Ενήλικες και Πανελλήνιες χωρίς φροντιστήριο (ανθρωπιστικών)

Opeth2019

Νεοφερμένος

Ο Opeth2019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χαίρετε!

Ήθελα την γνώμη σας σχετικά με αυτό που έγραψα στον τίτλο και τις συμβουλές σας συνάμα. Οι ενήλικες που δεν έχουμε δυνατότητα να πληρώσουμε φροντιστήριο για να δώσουμε πανελλήνιες , πως μπορούμε από μόνοι μας να προσπαθήσουμε αλλά περισσότερο στοχευμένα να διαβάσουμε; Προσωπικά έχω αρκετά κενά, αλλά θέλω να προσπαθήσω πάρα πολύ να περάσω σε μια σχολή, αν και όχι υψηλή στα μόρια! Η σχολή είναι στη θεωρητική κατεύθυνση.

Κάθε γνώμη δεκτή.

Σας ευχαριστώ πολύ!
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλησπέρα. Υπάρχουν σημειώσεις στο studyforexams και αναλυτικά βίντεο που εξηγούν τα μαθήματα στο youtube. Επίσης, αν θυμάμαι καλά, το Άρνος έχει κάποιες σημειώσεις (για τον φάκελο υλικού σίγουρα). Επίσης όλα τα βιβλία υπάρχουν και σε διαδικτυακή μορφή. Τέλος, https://edu.klimaka.gr/panelladikes/exetastea-ylh-lykeiou εδώ είναι η ύλη. Αν έχετε κάποια περεταίρω ερώτηση θα χαρώ να την απαντήσω
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Kατ'αρχην, γίνεσαι μέλος στο ischool.gr, και ρωτας απορίες οπουδήποτε έχεις.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,002 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα έναν συνδυασμό καλών βοηθημάτων της αγοράς, αξιοποίηση του iSchool συν να αναζητήσεις καθηγητές ιδιαίτερων που θα σου δώσουν γενικές κατευθύνσεις και θα τους συμβουλεύεσαι κατά καιρούς (δεν εννοώ να κάνεις κανονικά - συνεχόμενα μαθήματα, αφού όπως είπες δεν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα, όμως για λίγα μαθήματα μέσα στη χρονιά για συμβουλευτική θα άξιζε να το κάνεις ή ακόμα και για να σου διορθώνουν μαζικά εκθέσεις). Τέλος, εννοείται ότι λύνεις θέματα παλαιότερων ετών, και κοιτάς τις επιδόσεις σου.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,294 μηνύματα.
Δες επίσης αν υπάρχει στην περιοχή σου κοινωνικό φροντιστήριο.
Εμείς έχουμε στο πολιτιστικό και ξέρω περιοχές που το διοργανώνει η Εκκλησία. Δες το .
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Δες επίσης αν υπάρχει στην περιοχή σου κοινωνικό φροντιστήριο.
Εμείς έχουμε στο πολιτιστικό και ξέρω περιοχές που το διοργανώνει η Εκκλησία. Δες το .
Υπάρχει κάτι τέτοιο; Ουάου. εκπληκτη ειμι υπο της Ελλαδος..


Επίσης να προσθέσω καλή επιλογή είναι και το νυχτερινό λύκειο.
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top