Είναι γεναιόδωροι οι γονείς σας με το χαρτζιλίκι;

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
δε μου δινουν.πολλες φορες αυτοι μου ζητανε λεφτα

Συμφωνώ. Σπάνια η μάνα μου δίνει ελάχιστα επειδή τα χρειάζομαι αφού κάνω πόσες δουλειές στο σπίτι, με πατάει στο λαιμό μιλάμε. Όταν όμως της έχω δανείσει και της τα ζητάω μου λέει είτε ότι θα έπρεπε να ντρέπομαι επειδή ζητάω τα λεφτά πίσω ενώ αυτή μου δίνει τόσα (πουυυυ) ή ότι δεν θα τα έπρεπε να τα ζητάω επειδή στο σουπερμάρκετ ή στη λαϊκή που πήγε πήρε πράγματα και για μένα οπότε είμαι και αχάριστος. Έλεος τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Συμφωνώ. Σπάνια η μάνα μου δίνει ελάχιστα επειδή τα χρειάζομαι αφού κάνω πόσες δουλειές στο σπίτι, με πατάει στο λαιμό μιλάμε. Όταν όμως της έχω δανείσει και της τα ζητάω μου λέει είτε ότι θα έπρεπε να ντρέπομαι επειδή ζητάω τα λεφτά πίσω ενώ αυτή μου δίνει τόσα (πουυυυ) ή ότι δεν θα τα έπρεπε να τα ζητάω επειδή στο σουπερμάρκετ ή στη λαϊκή που πήγε πήρε πράγματα και για μένα οπότε είμαι και αχάριστος. Έλεος τι να πω.

ετσι!!και οκ,η μανα μου τα δινει πισω,του πατερα μου ειναι δανεικα κι αγαριστα!μου λεει οτι με παει σε φροντιστηρια συνεχεια και γι αυτο θα πρεπει να τον πληρωνω που κουραζεται τοσο,κι "ο μπαμπακας αλλωστε ειναι καλος μαζι μου που με αφηνει και βγαινω οποτε χρειαζεται μια επιβραβευση" και ενα σωρο αλλους λογους.
δλδ αν δεν ηθελε να με πηγαινοφερνει ας μη με εκανε στο κατω-κατω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εεε ναι βασικα εχουμε ενα μερος μ κερματα και οποτε θελω παιρνω.. ετσι δουλευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εγω παιρνω 3 Ε την ημερα και καθε δυο Σαββατοκυριακα 20 -50 Ε . Απο τον αλλο μηνα ομως 100 Ε μια φορα τον μηνα + 4 ε την ημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Είναι αρκετά γενναιόδωροι οι γονείς μου με το χαρτζιλίκι, ευτυχώς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ειναι ΓΕΝΑΙΟΔΩΡΟΙ αλλα επειδη ξερουν οτι επιστρεφω τα περισσοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Είναι γεναιόδωροι αλλά εντάξει δεν το εκμεταλλέυομαι. Γενικά δεν είμαι των σπαταλών.
Όχι για μένα ... Για τη φουκαριάρα τη μάνα μου !!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
εγω δουλευω και σπαταλαω τα δικα μου λεφτα,εχω να ζητησω λεφτα απο τους γονεις μου απο τοτε που τελειωσε το σχολειο,πριν παντως ενταξει μου εδιναν λεφτα κανονικα.οτι ζητουσα σχεδον παντα...τωρα ομως ντρεπομαι να ζηταω.προτιμω να βγαζω δικα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
εγω δουλευω και σπαταλαω τα δικα μου λεφτα,εχω να ζητησω λεφτα απο τους γονεις μου απο τοτε που τελειωσε το σχολειο,πριν παντως ενταξει μου εδιναν λεφτα κανονικα.οτι ζητουσα σχεδον παντα...τωρα ομως ντρεπομαι να ζηταω.προτιμω να βγαζω δικα μου
off: που δουλεύεις να έρθουμε να σε δούμε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
οποτε ζηταω μου δινουν επειδη ξερουν πως δεν ειμαι σπαταλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Όσο πρέπει και όταν πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ναι. Πολυ. Αλλα ειμαι εγω πολυ τσιφουτης οποτε δεν φοβουνται μην σπαταλησω χρηματα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ντροπηηηηηη σουυυ ΑΡΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Τσουκ.
Δν εχω και παππουδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμένα είναι καμιά φορά αλλά συνήθως παίρνω από γιαγιάδες και παππούδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
:)εγω δεν εχω παραπονο ειναι παρα πολυ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μου δινουν οταν τους ζηταω. Μονοι τους ποτε:PΚαημο το 'χω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Πολύ γενναιόδωροι!!!!!:D Και η γιαγιά μου και η αδελφή μου, επίσης!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Πολύ γενναιόδωροι!!!!!:D Και η γιαγιά μου και η αδελφή μου, επίσης!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Η αδερφή σου σου δίνει χαρτζιλίκι?:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top