα πει ειστε υποψηφιος ναι εσυ....Κωδικο θα της πεις ονομα μετα πατρος ονομα και θα σου πει αα ξερεις δεν μπορω να σου πω...τοτε της λες καντε μια εξερεση και για εμενα γιατι το φροντιστηριο μου ειναι κλειστο και δεν εχω προσβαση στο ιντερνετ!ΠΙΕΣΕ και λιγο μην φοβασαι....
Ok όλα αυτά... Συμφωνώ... Αλλά αν αρχίσουν όλοι να ζητούν μία εξαίρεση και να εκλιπαρούν, θα πουν Τι γίνεται εδώ;;; και μετά δεν θα απαντούν σε κανένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
χαχαχα εγω ατυχησα επεσα σε ενα μαντραχαλο και του ειπα αυτα που λετε δηλ κλειστο φροντηστηριο και δεν εχω ιντερνετ αλλα μου λεει δε μπορω να κανω κατι
μονο που δε με εδειρε λολ
θα κανω υπομονη 4 ωρες που ανοιγει η γραμματεια στο φροντηστηριο
ecpe 1 βδομαδα το λιγοτερο μου πε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
και για ecpe μπορει να παρει καποιος και να ρωτησει για αποτελεσματα??γτ εδινα η ξαδερφη μου και με πρηζει...
εγω που ρωτησα ηταν μια αγενεστατη και μου ειπε..''αρχες αυγουστου, 2, 5, 10 αυγουστου? δεν ξερουμε'' και φωναζε!!!!!θα την εβριζα ευχαριστως αλλα συγκρατηθηκα...γνωμη μου ειναι οτι απο την αλλη βδομαδα θα βγουν...μην σας πω και προς το τελος της αλλης βδομαδας...ΥΠΟΜΟΝΗ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
και για ecpe μπορει να παρει καποιος και να ρωτησει για αποτελεσματα??γτ εδινα η ξαδερφη μου και με πρηζει...
Ρωτησα και λενε στα μεσα της ερχομενης βδομαδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ξαναπήρα και την έβρισα...εε είναι άδικο να τα λέει στους μισούς!παίζει με τα νεύρα μας?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
χαχαχα εγω ατυχησα επεσα σε ενα μαντραχαλο και του ειπα αυτα που λετε δηλ κλειστο φροντηστηριο και δεν εχω ιντερνετ αλλα μου λεει δε μπορω να κανω κατι
μονο που δε με εδειρε λολ
θα κανω υπομονη 4 ωρες που ανοιγει η γραμματεια στο φροντηστηριο
ecpe 1 βδομαδα το λιγοτερο μου πε
Ξαναπαρε ρε μην μασας θα σου τυχει εκεινη η γυναικα που μου ετυχε!2103680000!
-----------------------------------------
ξαναπήρα και την έβρισα...εε είναι άδικο να τα λέει στους μισούς!παίζει με τα νεύρα μας?:'(
OMG αληθεια??:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ρε παιδια μπορειτε να μου πειτε το τηλ τησ hau ???????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλα την εκανες την σκροφα..! Εγω πιστευω δεν σ ελεγε επειδη της τα εχουν πρηξει ολοι και ησουν ατυχη εσυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αμα παρω αλλη γραμμη υπαρχει περιπτωση να πεσει ιδιος?γτ δεν ξαναμιλαω με αυτον σκιαζομαι λοοοοοοολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ξαναπαρε ρε μην μασας θα σου τυχει εκεινη η γυναικα που μου ετυχε!2103680000!
-----------------------------------------

OMG αληθεια??:lol::lol::lol:

ναι!ήταν αγενέστατη και με προκαλούσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Τα τηλέφωνα της hau:
2103680000
2103680020
2103680024
2103680025
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
αμα παρω αλλη γραμμη υπαρχει περιπτωση να πεσει ιδιος?γτ δεν ξαναμιλαω με αυτον σκιαζομαι λοοοοοοολ

ναι εμένα μου βγήκε 2 φορές η ίδια :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spalia

Νεοφερμένος

Ο spalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μόλις πήρα κ εγώ τηλέφωνο κ μου είπαν έχετε δώσει μέσα από κάποιο φροντιστήριο? Λέω ναι και μου λέει τότε ή μέσα από το φροντιστήριο ή από την Τετάρτη μόνος σας... Του λέω το φροντιστήριο είναι κλειστό κ μου λέει ε, τότε από Τετάρτη... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
λεω αν παρω αλλο τηλ παιζει να βγει ιδιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μόλις πήρα κ εγώ τηλέφωνο κ μου είπαν έχετε δώσει μέσα από κάποιο φροντιστήριο? Λέω ναι και μου λέει τότε ή μέσα από το φροντιστήριο ή από την Τετάρτη μόνος σας... Του λέω το φροντιστήριο είναι κλειστό κ μου λέει ε, τότε από Τετάρτη... :(
Έπρεπε να πεις ότι δεν έχεις πρόσβαση σε Ίντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
2103680900
2103680090
2103680000
2310557600

Aυτα ειναι τα τηλεφωνα της HAU!
Εμενα συνεχεια πεφτει η γραμμη και το τηλεφωνο νεκρώνει!

Αλλα καλα να παθουν δεν τους λυπαμαι καθολου.
Με αυτες τις -συγχωρεστε με για την εκφραση- μ@λ@κιες που κανουν καλα να παθουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top