Διάβασμα σχολείου

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω ποιά μέρα να διαλέξω, δεν διαβάζω καθόλου. LOL!
Πλάκα κάνω...
Για σχολείο δεν καίγομαι τόσο, πιο πολύ για φροντηστήριο.

Κυριακή. Κι εμένα μετά τις 5 με πιάνει ένα μικρό άγχος, αλλά πάρα πολύ μικρό...αμελητέο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Επαναφέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμμ...η αληθεια ειναι οτι -αν και βαριεμαι τις περισσοτερες φορες- ειμαι αρκετα συνεπης με τα μαθηματα μου...Δεχομαι παρατηρησεις απο ξενους αλλα οχι ευκολα.Επισης ντρεπομαι απιστευτα οταν ο καθηγητης με πιανει αδιαβαστη.Τι να κανω...δε μπορω να το αλλαξω αυτο..Οι παραπανω λογοι ειναι που με κανουν να ειμαι τυπικοι οσο αφορα το διαβασμα...αααα:και οσο για τα σαββατοκυριακα τα αφηνω κλασσικα την τελευταια στιγμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Οταν διαβαζα για το σχολειο,αρχιζα Σαββατο πρωι(δε διαβασα ποτε Παρασκευη,ακομη και περυσι),και τελειωνα καπου Κυριακη μεσημερι ή απογευμα συνηθως.Ε,και περσι τα μαθηματα γενικης παιδιεας προσφερονταν για διαβασμα κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top