Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453929:
Δηλαδή παίζει να μας στείλουν e-mail;;;;


Μπορεί . Νομίζω πως όχι ομως οτι τα στέλνουν μόνο στο σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Χριστινα ντροπη:nono::nono:

Φανη ποια να κοψουν???
πες μου γιατι νομιζω οτι θα συμφωνησω μαζι σου:no1:

ρε παιδια ηρεμα:P

σταματήστε να μιλάτε άσχημα και επικεντρωθείτε στο θέμα! Αλλιώς μυρίζομια κλείδωμα του θέματος! Ξαναλέω.... υπομονή μέχρι το τέλος του μήνα!
ειχα σκοτωθει στο διαβασμα ολο το καλοκαιρι πεθανα στο διαβασμα δεν εβγαινα εξω δεν πηγα θαλασσα δεν δεν δεν..στερηθηκα τοσα πολλα και εκανα τοσες θυσιες τοσα ξενυχτια και τοσος κοπος και οταν ερχονται τα αποτελεσματα bf στο ακουστικο??και μετα απο 1 χρονο αλλαζεις το συστημα και λες οχι μωρε τελικα περναει..ειναι να μη φτασεις στα ορια σου??ειναι να μην αγανακτησεις??επειτα το αγχος των αποτελεσματων η ανευθυνοτητα τους που σου καθεται στο λαιμο??
ειναι λιγα αυτα??εχω χασει πλεον την υπομονη μου μαζι τους..και πραγματικα αυτα που ειπα δεν ειναι ντροπη δεσποινα γτ εχω φτυσει αιμα για να παρω αυτο το πτυχιο!!:'(:'(:'(και μονο εγω ξερω τι τραβηξα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
τέλος της επόμενης εβδομάδας το ecce και αρχές αυγούστου το ecpe αυτές τις πληροφορίες μου έδωσαν! Μπλοκάρει ο ορφέας για ασχετο λόγο ίσως λέει από υπερφόρτωση! Πάντως λένε αποτελέσματα μόνο όταν σας είπα

Ειναι μια σαφεστατη απαντηση:no1::no1::no1:
δεν καταλαβαινω γιατι το ζαλιζεται το θεμα:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν είναι κουλό αυτο που λές αλλα δεν το κάνουν για το ECPE, μόνο για το IELTS.
Α, αλήθεια; Γίνεται; Δεν το ήξερα! Ευχαριστώ πάντως!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
και εγω αντρικο αυτα πιστευω απλα προφ θα εχω pass και listening BF Η F σιγουρα listening για gvr η low pass ή bf αλλα μακάρι να μην γίνει αυτο


Στο listening το πρώτο part ήταν hard
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mirkos

Νεοφερμένος

Ο Mirkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453920:
Είναι Σίφνος, όχι Σύφνος!:xixi: Καλά να περάσεις!:no1::xalara:

Σωστό! missclick! Σίφνος λοιπόν. Αλλά και να μην βγουν για το ecpe την τρίτη σίγουρα θα έχουν βγει μέχρι 3/8 που επιστρέφω από Ζάκυνθο οπότε όπως είπα και πριν... Υπομονή και καλές διακοπές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ρε σι μην στεναχωριεσαι εγς τι να πω που εχω δωσει και το πτυχιο των γερμανικων και δεν το περασα αυτη την στιγμη δεν εχω ουτε ενα πτυχιο τοσα χρονια φροντιστιρια και το αποτελεσμα 0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
ειχα σκοτωθει στο διαβασμα ολο το καλοκαιρι πεθανα στο διαβασμα δεν εβγαινα εξω δεν πηγα θαλασσα δεν δεν δεν..στερηθηκα τοσα πολλα και εκανα τοσες θυσιες τοσα ξενυχτια και τοσος κοπος και οταν ερχονται τα αποτελεσματα bf στο ακουστικο??και μετα απο 1 χρονο αλλαζεις το συστημα και λες οχι μωρε τελικα περναει..ειναι να μη φτασεις στα ορια σου??ειναι να μην αγανακτησεις??επειτα το αγχος των αποτελεσματων η ανευθυνοτητα τους που σου καθεται στο λαιμο??
ειναι λιγα αυτα??εχω χασει πλεον την υπομονη μου μαζι τους..και πραγματικα αυτα που ειπα δεν ειναι ντροπη δεσποινα γτ εχω φτυσει αιμα για να παρω αυτο το πτυχιο!!:'(:'(:'(και μονο εγω ξερω τι τραβηξα!


