Διάβασμα στη Γ' Λυκείου

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μήπως κάποιος θα μπορούσε να μου πει πώς να κάνω ένα πρόγραμμα; Είμαι θεωρητική...με βιολογία επιλογής....plz help:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αναλογα με τις αναγκες και τα κενα σου,θα αφιερωσεις πιο πολλες ώρες σε καποια μαθηματα απο καποια αλλα.
Αυτο.Και φροντισε να κοιμασαι καλα οσο γινεται,για να εχεις καθαρο μυαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
καλησπερα!!! ειμαι καινούργιος εδώ....ειμαι θεωρητική κατεύθυνση....θελω να περασω ιστορια αρχαιολογια....και εχω τελειωσει με την υλη εκτος απο το γνωστο....και δεν μπορω να κναω ενα προγραμμα επαναλήψεων...ειδικά για λογοτεχνια....βοηθήστε με :S

καλησπερα!!!
ειμαι θεωρητικη και ειμαι σε απογνωση γτ δεν ξερω πως να οργανωσω αυτο το χρονο που μενει για τις πανελληνιες....εχω ως μαθημα επιλογης τη βιολογια.....πώς θα πρεπει να διαβασω τώρα??? δεν εχω τελειωσει το γνωστο ακόμα....βοηθηστε με :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,452 μηνύματα.
καλησπερα!!! ειμαι καινούργιος εδώ....ειμαι θεωρητική κατεύθυνση....θελω να περασω ιστορια αρχαιολογια....και εχω τελειωσει με την υλη εκτος απο το γνωστο....και δεν μπορω να κναω ενα προγραμμα επαναλήψεων...ειδικά για λογοτεχνια....βοηθήστε με :S

καλησπερα!!!
ειμαι θεωρητικη και ειμαι σε απογνωση γτ δεν ξερω πως να οργανωσω αυτο το χρονο που μενει για τις πανελληνιες....εχω ως μαθημα επιλογης τη βιολογια.....πώς θα πρεπει να διαβασω τώρα??? δεν εχω τελειωσει το γνωστο ακόμα....βοηθηστε με :S

Κι εγώ θεωρητική είμαι με βιολογία. Και δες πως το οργάνωσα.
Αυτή την εβδομάδα έβγαλα τη βιολογία όλη.
Απο αύριο μέχρι την Κυριακή, Ιστορία και λατινικά. Ιστορία απο το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ. Και τα βράδια τα λατινικά.
Τη μεθεπόμενη εβδομάδα Γνωστό και Λογοτεχνία. Λογοτεχνία τα βράδια, κάθε μέρα κι απο ένα κείμενο, και τα ποιήματα 2-2 μαζί
Την τελευταία εβδομάδα έκθεση, και γενικότερα λίγο απ' όλα :)


Ελπίζω να σε βοήθησα, και καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
εγώ δεν εχω τελειωσει πολιτικα και απο πολιτεια δεν ξερω τις ενοτητες 12 και 13...αλλα απο εισαγωγες ολα καλα....πώς να το οργανώσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Βγαλε καθε μερα 1 ενοτητα το πρωι και μια το βραδυ και νομιζω εισαι καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γεια σας! Είμαι στη Β' Λυκείου και ενδιαφέρομαι για τη Νομική όλων των πόλεων(αν και ζω Αθήνα).Είμαι καλή μαθήτρια,ιδίως στα Θεωρητικά αλλά δεν πιστεύω στον εαυτό μου.Θα ήθελα να μου δώσετε συμβουλές ως προς το διάβασμα,την ψυχολογία κλπ έτσι ώστε να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όταν λες καλή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
η καλυτερη συμβουλη που μπορω να σου δωσω ειναι να πιστευεις στον εαυτο σου. Χωρις πιστη δεν γινεται τιποτα.
Βαλε στοχο, και με καλο διαβασμα θα τα καταφερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Οι καθηγητές λένε τα καλύτερα.Χωρίς κενά,με ''ταλέντο'' στη Θεωρητική...Δηλαδή δε νομίζω να έχω θέμα ικανοτήτων αλλά διαβάσματος,και σωστού προγραμματισμού..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
αλήθεια θες νομική?
εσύ και το 80% τη θεωρητικής κατεύθυνσης...

για να γράψεις το 18 που χρειάζεται θα πρέπει να είσαι άψογη σε όλα τα μαθήματα
p.x. εγώ έχω κενά στα αρχαία και συνεπώς χάνω πολύ και δεν μπορώ να περάσω...

