Ενδιαφέρουσες σχολές Τεχνολογικού Προσανατολισμού

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
τεχνολογική ή θετική?
ποια είναι η πιο δύσκολη με βάση τα μαθήματα που διδάσκονται...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis97

Νεοφερμένος

Ο tolis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παω α λυκειου και εχω αποφασισει να ασχοληθω με σχολη 4ου πεδιου.Ποια μου προτεινετε και γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Παω α λυκειου και εχω αποφασισει να ασχοληθω με σχολη 4ου πεδιου.Ποια μου προτεινετε και γιατι?

δοσε καποια χαρακτιριστικα που θες να εχει περα απο το εινα στο 4 πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis97

Νεοφερμένος

Ο tolis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
δοσε καποια χαρακτιριστικα που θες να εχει περα απο το εινα στο 4 πεδιο
Απλα θελω να ειναι σχολη μηχανικων.
Αλλα δν ξερω ποια να διαλεξω.
π.χ ημμυ, πολιτικος, χημικος κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
τοτε διαλεξε τι μηχανικος θες να γινεις??? θες να διακοσμεις χωρους και να σχεδιαζεις σπιτια??? αρχιτεκτονας

θες να σχεδιαζεις και να κατασκευαζεις/ επιβλεπεις κτισματα, γεφυρες, δρομους κλπ??? πολιτικος μηχανικος

θες να σχεδιαζεις μηχανες, συστηματα ενεργειας, αυτοκινητα??? μηχανολογος μηχανικος

θες να σχεδιαζεις Η/Υ, κινητα τηλεφωνα, μητρικες πλακετες, μνημες κλπ??? ΗΜΜΥ

θες να ασχοληθεις με τεχνολογια υλικων, συλληψη και συνθεση νεων υλικων??? Χημικος μηχανικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Απλα θελω να ειναι σχολη μηχανικων.
Αλλα δν ξερω ποια να διαλεξω.
π.χ ημμυ, πολιτικος, χημικος κτλ..

Εγω σπου δαζω μηχανολογος μηχανικος .Σαν μηχανολογογος μπορει να ασχοληθης με σχεδια οχηματων και λοιπων εξαρτηματων,με την παραγαγω και εκμεταλευσης ενεργειας(πχ κυψελιδες υδρογονου) ,σε διαφορεις τομης της βιομηχανιας απο την παραγωγη σχεδιαση κτλ,με τεχνολογια υλικων ,με τον τομεα της εμβιομηχανικης(μοτολεποιηση του α ανθρωπινου σωματας ),με περιβαλλοντικα θεματα ,μπορεις να υπογραψης χημικες μελετες εως ενα επιπεδο,μεταλλικες κατασκευες και με διαφορα αλλα αν θες κατι αλλο ρωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top