Kαι δυο γνωστοί μου το ίδιο επαθαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μπορεί . Νομίζω πως όχι ομως οτι τα στέλνουν μόνο στο σπίτι
Εμάς δεν νομίζω να τα στείλουν στο σπίτι... Σε όλα τα πτυχία από το φροντιστήριο μαθαίνουμε αποτελέσματα/παίρνουμε τα αποτελέσματα/παίρνουμε τα πτυχία. Τα στέλνουν εκεί όλων των μαθητών. Βέβαια ήταν Cambridge (και Γαλλικά), αλλά νομίζω είναι το σύστημα του φροντιστηρίου μου αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453948:
Εμάς δεν νομίζω να τα στείλουν στο σπίτι... Σε όλα τα πτυχία από το φροντιστήριο μαθαίνουμε αποτελέσματα/παίρνουμε τα αποτελέσματα/παίρνουμε τα πτυχία. Τα στέλνουν εκεί όλων των μαθητών. Βέβαια ήταν Cambridge (και Γαλλικά), αλλά νομίζω είναι το σύστημα του φροντιστηρίου μου αυτό...


Το Ατομικό Δελτίο Επίδοσης υποψηφίων ECCE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Adder

Νεοφερμένος

Η Black Adder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Για τα αποτελέσματα...μπορεί να τα βγάλουν αυριο το πρωί (μα δεν αντέχεται αυτή η κατάσταση). Εχετε όλοι ετοιμους τους κωδικούς σας? Για να μήν ψάχνετε τελευταία στηγμή... Φοβάμαι οτι πρώτα θα είναι διαθέσημα μόνο για αυτούς μου γράφτηκαν με το φροντιστηριο, οπότε θα τα μάθετε απο τους καθηγητές σας (αν δέν εχετε το κωδικό φροντιστηρίου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Για τα αποτελέσματα...μπορεί να τα βγάλουν αυριο το πρωί (μα δεν αντέχεται αυτή η κατάσταση). Εχετε όλοι ετοιμους τους κωδικούς σας? Για να μήν ψάχνετε τελευταία στηγμή... Φοβάμαι οτι πρώτα θα είναι διαθέσημα μόνο για αυτούς μου γράφτηκαν με το φροντιστηριο, οπότε θα τα μάθετε απο τους καθηγητές σας (αν δέν εχετε το κωδικό φροντιστηρίου).


Εγώ γράφτηκα με το φροντιστήριο και έχω και το κωδικό μου.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453963:
Αυτό πού κολλάει με αυτό που είπα;;; :P


Aυτό σου στέλνουν στο σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Για τα αποτελέσματα...μπορεί να τα βγάλουν αυριο το πρωί (μα δεν αντέχεται αυτή η κατάσταση). Εχετε όλοι ετοιμους τους κωδικούς σας? Για να μήν ψάχνετε τελευταία στηγμή... Φοβάμαι οτι πρώτα θα είναι διαθέσημα μόνο για αυτούς μου γράφτηκαν με το φροντιστηριο, οπότε θα τα μάθετε απο τους καθηγητές σας (αν δέν εχετε το κωδικό φροντιστηρίου).

Ειστε βεβαιη??Ευχαριστουμε για την πληροφορια:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Σωστό! missclick! Σίφνος λοιπόν. Αλλά και να μην βγουν για το ecpe την τρίτη σίγουρα θα έχουν βγει μέχρι 3/8 που επιστρέφω από Ζάκυνθο οπότε όπως είπα και πριν... Υπομονή και καλές διακοπές!!!!
Ω! Και Ζάκυνθο; Nice!:no1: Για να ξεχνάμε και το άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια το orfeas φωρτωνει..δεν αντεξα το εκλεισα απο την αγωνια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Για τα αποτελέσματα...μπορεί να τα βγάλουν αυριο το πρωί (μα δεν αντέχεται αυτή η κατάσταση). Εχετε όλοι ετοιμους τους κωδικούς σας? Για να μήν ψάχνετε τελευταία στηγμή... Φοβάμαι οτι πρώτα θα είναι διαθέσημα μόνο για αυτούς μου γράφτηκαν με το φροντιστηριο, οπότε θα τα μάθετε απο τους καθηγητές σας (αν δέν εχετε το κωδικό φροντιστηρίου).


Και η καθηγητρια μου ειπε οτι τα μαθαίνουν πρώτα οι καθηγητές διαφορά κάτι ωρών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ειστε βεβαιος??Ευχαριστουμε για την πληροφορια:no1::no1:
βέβαιη. Είναι γυναίκα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Για τα αποτελέσματα...μπορεί να τα βγάλουν αυριο το πρωί (μα δεν αντέχεται αυτή η κατάσταση). Εχετε όλοι ετοιμους τους κωδικούς σας? Για να μήν ψάχνετε τελευταία στηγμή... Φοβάμαι οτι πρώτα θα είναι διαθέσημα μόνο για αυτούς μου γράφτηκαν με το φροντιστηριο, οπότε θα τα μάθετε απο τους καθηγητές σας (αν δέν εχετε το κωδικό φροντιστηρίου).
εγςω εχω τον κωδικο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πεδια δλδ αν καπιοσ εχει f στο ακουστικο δν περνει το lower michigan ι αν εχει bf (το Bf ) τι ειναι βσκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top