εγώ αυτό που έχω να σου πω είναι αν πραγματικά το θέλεις να αφοσιωθείς και να μελετάς καθημερινά του χρόνου, δε σου λέω πόση
ώρα αυτό θα το κρίνεις εσύ...
τώρα αν θες αυτή τη σχολη μονο για το κύρος της θα σου έλεγα να μην χαραμίσεις τον χρόνο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Έχει μεγάλο ανταγωνισμό...:/...Και να σου πω την αλήθεια,βλέπω γνωστούς να έχουν τον ίδιο στόχο με εμένα και να είναι αρκετά εφησυχασμένοι...Πρέπει να είσαι διατεθειμένος να κάνεις πολλές θυσίες...Διασκέδασης,ύπνου,ακόμα και υγείας (!).Όσον αφορά το κύρος,ναι,με ενδιαφέρει αλλά και το αντικείμενο της σχολής είναι μέσα στα ενδιαφέροντά μου...Έχω και άλλες επιλογές(Ψυχολογία,Αγγλική Φιλολογία),αλλά αυτή μέχρι στιγμής είναι η πρώτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Και μενα μου αρεσει η Τζεσικα Αλμπα αλλα δεν το εκανα θρεντ :(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Έχει μεγάλο ανταγωνισμό...:/...Και να σου πω την αλήθεια,βλέπω γνωστούς να έχουν τον ίδιο στόχο με εμένα και να είναι αρκετά εφησυχασμένοι...Πρέπει να είσαι διατεθειμένος να κάνεις πολλές θυσίες...Διασκέδασης,ύπνου,ακόμα και υγείας (!).Όσον αφορά το κύρος,ναι,με ενδιαφέρει αλλά και το αντικείμενο της σχολής είναι μέσα στα ενδιαφέροντά μου...Έχω και άλλες επιλογές(Ψυχολογία,Αγγλική Φιλολογία),αλλά αυτή μέχρι στιγμής είναι η πρώτη...
Oριστε??? Η ζωη μας δεν αρχιζει ουτε τελειωνει στις πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Oριστε??? Η ζωη μας δεν αρχιζει ουτε τελειωνει στις πανελληνιες...
ΨΕΜΑΤΑ!
Οι πανελλήνιες είναι το πιο σημαντικό γεγονός της ζωής του Έλληνα-Ελληνίδας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ok φαίνεσαι λογικό και φιλόδοξο άτομο.
ξεκουράσου πολύ το καλοκαίρι και ξεκινα την προσπάθεια σου του χρόνου, αφού δεν έχεις κενά λογικά δεν θα δυσκολευτείς και πολύ.
το μονο που θέλει είναι συστηματικό διάβασμα τίποτα παραπάνω...

καλή επιτυχία :) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αυτό είναι το σωστό αλλά πολλά παιδιά,ανάμεσά τους και φίλοι μου,είναι απίστευτα εξαντλημένοι λόγω των Πανελλαδικών...Και με τρομάζει το ότι συνήθως αυτά τα παιδιά είναι αγχώδη,όπως εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
ΨΕΜΑΤΑ!
Οι πανελλήνιες είναι το πιο σημαντικό γεγονός της ζωής του Έλληνα-Ελληνίδας :D
Οχι δεν ειναι!
Μην ακουω βλακειες τωρα... Και αλλοι δωσαν πανελληνιες! Σιγα! Δεν ειστε ουτε οι πρωτοι ουτε οι τελευταιοι!
Μολις περασετε στο πανεπιστημιο, θα ευχεστε να δινατε πανελληνιες για παντα, αντι για τις εξεταστικες και τα δυσκολα μαθηματα (που στις περισσοτερες σχολες ειναι πολλα)
Ας μην βγαινουμε off!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ok φαίνεσαι λογικό και φιλόδοξο άτομο.
ξεκουράσου πολύ το καλοκαίρι και ξεκινα την προσπάθεια σου του χρόνου, αφού δεν έχεις κενά λογικά δεν θα δυσκολευτείς και πολύ.
το μονο που θέλει είναι συστηματικό διάβασμα τίποτα παραπάνω...

καλή επιτυχία :) !
Σε ευχαριστώ..:) Το καλοκαίρι θα κάνω μαθήματα στο φροντ αλλά ο Αύγουστος ευτυχώς θα'ναι κενός.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top