Εξήγηση των τίτλων των επιτυχόντων

alex9494

Νεοφερμένος

Ο alex9494 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι πέρασα με επιτυχία στην σχολή που ήθελα :)

Μου πέταξε λοιπόν το υπουργείο την εξής καρτέλα:

Επώνυμο | Όνομα | Όνομα Πατρός | Όνομα Μητρός | Κωδικός Υποψηφίου | Σχολή Επιτυχίας | Σειρά Επιτυχίας | Κατηγορία

................... ............. ............... ....................... .............................. ..ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ........... 0004 ...................... 90

Στην σχολή μου στο τέλος λέει "ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.". Είχα δηλώσει ειδική κατηγορία την πολυτεκνία, αλλά τι σημαίνει αυτό στο τέλος της σχολής; Προφανώς και έχει να κάνει, αλλά σημαίνει ότι πέρασα μέσω αυτής και όχι μέσω της κανονικής βαθμολογίας (αυτό θα ήταν περίεργο, ήμουν 300 μόρια πάνω από την βάση της σχολής σύμφωνα με τις εκτιμήσεις).

Επίσης, το σειρά επιτυχίας τι πάει να πει; Το κατηγορία τι πάει να πει;

Πού μπορώ να βρω το πού διακυμάνθηκε η βάση της σχολής;

Ευχαριστώ πολύ :clapup: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nicool

Νεοφερμένος

Η nicool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
σειρα επιτυχιας ειναι σε ποια θεση περασες 1ος 2ος κτλ ...για το ημ δν ξερω τι ειναι ...κατηγορια ειναι π ησουν στο 90 % γενικη σειρα στο 10 % κτλ ...τις βασεις τις εχει εδω https://www.enikos.gr/society/73185,Deite_edw_tis_vaseis_.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ΗΜ για Ημερήσια Λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex9494

Νεοφερμένος

Ο alex9494 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Η βάση της (Τεχνολογικής) σχολής μου ανέβηκε κατά 65 μόρια ενώ οι προβλέψεις ήταν να πέσει κατά 600 μόρια. Βλακείες οι προβλέψεις τελικά, πρέπει να την δήλωσαν όλοι την σχολή μου :P !!! Πέρασα τέταρτος από τους πολύτεκνους, αν και περίμενα να περάσω κανονικά :/

Ότι έγινε έγινε!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top