Ειδικότητα εργαστηριακής γενετική από Ιατρική και αποκατάσταση

GV221

Νεοφερμένος

Ο GV221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα
Πρόσφατα έμαθα ότι μέσα από το βιολογικό μπορείς να πάρεις ειδικότητα της εργαστηριακής γενετικής.θα ήθελα να ρωτήσω αν αυτήν την ειδικότητα μπορείς να την πάρεις και μέσω ιατρικής και επίσης τι επαγγελματική αποκατάσταση θα έχει κάποιος στην Ελλάδα με αυτή την ειδικότητα ;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Την παίρνεις και μέσω ιατρικής.

Αλλά κοίτα προϋποθέσεις που ζητάνε.
Screenshot_2024-10-13-16-14-15-222_com.mi.globalbrowser-edit.jpg
Screenshot_2024-10-13-16-14-07-659_com.mi.globalbrowser-edit.jpg
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,175 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Αυτες οι προυποθεσεις αφορουν τους ιατρους ; Βλεπω γραφει για αποφοιτους Βιολογιας
Για τους βιολόγους είναι. Οι γιατροί εάν δεν κάνω λάθος μπορούν κατευθείαν μετά την σχολή.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,175 μηνύματα.
Για τους βιολόγους είναι. Οι γιατροί εάν δεν κάνω λάθος μπορούν κατευθείαν μετά την σχολή.
Ναι και εγώ αυτό ξέρω . Εδώ είναι το αντίστοιχο άρθρο της κυβέρνησης

Νομίζω είναι σχετικά καινούργια ειδικότητα . Αποκατάσταση κυρίως σε νοσοκομεία , δεν ξέρω τι μπορούν να κάνουν στον ιδιωτικό τομέα
 

GV221

Νεοφερμένος

Ο GV221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Σε ιδιωτικό νομίζω μπορείς να ανοίξεις εργαστήριο. Νομιζω ασχολείται με dna τεστ και γενικότερα γενετικές αναλύσεις
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Σε ιδιωτικό νομίζω μπορείς να ανοίξεις εργαστήριο. Νομιζω ασχολείται με dna τεστ και γενικότερα γενετικές αναλύσεις
Χρειάζεσαι τεράστιοοο μπάτζετ

Μη ρεαλιστικό για τους περισσότερους
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top