ΕΒΕ τμημάτων 2024

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Υπάρχει έστω και ελάχιστη πιθανότητα να πέσουν αρκετά τα μόρια της σχολής αυτής;
Αυτό την ενδιαφέρει, τώρα τα μόρια της μετεγγραφής δεν την απασχολούν πολύ.
μα σου ειπα .. διαβασε το....τι αλλο να σου πω?
 

violeta67

Νεοφερμένος

Η violeta67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι έχει αρκετα μόρια μετεγγραφής γι αυτό δεν την απασχολεί αυτό, μόνο αν υπάρχει έστω η παραμικρή πιθανότητα σε συνδυασμό με λιγη τύχη να είναι η διαφορά 2750 μόρια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μα σου ειπα .. διαβασε το....τι αλλο να σου πω?
Ναι συγγνώμη δεν το διάβασα πήγαινε μαζί με το προηγούμενο μήνυμα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Υπάρχει έστω και ελάχιστη πιθανότητα να πέσουν αρκετά τα μόρια της σχολής αυτής;
Αυτό την ενδιαφέρει, τώρα τα μόρια της μετεγγραφής δεν την απασχολούν πολύ.
το εχω απαντησει

Ναι ζηταμε η βαση του διπαε να παει στα 13600 ..με εβε στα 14,38... ειναι πολυ λογικο και εφικτο νουμερο ..αρκει ενα κοριτσι που εχει την εβε να κανει την κινηση με 13600 μορια ... αν ειξερες κανενα να το σπρωξεις προς τα εκει θα ηταν καλα.
 

violeta67

Νεοφερμένος

Η violeta67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ για την βοήθεια ειλικρινά!
Επειδή φαίνεται πως τα γνωρίζεις πολύ καλά αυτά είσαι του χώρου; Ασχολείσαι δηλαδή με επαγγελματικό προσανατολισμό και τέτοια;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ για την βοήθεια ειλικρινά!
Επειδή φαίνεται πως τα γνωρίζεις πολύ καλά αυτά είσαι του χώρου; Ασχολείσαι δηλαδή με επαγγελματικό προσανατολισμό και τέτοια;
Ναι επιδοξος ηλεκτρολογος προσπαθω.
Αυτα τα κανω απο αγαπη για τα παιδια γιατι και εμενα καποιοι αλλοι μου τα εκαναν ...και σε ολη αυτην την διαρκεια των 7-8 ετων που ασχολουμε φρι εχω δει οτι τα παιδια πελαγοδρομουν επειδη δεν τους τα ειπε ποτε κανεις.
Το μηχανογραφικο ειναι ενα πελαγος χωρις να ξερουμε που ειναι η στερια και πιανομαστε μονο απο μορια και ονομασιες και απο τα μαλια μας
Και τα δυσκολα ερχονται μετα
Και αυτο που κανεις εσυ ειναι εξαιρετικο...μακαρι ολα να το εκανα.
 

violeta67

Νεοφερμένος

Η violeta67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι επιδοξος ηλεκτρολογος προσπαθω.
Αυτα τα κανω απο αγαπη για τα παιδια γιατι και εμενα καποιοι αλλοι μου τα εκαναν ...και σε ολη αυτην την διαρκεια των 7-8 ετων που ασχολουμε φρι εχω δει οτι τα παιδια πελαγοδρομουν επειδη δεν τους τα ειπε ποτε κανεις.
Το μηχανογραφικο ειναι ενα πελαγος χωρις να ξερουμε που ειναι η στερια και πιανομαστε μονο απο μορια και ονομασιες.
Και τα δυσκολα ερχονται μετα
Και αυτο που κανεις εσυ ειναι εξαιρετικο...μακαρι ολα να το εκανα.
Ναι, έχεις απόλυτο δίκιο, δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα, ευελπιστούμε κάποια στιγμή να αλλάξει αυτό.

Ευχαριστούμε και πάλι!
Καλή συνέχεια και καληνύχτα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top