Διατροφολογία Αθήνα - Χαροκόπειο ή Θεσσαλονίκη (με κατατακτήριες)

maria zanni

Νεοφερμένος

Η maria zanni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλουςς
εχω ενα θεμα που με απασχολει τον τελευταιο καιρο.
εγω ενω περνουσα διατροφολογια θεσσαλονικη και μου αρεσε σαν αντικειμενο επηρεαστηκα απο καποιους που μου ελεγαν οτι ειναι κορεσμενο επαγγελμα και τελικα εβαλα να περασω σε άλλο τμημα
τωρα ειμαι στο τελευταιο ετος και κανω καποιες σκεψεις ... νιωθω λιγο μετανιωμενη που δε διαλεξα διατροφολογια καθως με τον καιρο βλεπω οτι μου ταιριαζει παρα πολυ σαν αντικειμενο, διαβαζω βιβλια σχετικα με τη διατροφη, αρθρα και γενικοτερα μου αρεσει πολυ να μιλαω γι αυτο..ειμαι ευχαριστημενη απο το τμημα αλλα νιωθω οτι κατι λειπει
σκεφτομαι να δωσω κατατακτηριες για διατροφολογια και στο μελλον να συνδυασω διατροφολογια καθως το τι διατροφη κανουμε επηρεαζει μας και ηθελα να ρωτησω αν ειναι εξαιρετικα δυσκολο να μπεις με κατατακτηριες στο χαροκοπειο και στη θεσσαλονικη. Επισης εχω ακουσει οτι το χαροκοπειο ειναι καλυτερο απο το διπαε. Ισχυει κατι τετοιο ?
μπορει καποιος φοιτητης ή πτυχιουχος απο αυτα τα τμηματα να απαντησει ?
α και οσοι δωσατε κατατακτηριες γι αυτα τα τμηματα θα το εκτιμουσα πολυ αν λεγατε την αποψη σας.
ευχαριστω πολυ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,811 μηνύματα.
Δες εδώ τα προγράμματα σπουδών και τι σε ενδιαφέρει περισσότερο, αν και θα είναι πάνω κάτω παρόμοια



Εσύ από πού είσαι; Η διατροφολογία στη Θεσσαλονίκη είναι στο ΔΙΠΑΕ, Σίνδος δηλαδή, άρα πολύ λεωφορείο και μετακίνηση. Για την Αθήνα δεν γνωρίζω.

Όσον αφορά το πώς θα βρεις φοιτητές και απόφοιτους, θα σου πρότεινα να βρεις ομάδες στο facebook ή να ψάξεις στο ινστα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top