Διεθνών & Ευρωπαικών Σπουδν Παντείου/Πολιτικών Επιστημών/Δημοσογραφίας & Μ.Μ.Ε.

Spiros2158

Νεοφερμένος

Ο Spiros2158 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα και καλως με βρηκατε μαθητης λοιπον της πρωτης λυκειου και εχω αρχισει απο τωρα να σκεφτομαι τι θα κανω . Θα παω 99% θεωρητικη κατευθυνση και οι σχολες που με ενδιαφερουν ειναι οι παραπανω . ΘΑ ηθελα αν ειναι ευκολο καποιος να μου δωσει πληροφοριες σχετικα με τις σχολες τα μαθηματα κλπ οπως και στην συνεχεια την επαγγελματικη αποκατασταση ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
γιατι δεν μπαινεις στις αντιστοιχες ιστοσελιδες των τμηματων ? βεβαια καλο ειναι να σου μιλησει και καποιος φοιτητης αλλα μπορεις και μονος σου να το ψαξεις αρχικα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros2158

Νεοφερμένος

Ο Spiros2158 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το εχω ψαξει και αρκετα θα ελεγα απλα ψιλοπελαγωσα για αυτο και ρωταω και εδω περα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros2158

Νεοφερμένος

Ο Spiros2158 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κανείς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouska

Νεοφερμένος

Η marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
να χεις υπομονη βρε!:P
Πολιτικων Επιστημων ειναι ο αδελφος μου,στο ΑΠΘ.τι θελεις να μαθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros2158

Νεοφερμένος

Ο Spiros2158 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αχου ωραια ναι που λες πως του φενονται τα μαθηματα ενδιαφεροντα ειναι δισκολα κλπ οι καθηγητες ειναι καλοι αν ξερει πανω κατω τι επιλογες σου δινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouska

Νεοφερμένος

Η marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
απο πολιτικων επιστημων σε γενικες γραμμες μου ειπε οτι μπορει να μπει διπλωματικο σωμα,μπορει να μπει σε ελληνικες πρεσβειες,οτι μπορεις να συνεχισεις εκ νεου με καποια αλλη σχολη,π χ νομικη,καποια μεταπτυχιακα..
τα μαθηματα ειναι ενδιαφεροντα αν σου αρεσει η ιστορια κι η πολιτικη,δηλαδη απο ο,τι ειδα σε καποια βιβλια του ειναι κυριως για την ιστορια της Ελλαδας και διαφορων Βαλκανικων και Ευρωπαικων χωρων,και την πολιτικη γενικοτερα,πρεπει να εχεις και λιγο πετρια με αυτα τα θεματα αν κρινω απο εκεινον...
καθηγητες λεει υπαρχουν και στριμμενοι,αλλα σε γενικες γραμμες ειναι μια χαρα!
καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros2158

Νεοφερμένος

Ο Spiros2158 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πανω κατω στην ιστοσελιδα τους ειδα οτι υπαρχουν πολλες υποκατηγοριες αυτος με τι ασχολειτε με ποιο κομματι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top