Ειδικά μαθήματα-αν δέν εμφανιστούμε?

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδιά τι γίνεται αν δεν εμφανιστούμε να γράψουμε στα ειδικά μαθήματα?
παρακαλώ απαντήστε μ γιατί επείγει!
ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
χωρίς να παίρνω και όρκο δεν επηρεάζεται η βαθμολογία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
χμ...για παράδειγμα, έχω το εξής πρόβλημα
Εγώ μένω Μυτιλήνη...αλλά ήρθα λίγες μέρες Αθήνα με τη μαμά...
κ το Σάββατο στις 27 του μηνός δίνω αγγλικά..
το θέμα είναι ότι έχουμε βγάλει εισιτήρια, αλλά οκ, αφού περνάω στη σχολή που θέλω, βαριέμαι να σας πω την αλήθεια να δώσω αγγλικά...
κ μπορώ κ να ακυρώσω κ τα εισητήρια...
δε θέλω λοιπόν να πάω,.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εγώ θα σου πρότεινα να πας για να έχεις μια παραπάνω καβάτζα, απλά μη τυχών και γίνει κάτι. Από εκεί και πέρα κάνε ό,τι νομίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μυτιλήνη? στην πόλη? εχω κατι φιλαράκια στο 3ο λύκειο. στρατιωτης, χατζηβασιλείου και πανσεληνάς!! τους ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
οχι αλλα με τη βοηθεια σου εγιναν ρομπα σε ολο το φορουμ χαχαχααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jac

Νεοφερμένος

Η jac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν μετράνε τα ειδικά μαθήματα παρά μόνο για την σχολή που χρειάζονται....
μπορείς και να μην δώσεις δεν τρέχει τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Δεν μετράνε τα ειδικά μαθήματα παρά μόνο για την σχολή που χρειάζονται....
μπορείς και να μην δώσεις δεν τρέχει τπτ
σασ παρακαλω μπορειτε να μου πειτε αν για το τμημα της μεταφρασης διερμηνειας μετρανε και οι δυο γλωσσες η αυτη στην οποια εχεις τον καλυτερο βαθμο?? το ξερω οτι ειναι υποχρεωτικες απλα εχω αυτη την απορια. σας παρακαλω απαντηστε μου:):):):bye::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομιζω μετραει ο μεσος ορος των 2 γλωσσων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Παιδιά. Μπορείτε να χαλαρώσετε. Η οδηγία του ΥΠΕΠΘ είναι σαφής. Αν ο υποψήφιος δεν προσέλθει στις εξετάσεις του ειδικού μαθήματος στο οποίο δήλωσε ότι θα εξεταστεί θα βαθμολογηθεί με βαθμό γραπτού 0. Ο υποψήφιος δεν θα έχει καμία βαθμολογική συνέπεια στο βαθμό πρόσβασης και στην διαμόρφωση των μορίων του για σχολές ή τμήματα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στα οποία δεν απαιτείται εξέταση σε αυτό το ειδικό μάθημα, αλλά αποκλείεται η εισαγωγή του σε σχολές ή τμήματα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στα οποία απαιτείται εξέταση στο συγκεκριμένο ειδικό μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
πού μπορω να δω πού δινω αγγλικά; Τα βρηκα όλα εκτος από τα αγγλικά

ΟΚ τα βρηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top