[ΕΠΑ.Λ] Ομάδα Β: Αστυφυλάκων

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, είμαι τρίτη λυκείου και ομάδα Α(τομέας οικονομικά). Λόγω ελλιπής ενημέρωσης λοιπόν ενώ θέλω να μπω στην αστυφυλάκων πήρα την ομάδα α και αργότερα έμαθα ότι από το επαλ παίρνουν το πολύ 20 άτομα οπότε και η βάση είναι στα ύψη. Λέω λοιπόν αν δεν περάσω φέτος,να ξαναδώσω του χρόνου από ομάδα Β. Θα πρέπει να κάνω πάλι μαθήματα στο σχολείο? Ποια μαθήματα θα δώσω και βάση με ποιες βάσεις θα μπω στην σχολή του ενιαίου ή των επαλ? ευχαριστώ προκαταβολικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, είμαι τρίτη λυκείου και ομάδα Α(τομέας οικονομικά). Λόγω ελλιπής ενημέρωσης λοιπόν ενώ θέλω να μπω στην αστυφυλάκων πήρα την ομάδα α και αργότερα έμαθα ότι από το επαλ παίρνουν το πολύ 20 άτομα οπότε και η βάση είναι στα ύψη. Λέω λοιπόν αν δεν περάσω φέτος,να ξαναδώσω του χρόνου από ομάδα Β. Θα πρέπει να κάνω πάλι μαθήματα στο σχολείο? Ποια μαθήματα θα δώσω και βάση με ποιες βάσεις θα μπω στην σχολή του ενιαίου ή των επαλ? ευχαριστώ προκαταβολικα..

Δεν θα κάνεις μαθήματα βάση της τρέχουσας νομοθεσίας!Εννοώ δεν θα ξανα πας σχολείο!Γιατί μαθήματα θα κάνεις όπως και να έχει σε κάποιο φροντιστήριο, γιατί δεν νομίζω να ξέρεις Φυσική ή Μαθηματικά Κατεύθυνσης χωρίς να τα έχεις διδαχθεί ή χωρίς να πας σε φροντιστήριο...!Ουσιαστικά είσαι υποχρεωμένος να πας σε φροντιστήριο!!Απο εκεί και πέρα απο την Β ομάδα έχεις ακριβώς τα ίδια δικαιώματα με το Γενικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Οκ σε ευχαριστώ πολύ... Φροντιστήριο εννοείται ότι θα πάω,ιδιαίτερα μη σου πω...Αν δεν καταφέρω να μπω φέτος αστυφυλάκων θα δώσω του χρόνου πάλι πανελλήνιες από Β ομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top