Είναι γεναιόδωροι οι γονείς σας με το χαρτζιλίκι;

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
καλα,χαλαρωσε λιγο..

Καλά εδώ που τα λέμε ντροπή είναι να χεις περάσει τα 16 και να σου πληρώνει ο μπαμπάκας ακόμη τους καφέδες αλλά επειδή κι εγώ "ντροπιάζομαι" συνέχεια μ'αυτον τον τρόπο, δεν λέω τίποτα...Το ότι ειναι λάθος και το ότι θα πρεπε να πάω να δουλέψω αντί να ζητιανεύω ειναι προφανές και το αναγνωρίζω αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Καλά εδώ που τα λέμε ντροπή είναι να χεις περάσει τα 16 και να σου πληρώνει ο μπαμπάκας ακόμη τους καφέδες αλλά επειδή κι εγώ "ντροπιάζομαι" συνέχεια μ'αυτον τον τρόπο, δεν λέω τίποτα...Το ότι ειναι λάθος και το ότι θα πρεπε να πάω να δουλέψω αντί να ζητιανεύω ειναι προφανές και το αναγνωρίζω αλλά...

δε νομιζω οτι ειπα κατι παραλογο ουτε ειπα κατι που δε συμβαινει στους μισους 18χρονους... κ επειδη επολυ επιθεση δεχτηκα,δουλευω,αλλα η δουλεια που κανω δεν εχει ουτε σταθερες μερες ουτε σταθερο μισθο γτ ειναι σε δημοσκοπησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
α εγω οταν ζηταω λεφτα μ δινουν αν και πολλεσ φορες πηγαινω εγω να κανω τα ψωνια και η μανα μ μ λεει να κρατησω τα ρεστα!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Όποτε βγαίνω και δεν έχω λεφτά τους ζητάω και μου δίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
α εγω οταν ζηταω λεφτα μ δινουν αν και πολλεσ φορες πηγαινω εγω να κανω τα ψωνια και η μανα μ μ λεει να κρατησω τα ρεστα!!!!:xixi:


...αν σου δίνουν 200εύρω για τα ψώνια κάτι γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top