Εισαγωγή με 5%

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα. Εγώ που έχω την δυνατότητα να περάσω με το 5% θα κάνω παράλληλα δύο μηχανογραφικά; Ένα για το 5 και ένα για τις πανελλήνιες; Διότι έχω κάνει το χαρτί για να δώσω και πανελλήνιες.
 

tsiobieman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 814 μηνύματα.
Καλησπέρα , αν δεν έχει αλλάξει η νομοθεσία ναι μπορείς να δηλώσεις 2 μηχανογραφικά , ένα των Πανελλαδικών και ένα για το 5% όταν έρθει η ώρα.
 

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα , αν δεν έχει αλλάξει η νομοθεσία ναι μπορείς να δηλώσεις 2 μηχανογραφικά , ένα των Πανελλαδικών και ένα για το 5% όταν έρθει η ώρα.
Ευχαριστώ. Δηλαδή μπορώ να πιάσω δύο σχολές και μετά να διαλέξω σε ποια θέλω να περάσω;
 

tsiobieman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 814 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top