[ΕΠΑ.Λ] υποτροφίες σε άριστους μαθητές

Gofy

Νεοφερμένος

Ο Gofy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είμαι μαθητής Β λυκείου σε πρωινό ΕΠΑΛ .ομολογώ ότι δεν μου άρεσε το διάβασμα μέχρι που κατάλαβα ότι χωρείς αυτό δεν κάνουμε τίποτε . έτσι φέτος αποφάσισα να διαβάσω και να προσέχω στην παράδοση και να μην συμμετέχω στην φασαρία με τα άλλα παιδιά . το επαλ που πάω δεν έχει και τόσο καλά παιδιά , με ελάχιστες εξαιρέσεις . τα περισσότερα πάνε για χαβαλέ . μου έχουν προτείνει 2 καθηγητές να δηλώσω συμμετοχή για υποτροφία γιατί λένε πώς είναι κρίμα να μην το εκμεταλλευτώ . θέλω να μάθω αν υπάρχουν ακόμα οι υποτροφίες , γιατί από τι βλέπω το κράτος όλο κόβει ... . Πώς μπορώ να δηλώσω συμμετοχή και χρειάζεται να γράψω κάποιο διαγώνισμα για αυτό ; το σχόλιο μου πέρσι έδωσε 15 υποτροφίες σε άριστους μαθητές . το θέμα είναι πως δεν ξέρω πως λειτουργεί αυτό , και δεν θέλω να ρωτήσω τους καθηγητές γιατί αρκετά τραβάνε και εκείνοι καθημερινά . έχει πάρει κάποιος από εσάς υποτροφία ; αν ναι , πόσα χρήματα ;
ευχαριστώ για τον χρόνο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ πάντως πρώτη φορά ακούω ότι γίνετε να πάρεις υποτροφία απο το ΕΠΑΛ.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didacvr

Νεοφερμένος

Η didacvr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θέλω να μάθω άμα μπορείς να πάρεις υποτροφία για το εξωτερικό ή το εσωτερικό από το Ε.Π.ΑΛ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν ξέρω ακριβώς.
Κάποιος το είχε αναφέρει αυτό αλλά στο google δε βρήκα κάτι ξεκάθαρο. Κάτι για Δανία είδα αλλά δεν κατάλαβα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
ρωτησε τους καθηγητες σου ενα πρωι πριν αρχισει το μαθημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top