Ενδιαφέρουσες σχολές της Θεωρητικής

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι να περασω φιλολογια γιατι τρελαινομαι για αρχαια,λογοτεχνια και γενικα για ολα τα μαθηματα της θεωρητικης απλα φοβαμαι το θεμα της αποκαταστασης :( αλλα απ'την αλλη σκεφτομαι πως αν δεν μπορεσω να διοριστω,μια πολυ καλη λυση ειναι τα ,γνωστα για εμας, φροντιστηρια!!!Τι με συμβουλευετε??Καθε γνωμη δεκτη!!


κατα την γνωμη μ,καλυτερα να κανεις αυτο που πραγματικα αγαπας..αν σ αρεσουν τα φιλολογικα,να πας εκει...κ εγω φιλολογια ηθελα αλλα πηγα ψυχολογια κ το ψιλομετανιωσα.. αυτο που θες πραγματικα να κανεις,κ θελω να πιστευω οτι θα ανοιξει ο κλαδος της φιλολογιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnDrOmaXh

Νεοφερμένος

Η AnDRoMaXH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ψυχολογια,νομικη ....<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
κατα την γνωμη μ,καλυτερα να κανεις αυτο που πραγματικα αγαπας..αν σ αρεσουν τα φιλολογικα,να πας εκει...κ εγω φιλολογια ηθελα αλλα πηγα ψυχολογια κ το ψιλομετανιωσα.. αυτο που θες πραγματικα να κανεις,κ θελω να πιστευω οτι θα ανοιξει ο κλαδος της φιλολογιας..
Και εγω αυτης της γνωμης ειμαι...πρεπει να κανουμε αυτο που αγαπαμε:)
αλλα αυτες οι σχολες του 1ου πεδιου εχουν κορεστει πολυ γμτ:( μακαρι να αλλαξει αυτη η κατασταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
σε μας 290 ειναι κοριτσια

και καμια 15 αγορια
και στην αγγλικη φιλολογια τα ιδια!!:D
-----------------------------------------
Και εγω αυτης της γνωμης ειμαι...πρεπει να κανουμε αυτο που αγαπαμε:)
αλλα αυτες οι σχολες του 1ου πεδιου εχουν κορεστει πολυ γμτ:( μακαρι να αλλαξει αυτη η κατασταση!
δυστυχως ετσι συμβαινει με αυτο το κωλοπρωτο πεδιο... το ατιμο...
ακριβως επειδη δεν ξερουμε πως θα εξελιχτουν τα πραματα με την αποκατασταση στο πρωτο πεδιο καλυτερα να ακολουθειτε αυτο που γουσταρετε... εκτος αν πια ειναι τελειως τελειως αποτυχια αυτο...οπως κατι τελειως ακυρες σχολες...
-----------------------------------------
κατα την γνωμη μ,καλυτερα να κανεις αυτο που πραγματικα αγαπας..αν σ αρεσουν τα φιλολογικα,να πας εκει...κ εγω φιλολογια ηθελα αλλα πηγα ψυχολογια κ το ψιλομετανιωσα.. αυτο που θες πραγματικα να κανεις,κ θελω να πιστευω οτι θα ανοιξει ο κλαδος της φιλολογιας..
επειδη παρακολουθω απο παλια το τι γραφεις στο φορουμ νομιζα οτι εσυ τρελαινοσουν για ψυχολογια... καινουριο ειναι αυτο για την φιλολογια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
επειδη παρακολουθω απο παλια το τι γραφεις στο φορουμ νομιζα οτι εσυ τρελαινοσουν για ψυχολογια... καινουριο ειναι αυτο για την φιλολογια??

οπως το ειπες...τρελαινομουν...πριν κανω μηχανογραφικο ημουν σε μεγαλο διλημμα τι να βαλω πρωτη επιλογη...εβαλα ψυχολογια γιατι ειναι κατι που με τραβουσε χρονια κ θεωρουσα οτι το κολλημα μου με αρχαια κ λατινικα ηταν προσωρινο λογω σχολειου..ελα ομως που εφτασα στο σημειο να ζηταω απο την κολλητη μ που ειναι φιλολογια να της κανω την εργασια στα λατινικα..:P anyway,ελπιζω να αλλαξουν τα πραγματα στην σχολη το επομενο εξαμηνο η ετος γιατι μεχρι στιγμης μου φαινονται ολα απελπιστικα βαρετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
οπως το ειπες...τρελαινομουν...πριν κανω μηχανογραφικο ημουν σε μεγαλο διλημμα τι να βαλω πρωτη επιλογη...εβαλα ψυχολογια γιατι ειναι κατι που με τραβουσε χρονια κ θεωρουσα οτι το κολλημα μου με αρχαια κ λατινικα ηταν προσωρινο λογω σχολειου..ελα ομως που εφτασα στο σημειο να ζηταω απο την κολλητη μ που ειναι φιλολογια να της κανω την εργασια στα λατινικα..:P anyway,ελπιζω να αλλαξουν τα πραγματα στην σχολη το επομενο εξαμηνο η ετος γιατι μεχρι στιγμης μου φαινονται ολα απελπιστικα βαρετα...
ναι ε?εχω παντως κατι φιλους στην ψυχολογια που την βρισκουν φοβερα ενδιαφερουσα... ελπιζω να αρχισει να σου αρεσει πολυ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
ναι ε?εχω παντως κατι φιλους στην ψυχολογια που την βρισκουν φοβερα ενδιαφερουσα... ελπιζω να αρχισει να σου αρεσει πολυ...:)

