Δήλωση μαθημάτων

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα
Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια και έχασα την προθεσμία δήλωσης μαθημάτων ξέρετε πως μπορώ να δηλώσω πλέον ;
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 575 μηνύματα.
Καλησπέρα
Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια και έχασα την προθεσμία δήλωσης μαθημάτων ξέρετε πως μπορώ να δηλώσω πλέον ;
Επικοινώνησε το ταχύτερο με τη γραμματεία σου. Αν δεν μπορούν να σε βοηθήσουν, καλό Σεπτέμβριο.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια και έχασα την προθεσμία δήλωσης μαθημάτων ξέρετε πως μπορώ να δηλώσω πλέον ;
Μίλα με την γραμματεία αν γίνεται να σε δηλώσουν.Γενικά όμως απαξ και χάσεις την δήλωση , δεν μπορείς να δώσεις αυτά τα μαθήματα .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν δεν μπορούν να σε βοηθήσουν, καλό Σεπτέμβριο.
Ούτε τον Σεπτέμβρη θα μπορέσει να τα δώσει οπότε πάει για εαρινό ‘24
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 575 μηνύματα.
Μίλα με την γραμματεία αν γίνεται να σε δηλώσουν.Γενικά όμως απαξ και χάσεις την δήλωση , δεν μπορείς να δώσεις αυτά τα μαθήματα .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ούτε τον Σεπτέμβρη θα μπορέσει να τα δώσει οπότε πάει για εαρινό ‘24
Εννοώ ότι το Σεπτέμβρη θα μπορεί να κάνει δήλωση μαθημάτων.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Εννοώ ότι το Σεπτέμβρη θα μπορεί να κάνει δήλωση μαθημάτων.
Αφού τώρα την έχασε την δήλωση . Τον σεπτέμβρη δεν ξαναδηλώνεις για την επαναληπτική. Οπότε αυτά τα μαθήματα , εφόσον είναι εαρινού εξαμήνου πάνε για το 2024
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Όχι εντάξει παιδιά μίλησα με την γραμματεία και όλα καλά
 
Top