Δικαίωμα υποβολής ειδικής κατηγορίας για δεύτερη φορά

LazosXR4i

Νεοφερμένος

Ο LazosXR4i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω το εξής...
Είμαι τρίτεκνος (δηλαδή ανήκω σε ειδική κατηγορία) και το δηλώνω στο μηχανογραφικό μου , εάν ξαναδώσω του χρόνου πανελλαδικές θα έχω το δικαίωμα να ξαναδηλώσω ότι είμαι τρίτεκνος ???
Ρωτώ διότι άκουσα πως μπορώ μόνο μια φορά να "χρησιμοποιήσω" το δικαίωμα τριτεκνίας (με το οποίο ,σαφώς, θα έχω κάποια ωφέλη έναντι των υπολοίπων οι οποίοι δεν ανήκουν σε κάποια από τις ειδικές κατηγορίές).
Αν μπορεί κάποιος να απαντήσει θα με διευκόλυνε αρκετά :/:...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω ναι.
Αν και του χρόνου θα πληρείς τα καθήκοντα λογικά ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ναι αλλα θα διεκδικείς άλλο αριθμό θέσεων (για τους απόφοιτους) που ειναι συνήθως ο μικρότερος και σε μερικα επαρχιακα τμηματα μηδενικός. Οπότε δωρο άδωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι πλεονέκτημα έχεις σαν τρίτεκνος? Εκτός απο τις εστίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LazosXR4i

Νεοφερμένος

Ο LazosXR4i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επιπλέον θέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top