[ΕΠΑ.Λ] Υπάρχει επιδότηση από τη σχολή;

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
γεια σου!!!:no1::bye: απο οτι ξερω δεν γινεται αυτο που λες!!δηλαδη λογικα,εννοεις οπως δινει τ γενικο λυκειο με το 10%..αν ναι οχι σε εμας απο το επαλ δεν γινεται αυτο!

Μπορεί αν γίνει άπο φέτος δεν ξέρεις...(Wishful thinking:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalZero2

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
γεια σου!!!:no1::bye: απο οτι ξερω δεν γινεται αυτο που λες!!δηλαδη λογικα,εννοεις οπως δινει τ γενικο λυκειο με το 10%..αν ναι οχι σε εμας απο το επαλ δεν γινεται αυτο!

Δεν ξέρω για πιο 10% λες αλλά εγώ μιλούσα για το ότι από το Γενικό μπορείς με τους ίδιους βαθμούς να προσπαθήσεις να περάσεις σε άλλη σχολή και του χρόνου χωρίς να δώσεις ξανά εξετάσεις(είμαι σίγουρος για αυτό). Δεν υπάρχει κανένα 10%.
Πάντως ευχαριστώ!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Δεν ξέρω για πιο 10% λες αλλά εγώ μιλούσα για το ότι από το Γενικό μπορείς με τους ίδιους βαθμούς να προσπαθήσεις να περάσεις σε άλλη σχολή και του χρόνου χωρίς να δώσεις ξανά εξετάσεις(είμαι σίγουρος για αυτό). Δεν υπάρχει κανένα 10%.
Πάντως ευχαριστώ!!:D

Με 10% γίνεται μόνο αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki_lala

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λίγο καθυστερημενα αλλα εχω να πω κατι ως μαθητρια γ λυκειου επαλ...εχω ριξει τοσο διαβασμα που δεν πεφτει θεμα συζητησεις...το θεμα δεν ειναι απο ποια ομαδα εισαι και αν εισαι απο επαλ η γενικο αλλα το ποσο θες και το ποσο χρονο αφιερωνεις για το διαβασμα σου...υπαρχουν καλοι,μετριοι και ασχετοι μαθητες..οπως στο γενικο δεν ειναι ολοι εξυπνοι και παιδια που διαβαζουν αλλα και δεν σκαμπαζουν μια ετσι και στο επαλ δεν διαβαζουν ολοι οι μαθητες...για αυτο αυτοι που δεν ειναι ενημερωμενοι ή δεν γνωρίζουν ας ενημερωθούν και μετα ας απαντησουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Λίγο καθυστερημενα αλλα εχω να πω κατι ως μαθητρια γ λυκειου επαλ...εχω ριξει τοσο διαβασμα που δεν πεφτει θεμα συζητησεις...το θεμα δεν ειναι απο ποια ομαδα εισαι και αν εισαι απο επαλ η γενικο αλλα το ποσο θες και το ποσο χρονο αφιερωνεις για το διαβασμα σου...υπαρχουν καλοι,μετριοι και ασχετοι μαθητες..οπως στο γενικο δεν ειναι ολοι εξυπνοι και παιδια που διαβαζουν αλλα και δεν σκαμπαζουν μια ετσι και στο επαλ δεν διαβαζουν ολοι οι μαθητες...για αυτο αυτοι που δεν ειναι ενημερωμενοι ή δεν γνωρίζουν ας ενημερωθούν και μετα ας απαντησουν...


Απλως ξερεις τι οσοι πανε στο ΕΠΑ.Λ η και αυτοι που δεν πανε,νομιζουν οτι ειναι ευκολα και οτι περνανε τις ταξεις για την πλακα.Στις πανελαδικες ομως εκει κρινονται ολα.Εχεις δικιο οι πιο πολλοι δεν σκαμπαζουν και πολλα αλλα δεν ειναι λογος αυτος να πηγαινουν ΕΠΑ.Λ και να το υποβαθιζουν.Και στο γενικο δεν ειναι μονο αριστοι μαθητες,δεν ειμαστε και δεν μπορουμε να γινουμε ολοι τελειοι.:) :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top