Εμπορίας και Διαφήμισης Vs Λογιστική

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τι λέτε να επιλέγς τει εμπορίας και διαφήμισης στο τει Αθήνας ή Λογιστική στο τει του Πειραιά? Το τει εμπορίας και διαφήμισης(marketing) έχει επαγγελματική αποκατάσταση? Βασικά σκέφτομαι να κάνω και μεταπτυχιακό μετά???? Επίσης πόσο δύσκολο είναι απο το τει εμπορίας και διαφήμισης να πάω στο ΑΕΙ marketing με κατατακτήριες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
κ εμενα με ενδιαφερει να μαθω αποψεις για τα συγκεκριμενα ΤΕΙ.Τι θα προτεινατε οι περισσοτεροι??τα προγραμματα σπουδων τους τα εχω δει,αλλα δεν σε πολυδιαφωτιζουν..:)ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Κοιτα,πιστευω οτι η λογιστικη εχει καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση.Απο'κει και περα,οτι σ'αρεσει.Παντως αν τα πηγαινεις καλα με τα μαθηματικα,θα σου προτεινα να πας λογιστικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλά τα πηγαίνω και έχω ακούσει ότι είναι σχετικά πιο εύκολη σχολή...αλλά οι περισσότεροι μου είπαν ότι απο το εμπορίας και διαφήμισης μπορείς να φτάσεις πιο ψηλά άμα κάνεις μεταπτυχιακό και έχεις όρεξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τεσπα...εμπορίας και διαφήμισης στο ΤΕΙ Αθήνας θα πάω και μετά αν τα καταφέρω θα δόσω κατατακτήριες για το αντίστοιχο ΑΕΙ....Καλή μου σταδιοδρομία μου εύχομαι:red::niki::niki::niki::pilot::pilot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Τεσπα...εμπορίας και διαφήμισης στο ΤΕΙ Αθήνας θα πάω και μετά αν τα καταφέρω θα δόσω κατατακτήριες για το αντίστοιχο ΑΕΙ....Καλή μου σταδιοδρομία μου εύχομαι:red::niki::niki::niki::pilot::pilot:

Μου φαίνεται πολύ κουλό αυτό,καλύτερα να ξαναδώσεις πανελλήνιες για να μπεις στο αεί που θες,παρά να μπεις σε ενα τει που δε θες για να μπεις μέτα με κατατακτήριες αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Το πιθανότερο να είναι 2ο έτος στην δεύτερη σχολή πια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top