Διατριβή μεταπτυχιακού

gougouliasaxilleas@g

Νεοφερμένος

Ο gougouliasaxilleas@g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, κάνω ένα μεταπτυχιακό με τίτλο διοίκηση υπηρεσιών και μονάδων υγείας είμαι στο δεύτερο εξάμηνο και θα ήθελα να μου προτείνετε θέματα για την διατριβή μου που να σχετίζονται με το νοσηλευτικό κομμάτι
Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάντε μια διατριβή με τίτλο "Γιατί οι νοσηλευτές δεν εμβολιάζονται σε τόσο μεγάλο ποσοστό" μήπως και καταλάβουμε
 

gougouliasaxilleas@g

Νεοφερμένος

Ο gougouliasaxilleas@g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Απαντήστε σοβαρά παρακαλώ και όχι αστεία
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, κάνω ένα μεταπτυχιακό με τίτλο διοίκηση υπηρεσιών και μονάδων υγείας είμαι στο δεύτερο εξάμηνο και θα ήθελα να μου προτείνετε θέματα για την διατριβή μου που να σχετίζονται με το νοσηλευτικό κομμάτι
Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας
Συνοδοι ασθενων, βοηθεια ή εμποδιο στο εργο του νοσηλευτη και στην εξελιξη της θεραπειας.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,030 μηνύματα.
Καλησπέρα,

-Σύγχρονή διοίκηση εντατικών μονάδων υγείας και νοσηλευτική
-Διοίκηση νοσηλευτικού προσωπικού στην ύπαιθρο με μειωμένο τεχνικό υλικό.

- διοίκηση υπηρεσιών και μονάδων υγείας, νοσηλευτές στο:
Παθολογικό, Χειρουργικό, εντατικό, γυναικολογικό τομέα

-Η εποχή της πανδημίας covid-19, μια σύγχρονη ταραχή στη διοίκηση νοσηλευτικών μονάδων
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, κάνω ένα μεταπτυχιακό με τίτλο διοίκηση υπηρεσιών και μονάδων υγείας είμαι στο δεύτερο εξάμηνο και θα ήθελα να μου προτείνετε θέματα για την διατριβή μου που να σχετίζονται με το νοσηλευτικό κομμάτι
Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας
Η πρόκληση της διοίκησης μιας μονάδας υγείας την εποχή της πανδημίας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top