Γ Λυκείου απορία

ntonas69

Νεοφερμένος

Ο ntonas69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά είμαι καινουργιος στο ischool ειμαι τώρα Β λυκειου και θα ήθελα να μαθω τι γίνεται στην Γ λυκείου στης πανελλήνιες με τα παιδια ζαχαρώδη διαβήτη τυπου 1 δλδ Ινσουλινοεξαρτώμενος αμα χρειάζεται να παραδόσω τίποτα χαρτιά στο σχολείο μου.....





ΥΓ Ευχαριστο εκ τον προτέρων:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εισαγωγή με το 5%, θέλει κάτι χαρτιά και επιτροπή. Δες εδώ και ενημέρωσε το διευθυντή για να σου πει σίγουρα.

Τώρα πρόσεξα το ''τύπου ένα''. Δεν ξέρω τι είναι αυτό, δες λίγο την εγκύκλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonas69

Νεοφερμένος

Ο ntonas69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου δώσεις λίγες λεπτομέριες..... :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δες και εδώ στη 17 σελίδα. https://www.minedu.gov.gr/publications/docs/odhgies_geniko_lykeio_091207.pdf

Τι ακριβώς απορίες έχεις; Πες μου συγκεκριμένα γιατί βαριέμαι να γράφω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonas69

Νεοφερμένος

Ο ntonas69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
όπως γράφω είναι με ενέσιμη ινσουλίνη.. και μόνο αυτή την απορία έχω :P
μάλλον έχω ακόμη μια δλδ με το 5% τη ακριβός δεν κατάλαβα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γνωρίζω άτομα με διαβήτη που μπήκαν μέσω του 5%. Τώρα όσο αφορά το ενέσιμη δεν ξέρω. Μια ερώτηση στο διευθυντή σου θα βοηθούσε.
Νομίζω όμως ότι δικαιούσε γιατί πχ μπορεί να σε πιάσει άγχος και να λιποθυμίσεις. (Τι καλή που είμαι για το παράδειγμα :P)

Αχ αχ πως με ταλαιπωρείς έτσι! :P

Kαταρχήν δες εδώ.
Γενικά το 5% είμαι ένα σύστημα που εισάγονται παιδιά με αναπηρία και διάφορες άλλες αθένειες.
Δεν δίνεις πανελλήνιες και για την εισαγωγή σου σε κάποιο ΑΕΙ/ΤΕΙ μπαίνεις με το βαθμό απολυτήριου. Αυτό σημαίνει πως διαβάζεις όλα τα μαθήματά σου και απλα τα πανελλαδικά μαθήματά σου θα τα εξεταστείς με θέματα των καθηγητών σου.

Αν πχ μια σχολή πάρει 100 άτομα με πανελλήνιες (90%) θα πάρει και 5 παιδιά αυτής της κατηγορίας με το μεγαλύτερο βαθμό απολυτηρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ntonas69

Νεοφερμένος

Ο ntonas69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αχαχα.. το παράδειγμα σου μου άρεσε μην νομίζεις το εχω πάθει αυτο το πράγμα αλλά οχι σε εξετάσεις :P
ααα και σε ευχαριστώ για την βοήθεια :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το ξέρω. :/:
Δεν το ανέφερα τυχαία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top