πρωτο ετος? πραγματικα με οσους μιλαω την βρισκουν πολυ πορωτικη..μονο εγω κ οι φιλες μου ειμαστε στο χαος..:P:P κ εγω εχω μια γνωστη αγγλικη φιλολογια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
πρωτο ετος? πραγματικα με οσους μιλαω την βρισκουν πολυ πορωτικη..μονο εγω κ οι φιλες μου ειμαστε στο χαος..:P:P κ εγω εχω μια γνωστη αγγλικη φιλολογια..:P
α ωραια... :P και εμεις εχουμε μια φιλη που ενω ειναι γραμμενη στην αγγλικη φιλολογια παρακολουθει περισσοτερα μαθηματα στην ψυχολογια!!:P:P εχει και κατι φιλους εκει για αυτο... και πολλοι νομιζαν (και εμεις μαζι) οτι ηταν στην ψυχολογια...:P ενα φιλος λοιπον χθες μου ελεγε οτι κανατε για τα ονειρα....και τα βρηκα φοβερα ενδιαφεροντα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
χθες να σ πω την αληθεια δεν πηγα..:P το μαθημα που λεει ειναι το μονο το 1 απο τα 2 που καταλαβαινω κ μπορω να κρατησω σημειωσεις...αν κ θεωρω τον καθηγητη ξινο κ ψωναρα αλλα οκ.. γενικα με τα πρωινα μαθηματα δεν εχω κ καλες σχεσεις..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
χθες να σ πω την αληθεια δεν πηγα..:P το μαθημα που λεει ειναι το μονο το 1 απο τα 2 που καταλαβαινω κ μπορω να κρατησω σημειωσεις...αν κ θεωρω τον καθηγητη ξινο κ ψωναρα αλλα οκ.. γενικα με τα πρωινα μαθηματα δεν εχω κ καλες σχεσεις..:P
εσεις δεν εχετε και υποχρεωτικα...μια χαρα ειστε...στο κεντρικο αμφιθεατρο....εμεις εχουμε και τρια υποχρεωτικα...σε ταξεις...αμφιθεατρικες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εσεις δεν εχετε και υποχρεωτικα...μια χαρα ειστε...στο κεντρικο αμφιθεατρο....εμεις εχουμε και τρια υποχρεωτικα...σε ταξεις...αμφιθεατρικες...:P


ε 1μιση μερα κανουμε στο κεντρικο..της αλλες μερες στριμοχνωμαστε στην 106 κ κλαιμε την μοιρα μας...:P ναι,thank God δεν εχουμε υποχρεωτικα αλλιως θα ειχα ηδη χασει το εξαμηνο..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ε 1μιση μερα κανουμε στο κεντρικο..της αλλες μερες στριμοχνωμαστε στην 106 κ κλαιμε την μοιρα μας...:P ναι,thank God δεν εχουμε υποχρεωτικα αλλιως θα ειχα ηδη χασει το εξαμηνο..:xixi:
αντε ρε κλαιγεσαι και συ..:P:xixi: εγω τι να πω...τρεχω καθε πρωι να μην χασω το λεωφορειο...:jumpy: και μετα το χανω για τα καλα..:D και παω καθυστερημενος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άσε που τα λεωφορεία της Αγγλικής είναι κάτι μικρούτσικα που χωράν 15 άτομα:P(με το ζόρι:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serafinos

Νεοφερμένος

Ο Serafinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Στις μερες μας ο καθε ανθρωπος χρειαζεται τον ψυχολογο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Platwnas

Νεοφερμένος

Ο Platwnas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ο στόχος μου είναι να περάσω αστυνομία διαλέγοντας 5 ο πεδίο και ως μάθημα επιλογής την οικονομία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0oZz

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
μεταφραστικο στην κερκυρα...!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariskouklos

Νεοφερμένος

Ο ariskouklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια εγω θελω να μπω στρατιωτικες σχολες με μαθημα επιλογης βιολογια ...ειμαι θεωριτικη....ξερετε καμια σχολη οπλων που να μπαινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι πρέπει να πάρεις στατιστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω φετος φιλολογια με 1000...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0oZz

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ρε παιδια εγω θελω να μπω στρατιωτικες σχολες με μαθημα επιλογης βιολογια ...ειμαι θεωριτικη....ξερετε καμια σχολη οπλων που να μπαινεις?



νομιζω οτι πρεπει να παρεις στατιστικη οχι βιολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top