Εγγραφή στο Πανεπιστήμιο Πάτρας - διευκρίνιση

George_dr

Νεοφερμένος

Ο George_dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μπορει καποιος να με βοηθησει με την εγγραφη στη πατρα και συγκεκριμενα με αυτην την καρτελα https://matrix.upatras.gr/sap/bc/webdynpro/sap/zups_web_adm_student?sap-language=EL#
Γραφω τα στοιχεια μου και μου λεει οτι απαιτειται ΑΜ και ενα επιπλεον στοιχειο ταυτοποιησης
 

Fara

Νεοφερμένος

Η Fara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επικοινωνησε με τη γραμματεια της σχολης.
 

George_dr

Νεοφερμένος

Ο George_dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η επιβεβαίωση εγγραφής μήπως ξέρεις πότε θα μου έρθει ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,218 μηνύματα.
Η επιβεβαίωση εγγραφής μήπως ξέρεις πότε θα μου έρθει ;
Τωρα τι ειναι αυτο που ζητας δεν ξερω, αν εννοεις τους ιδρυματικους κωδικους αυτοι εχουν δωθει απο πολυ καιρο πριν καπου 15/10.
 

George_dr

Νεοφερμένος

Ο George_dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν το διευκρινησα σωστα. Εκανα την μετεγγραφη σημερα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φιλε Γιαννη το πανεπιστημιο Πατρας μου ζητησε βεβαιωση διαγραφης σημερα εστειλα την αιτηση στο πανεπιστημιο Ιωαννινων ωστοσο εχει δωθει προθεσμια εγγραφης μεχρι την Κυριακη και μου ειπαν στειλε αμεσα την διαγραφη. Λες να υπαρχει προβλημα ; Δεδομενου οτι ακολουθει Σαββατοκυριακ. Να σημειωσω οτι δεν μου εχει ερθει ακομα και ειναι απογευμα που σημαινει οτι η γραμματεια τωρα ειναι κλειστα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,218 μηνύματα.
Δεν το διευκρινησα σωστα. Εκανα την μετεγγραφη σημερα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φιλε Γιαννη το πανεπιστημιο Πατρας μου ζητησε βεβαιωση διαγραφης σημερα εστειλα την αιτηση στο πανεπιστημιο Ιωαννινων ωστοσο εχει δωθει προθεσμια εγγραφης μεχρι την Κυριακη και μου ειπαν στειλε αμεσα την διαγραφη. Λες να υπαρχει προβλημα ; Δεδομενου οτι ακολουθει Σαββατοκυριακ. Να σημειωσω οτι δεν μου εχει ερθει ακομα και ειναι απογευμα που σημαινει οτι η γραμματεια τωρα ειναι κλειστα.
Καταλαβα , αυτο ειναι ενα συνηθες προβλημα και το ξερουν οι γραμματειες οπως ξερουν επισεις οτι οι συναδελφοι τους στα ιωαννινα δεν θα βγαλλουν το χαρτι σε μια μερα.
τι κανεις
1. Δεν κανεις τιποτα και θα περιμενουν
2 Κανεις μια ΥΔ απο gov.gr που να λεει οτι εχεις ζητησει διαγραφη απο την ταδε σχολη και θα την προσκομισεις μολις εκδωθει. Με αυτο το χαρτι προχωρουν στο τελειωμα της εγγραφης σου και παρνεις κωδικους .
Πολυ γρηγορη η πατρα, μπραβω?
 

George_dr

Νεοφερμένος

Ο George_dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολυ πιθανον να κανω το 1:D
Οτι ειναι να γινει ας γινει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,218 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ανοίγω παλι αυτο το thread για να ρωτησω.. μετα την εγγραφη στη νεα σχολη και την διαγραφη απο την παλαια, πρεπει να προσκομισω στην γραμματεια καποιο εγγραφο διαγραφης απο την παλαια σχολη ? καμια υπευθυνη δηλωση ξεργω τιποτα τετοιο; ή ολα θα γινουν αυτοματα ? (ρωταω τωρα γιατι η αγαπημενη μας γραμματεια ειναι κλειστη μεχρι την αλλη εβδομαδα : ) )
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Ανοίγω παλι αυτο το thread για να ρωτησω.. μετα την εγγραφη στη νεα σχολη και την διαγραφη απο την παλαια, πρεπει να προσκομισω στην γραμματεια καποιο εγγραφο διαγραφης απο την παλαια σχολη ? καμια υπευθυνη δηλωση ξεργω τιποτα τετοιο; ή ολα θα γινουν αυτοματα ? (ρωταω τωρα γιατι η αγαπημενη μας γραμματεια ειναι κλειστη μεχρι την αλλη εβδομαδα : ) )
Αν δεν κάνω λάθος αρκεί να τικάρεις το κουτάκι όταν κάνεις την εγγραφή στη νέα σχολή.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος αρκεί να τικάρεις το κουτάκι όταν κάνεις την εγγραφή στη νέα σχολή.
Τελεια ευχαριστω! Θα μιλησω και με γραμματεια να σιγουρευτω , απλα δεν θελω να τρεχω απο εδω και απο εκει
 

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
πιθανόν στη σχολή σου να ισχύουν διαφορετικά πράγματα δες τις οδηγίες
https://www.aegean.gr/οδηγός-εισακτέων-πρωτοετών απο την αντίστοιχη σχολή του Πανεπιστήμιου Αιγαίου

1660810522858.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,218 μηνύματα.
Τελεια ευχαριστω! Θα μιλησω και με γραμματεια να σιγουρευτω , απλα δεν θελω να τρεχω απο εδω και απο εκει
βασικα εσυ πρεπει να μιλησεις με την γραμματεια του μαθηματικου να δεις αν δεχεται να σε αποδεσμευσει.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,218 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,218 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,218 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top